Şimdi Ara

HP kurumlara yönelik orta seviye bir Windows tableti duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HP kurumlara yönelik orta seviye bir Windows tableti duyurdu

TouchPad kabusu sonrasında tablet pazarına bir süre ara veren ve önceki yıldan itibaren yavaş yavaş tekrar pazara adım atmaya başlayan HP, model portföyünü sürekli genişletiyor. Yeni model kurumlara yönelik orta seviye bir Windows 8.1 tableti oldu.

HP Pro Tablet 408 G1 modeli aslında donanım özellikleri ile son kullanıcıya hitap edecek türde bir cihaz. Onu kurumlara yönelik yapan ise opsiyonel olarak gelen HP Pro Tablet 408 Active Pen ekran kalemi. 

8 inçlik IPS ekranında 1280x800 piksel çözünürlük sunan model 2.16GHz saat hızına kadar çıkabilen 4 çekirdekli Intel Atom Z3736F yongaseti ile birlikte geliyor. Yongasetinde 600MHz hızında çalışan Intel HD grafik birimi mevcut. 

Sistemin 2GB RAM ile desteklendiği model 32GB/64GB artırılabilir kapasite seçeneklerine sahip. Modelde 8MP çözünürlüğünde arka kamera, 2MP çözünürlüğünde ön kamera, çift stereo hoparlör, 4800mAh gücünde batarya şeklinde diğer özellikler mevcut. Foxconn tarafından üretilen modelin fiyat bilgisi mevcut değil. 

• OLMAMIŞ BU TARNSFORMER BOOK T200 VARKEN TERCİH EDİMEZ.

• javaprof kullanıcısına yanıt
    elmalarla armutları karıştırmayın
  • şu hpye oldum olası gıcığım Türkiye servisi desen leş 1 kere aldım dahada yanından geçmiyorum kapasite iyi ama
  • Bunu da stream 7 gibi 100 dolar civarına satsın alalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.