Şimdi Ara

Note 3 VS G3 Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ikisi arasında kaldım hangisini önerirsiniz ve nedenini de yazarsanız çok mutlu olurum. Bir de aletleri kullanan arkadaşlar yazarsa daha iyi olur. Bu arada note 3 ün snapdragonlu modelini almayı düşünüyorum. İkisi arasında çok performans farkı var mıdır?

• İkisi arasında G3 ama ben Z2 öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuki

İkisi arasında G3 ama ben Z2 öneririm

Neden G3? Z2'yi neden öneriyorsunuz. Ayrıca şarj, performans ve kamera önemli benim için. :)
  • Samsungun arayüzü belli bir zaman sonra kasıyor Z2 dememim sebebi Malzeme kalitesinin sağlam olması
  • LG G2 minili arkadaşım var. Utandım. Ön kameraları kapıştırıyoruz benim fotolar karanlık çıkrken onunkiler aydınlık ve çok net çıkıyor.

LG g3'ün kamerasını düşünemem bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayrikoc61

LG G2 minili arkadaşım var. Utandım. Ön kameraları kapıştırıyoruz benim fotolar karanlık çıkrken onunkiler aydınlık ve çok net çıkıyor.

LG g3'ün kamerasını düşünemem bile.

Hangi telefonu kullanıyorsunuz?
  • Note 3 tek gecerim.g3 te pil,asiri ısınma ve mikrofon catlama sorunlari var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Note 3 tek gecerim.g3 te pil,asiri ısınma ve mikrofon catlama sorunlari var.

Note 3'te yok mu? :)
  • HakimAdayı kullanıcısına yanıt
    Lg bölümüne bakin sikayet dolu,samsung bölümünde o kadar yoğun sikayet yok.samsung satislarininda lg satislarinin 10 katı olduğunuda göz önünde bulundurun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • halkımız bilinçsiz olduğu için samsung tercih ediyor ve samsung reklamı iyi yapıyor bende g2 var performans konusunda s5 bile geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mesela ikiniz de farklı şeyler söylüyorsunuz ama neye dayanarak? Benim için batarya, kamera ve performans önemli.
  • Hocam merhaba öncelikle. Dediğiniz modeller arasında g3 seçerim. Çünkü samsung para verilecek bir marka değildir. Matematiksel olarak baktığında çok kral özellikleri var ancak siz bu özellikleri kullanamıyorsunuz bile. Kaldıki touchwiz denilen bir arayüzü var ve insanı delirtir bu arayüz bir süre sonra. Dediğim gibi bu iki model arasında g3 32 gb seçerim ancak fiyat olarak oralara çıktıysanız kesinlikle sony e bakın. Z2 Z3 compact inceleyin. Ekran boyutu önemli değil derseniz ister şarj olsun ister dayanıklılık ister kamera z3 compact muhteşem bir telefon. ancak ekran küçük diyorsanız da Z2 benim önerimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakimAdayı

Arkadaşlar mesela ikiniz de farklı şeyler söylüyorsunuz ama neye dayanarak? Benim için batarya, kamera ve performans önemli.

G3 32 gb lık versiyonu henüz 4 saattir kullanıyorum bataryası daha yeni olduğu için bir şey söyleyemem fakat 4 saatlik kullanımda kutusundan çıktığında şarjı %50 idi bu 4 saatte sürekli kulandım diyebilirim şarj şu an %13'te bu bir ölçü değil şimdilik ama gayet iyi gideceğe benziyor. Kamera diyorsanız zaten G3 ön plana çıkıyor, performans konusunda gerek ekran çözünürlüğü ve işlemci olarak g3 daha önde sanırım. Arıca takılma, donma, aşırı ısınma gibi bir sorunla henüz hiç karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamzahakkı -- 2 Ocak 2015; 16:31:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biological_man

Hocam merhaba öncelikle. Dediğiniz modeller arasında g3 seçerim. Çünkü samsung para verilecek bir marka değildir. Matematiksel olarak baktığında çok kral özellikleri var ancak siz bu özellikleri kullanamıyorsunuz bile. Kaldıki touchwiz denilen bir arayüzü var ve insanı delirtir bu arayüz bir süre sonra. Dediğim gibi bu iki model arasında g3 32 gb seçerim ancak fiyat olarak oralara çıktıysanız kesinlikle sony e bakın. Z2 Z3 compact inceleyin. Ekran boyutu önemli değil derseniz ister şarj olsun ister dayanıklılık ister kamera z3 compact muhteşem bir telefon. ancak ekran küçük diyorsanız da Z2 benim önerimdir.

+1 agzına sağlık

• yunuki kullanıcısına yanıt
    bilinçlendirmek görevimiz hocam, ne demek
  • quote:

Hocam merhaba öncelikle. Dediğiniz modeller arasında g3 seçerim. Çünkü samsung para verilecek bir marka değildir. Matematiksel olarak baktığında çok kral özellikleri var ancak siz bu özellikleri kullanamıyorsunuz bile. Kaldıki touchwiz denilen bir arayüzü var ve insanı delirtir bu arayüz bir süre sonra. Dediğim gibi bu iki model arasında g3 32 gb seçerim ancak fiyat olarak oralara çıktıysanız kesinlikle sony e bakın. Z2 Z3 compact inceleyin. Ekran boyutu önemli değil derseniz ister şarj olsun ister dayanıklılık ister kamera z3 compact muhteşem bir telefon. ancak ekran küçük diyorsanız da Z2 benim önerimdir.

İthalatçı garantili almayı düşünüyorum yani 1300 tl seviyelerinde.
  • quote:

bilinçlendirmek görevimiz hocam, ne demek

Yine +1

• HakimAdayı kullanıcısına yanıt
    Hocam ithalatçi garantili işleri nedir pek bilmiyorum açıkçası. Ancak 1300 verip bir süre sonra sıkıntı yaşayacağınıza eğer zorlayabiliyorsanız biraz bütçenizi zorlayıp şöyle sağlam güzel bir telefon alın derim ben. Şimdiden hayırlı olsun ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakimAdayı

quote:

İthalatçı garantili almayı düşünüyorum yani 1300 tl seviyelerinde.

kesinlikle samsungun kağıt üzerindeki değerleri uygulamada toz oluyor. bu 2 model arasında ben telefon alcak olsam yukardaki arkadaşın paylaştığı gibi biraz daha para bulup sony mi alsam derim. Bu bütçeyi aşamazsanız eğer g3 doğru tercih çok fazla düşünülcek birşey yok bence.

• Z2 ile G3 ün hangisinin kamerası daha iyidir? Bir de güncelleme konusunda durum ne olur?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.