Şimdi Ara

5S im var kafa kafaya hangi telefon ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

16 gb garantili 5s cihazım var kozmetik acıdan bir sıkıntısı yok elimdeki telefonla başa baş bir şekilde hangi telefonla takas edebilirim sizce ?

Sarj Ömrü benim icin en önemli unsur çünkü 5S de 5 saat Kullanım görmekten bıktım ekranı da büyük bir telefon önerirseniz takas yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cıhaza ozel uste para vermek yada almak gıbı bır durumu bılemem,satıcıyla senın aranda degısebılır,ama ozellıkle sarjdan yana muzdarıpsen G2 - Z2 modellerıne goz atmanı onerırım yada G flex te bataryadan da oldukca memnun eder.
  • Dostum 5s'ten geçeceğin telefon z2'dir. Kamera pil performansı ekran premium malzeme heryönden memnun eder seni z2..

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Sa herkese iyi forumlar

16 gb garantili 5s cihazım var kozmetik acıdan bir sıkıntısı yok elimdeki telefonla başa baş bir şekilde hangi telefonla takas edebilirim sizce ?

Sarj Ömrü benim icin en önemli unsur çünkü 5S de 5 saat Kullanım görmekten bıktım ekranı da büyük bir telefon önerirseniz takas yapabilirim

Arkadaş çok güzel açıklamış hocam. Z2 uygun bir tercih olur
  • Bende z2 ile takas ederdim

• Herkese yorumu icin teşekkürler

En kısa sürede temiz bir Z2 ile takas yapacağım yanlız aklıma takılan bir soru var Sony Z4 ü çıkardığı zaman z2 yı yavaşlatır mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.