Şimdi Ara

Football Manager 2015 Yabancı Sınırlamasını Kaldırma v1.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
15.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar videoda ligimizde İngiltere hariçler listesindeydi v1.1 ile İngiltere'yi de eklemiş bulunuyoruz. Bunun dışında Türkiye'nin antlaşmalarına Avrupa Birliği, Avrupa Ekonomik Birliği vb antlaşmalarda eklendi.

Bu eklenti yeni kariyerlerde geçerlidir. Kayıtlı oyunlarda geçerli değildir. FM Classik modda geçerli değildir. Bu eklentide sadece Türkiyedeki 3 lig (STSL, PTT 1.Lig ve 3. Lig) ile ilgili değişiklik vardır. PTT 1.Lig'de Türk olmayan en fazla 3 oyuncu olayı vardır. O bu yama ile düzeltilemiyor. FMRTE ve benzeri programlar ile oyunculara ikinci bir uyruk vermeniz gerekmekte. Şuana kadar bu sıkıntıyı nasıl aşacağımı bulamadım. Diğer liglere dokunulmamıştır. Başka herhangibir değişiklik yapılmamıştır.

İyi günlerde kullanın.

Download:https://mega.co.nz/#!LlJCEYiJ!kXADV3tOocAG8YeDoGPM52E-UQTIXN4dvAkchLS9b-Q

Kurulum:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dnzcmln -- 19 Ocak 2015; 10:42:42 >

• bu linkten indirme nasıl yapılıyor

ok hallettım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 6 Ocak 2015; 15:34:29 >
  • teşk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boolboxer -- 11 Ocak 2015; 13:43:51 >
  • Bu linkte indirme nasıl yapıyoruz beyler. Şifre çözme anahtarı nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hwy2hell

Bu linkte indirme nasıl yapıyoruz beyler. Şifre çözme anahtarı nedir ?

link düzeltildi k.bakmayın.
  • Usta ben fm 15 i windows 8.1 e kuramıyorum çalışmıyor sen nasıl kurdun
  • kurulmayacak birşey yok internette dolaşan fm zaten çıkart oyna şeklinde yükleme falan gerektirmiyordu ;) çıkarttım bi kaç dosyaya anti-virüs uyarı veriyor onları görmesini engelledim sorun falan kalmadı. fmyi çalıştırırken yönetici olarak başlat demiceksin normal başlatıcaksın. yönetici olarak çalıştır dediğinde hiç açılmıyor. normal açtığında açılıyor. bunun haricinde açılmama kurulmama gibi derdi yok. şuana kadar kimsede görmedim senin sorununu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzcmln

kurulmayacak birşey yok internette dolaşan fm zaten çıkart oyna şeklinde yükleme falan gerektirmiyordu ;) çıkarttım bi kaç dosyaya anti-virüs uyarı veriyor onları görmesini engelledim sorun falan kalmadı. fmyi çalıştırırken yönetici olarak başlat demiceksin normal başlatıcaksın. yönetici olarak çalıştır dediğinde hiç açılmıyor. normal açtığında açılıyor. bunun haricinde açılmama kurulmama gibi derdi yok. şuana kadar kimsede görmedim senin sorununu.

Tamamdır hallettim Avira'dan dolayı oluyormuş windows defender'i kapattım. Avira'yı da sildim kurtuldum
  • Emeğin için teşekkürler hocam.Fakat bir konuda kafam karıştı.Yeni değişen kurala göre avrupadaki oyuncular artık gerçekten yabancı sayılmıyor mu? yoksa bunu oyunda kolaylık olsun diye mi yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomz

Emeğin için teşekkürler hocam.Fakat bir konuda kafam karıştı.Yeni değişen kurala göre avrupadaki oyuncular artık gerçekten yabancı sayılmıyor mu? yoksa bunu oyunda kolaylık olsun diye mi yaptınız?

hocam bu yama biraz karmaşık. ab statüsü yok. ama sizihttp://forum.donanimhaber.com/m_101786629/tm.htm bu konuya yönlendiriyim oradan kontrol edin ;) TFF'nin yeni yabancı uygulamasını düzenlediğim bir yama bu
  • Avrupa kupalarına gönderilen oyuncuların sayısını 25'den 40'a çıkarma ve alt yapından ve aynı ligde yetişmiş oyuncu zorunluluğunun olmaması.

Avrupada Türk takımları hiç bişey yapamıyor. Bunun çözümü olarak 4 büyüklere 50milyon euro transfer bütçesi versem olur mu? Diğer takımlara da 20milyon euro veririm.

Bunları nasıl değiştirebilirim. Yada dediğim gibi yapan bir kayıt var mı?

NOT: GS'yi seçeceğim. Mac OS'ta oynuyorum oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konix

Avrupa kupalarına gönderilen oyuncuların sayısını 25'den 40'a çıkarma ve alt yapından ve aynı ligde yetişmiş oyuncu zorunluluğunun olmaması.

Avrupada Türk takımları hiç bişey yapamıyor. Bunun çözümü olarak 4 büyüklere 50milyon euro transfer bütçesi versem olur mu? Diğer takımlara da 20milyon euro veririm.

Hocam her konunun altına yazmışsınız ben şöyle bir yol tavsiye ederim size.

Oyunun kendi veritabanı editöründen şu değişiklikleri yapın:

1) Türkiye'ye gelin ve Türkiye'de "Yabancı olarak işlem görmeyecek ülkeler" kısmına gelip oraya tüm kıtaları eklerseniz o kıtalardan oyuncular yabancı olarak işlem görmez. Yabancı sınırı kalkmış olur.
    2) Para sorunu yaşıyorsanız, tüm Türk kulüplerine Sugar Daddy yani Para Babası'nı editörden ekleyin. Böylelikle kulüp başkanları sürekli olarak kulübe para yardımı yapacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

Orijinalden alıntı: konix

Avrupa kupalarına gönderilen oyuncuların sayısını 25'den 40'a çıkarma ve alt yapından ve aynı ligde yetişmiş oyuncu zorunluluğunun olmaması.

Hocam her konunun altına yazmışsınız ben şöyle bir yol tavsiye ederim size.

Oyunun kendi veritabanı editöründen şu değişiklikleri yapın:

1) Türkiye'ye gelin ve Türkiye'de "Yabancı olarak işlem görmeyecek ülkeler" kısmına gelip oraya tüm kıtaları eklerseniz o kıtalardan oyuncular yabancı olarak işlem görmez. Yabancı sınırı kalkmış olur.
    2) Para sorunu yaşıyorsanız, tüm Türk kulüplerine Sugar Daddy yani Para Babası'nı editörden ekleyin. Böylelikle kulüp başkanları sürekli olarak kulübe para yardımı yapacaktır.

Hocam asın önemlisi şampiyonlar ligindeki max 25 limitini artırmam. Yine de saolun. Dediklerinizi yaparken sıkıntı yaşarsam yine buradan belirtirim.

• Eyvallah.
  • resimde gönderdiğim ekran çıkmıyor :/
     Football Manager 2015 Yabancı Sınırlamasını Kaldırma v1.1
  • Arkadaşlar bu yamayı devam eden oyuna nasıl yapabilirim ilk sezonu tamamladım yabancı sınırı kalkmadı yamayı indirdim ama devam eden oyna nasıl yapabileceğim hakkında bilgi verebilecek olan var mı ?
  • ali_fiat A kullanıcısına yanıt
    Kayıtlı oyunlarda olmaz yeni oyun açmanız gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.