Şimdi Ara

GM Elite mi LG g2 mi aliyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncikle herkeze merhaba 2-3 ay gibi bir sürede telefonu mu degistirmek istiyorum aklimda 2 telefon var elite ve g2

Aklimi karistiran su g2 marka olarak cok iyi ve sıkıntı cekecegimi dusunmuyorum

Ama gm yi cok fazla kotuluyolar ama teknik ozellikleri 3 gb ram ekran boyutu kasa genisligi olarak elite daha önde hangisini almalıyım

Arkadasimda elite var kendim inceledim kasma yok oyunlarda performans i yuksek ve kamerasida iyi hosuma gitti hangisini almaliyim ?

Yorumlarinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir GM mağduru olarak asla önermem LG G2 her yönden daha iyi ayrıca gm güncellemede vermiyor
  • LG G2 kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuki

Bir GM mağduru olarak asla önermem LG G2 her yönden daha iyi ayrıca gm güncellemede vermiyor

Mağduru derken elite mi discovery mi ne gibi sorunlar yasadiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

LG G2 kardeşim.

Nedeninide yazarmısın du ozelliginden dolayı vs vs

• Discovery cihazımın arkasındaki şarj tırnağı kırılmıştı servis benden 30 TL ücret aldı ayrıca servisleri uzak olduğu için 20-30 liraya yakında yol parası birde hava soğuktu onuda ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuki

Discovery cihazımın arkasındaki şarj tırnağı kırılmıştı servis benden 30 TL ücret aldı ayrıca servisleri uzak olduğu için 20-30 liraya yakında yol parası birde hava soğuktu onuda ekle

Katdesim bu yorumu gm yi savunmak icin yazmiyorum yalnis anlamamgm bunun aciklamasini yapmisyi mesut cevikde belirtmisti sarj soketini kirarsan ucretsiz yapiyorlar fakat o turnagin kökunden kirarsan anakart ida kirmis oluyorsun ve anakart 30 liranin ustunde bir fiyat senden o yuzden 30 tl almislardin yorumun icin tesekkurler ;) aklimda buluncak

• Şarj soketi ayrı Şarj tırnağı ayrı soketi kırınca 50 TL alıyorlar benim dediğim telefon arkasında bulunan pilin uçlarını yerleştirdiğimiz taraf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.