Şimdi Ara

kron tx 500 hd maşası hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba benbim kron tx 500 bisikletim var bisiklet bu maşasınada burdan bakın(https://www.bisikletcim.com/kron-tx-500-hd-28-jant-bisiklet ) sadece frenleri BR-M446 onun dışında bisiklet bu . gelelim konuya bana bisiklet alırken kullanma kılavuzu verildi ama maşanınki verilmedi buna en fazla kaç mm rotor takılır ve bakımını nasıl yaparım.birde yaylımıdır havalımıdır birde tavsiye edermisiniz,eksisi,artısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanys -- 2 Ocak 2015; 21:31:57 >

• Sana da merhaba.

Bu yaylı bir maşadır. Üstündeki rotor zaten takılabilecek optimum rotordur. Daha büyük takarsan maşan kırılır. Bir tarafı kilit için diğer tarafı sertlik ayarı için kullanılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktape

Sana da merhaba.

Bu yaylı bir maşadır. Üstündeki rotor zaten takılabilecek optimum rotordur. Daha büyük takarsan maşan kırılır. Bir tarafı kilit için diğer tarafı sertlik ayarı için kullanılır.

Peki yayli bir maşa ise ben ziplarken yağ cikiyor.bu nereden geliyor.birde bakimini nasil yaparim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • furkanys F kullanıcısına yanıt
    O yağ bir süre çıkar sonra normale döner. Bakımına şuradaki linkten bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktape

O yağ bir süre çıkar sonra normale döner. Bakımına şuradaki linkten bakabilirsin.

Benim amortisorun ikisindede kapak yok ki birinde kitleme digerinde ziplamayi azaltip cogaltma var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.