Şimdi Ara

en ucuz belgesel paketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar spor programları dısında tv izlemiyorum ama history discovery national işte kapsamlı bir belgesel paketi satın alıcam bunun fiyatını bilen varsa yardımcı olur mu

• 4 tl
  • adam31 kullanıcısına yanıt
    Nasil yani hocam sadece 4 lira mi ayda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

Nasil yani hocam sadece 4 lira mi ayda?

4 TL ama giriş paketi 19.99 artı 7TL HD ücreti size aylık 31 TL'ye gelir..

• tolga_fb39 T kullanıcısına yanıt
    anladım hocam çok yüksek fiyat ya çok tsekkür ederim
  • 250tl ye 2 senelik dsmart modül al dizi paketli.
    uydu alıcın veya uydu alıcılı tv in var mı
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    üstadun uydu alıcılı tv var ama dsmartta sanrım history yok yanlış mı bişiyorum 2 yıllık 250 de bişey değil aslında
  • quote:

üstadun uydu alıcılı tv var ama dsmartta sanrım history yok yanlış mı bişiyorum 2 yıllık 250 de bişey değil aslında

dsmartın sitesinden bak dizi paketindeki kanallara.
    fiyat olarak uygun hemde modüllü üyelik
    tak tv ye izle
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    tamam üstadım teşekkür edrim:)
  • Bende sırf belgesel için 250 tl ye modül aldım tv ye tak izle kablosu felan yok su anda memnunum nat geo larda çok iyi oldu paraya değdi yani

• frkn44 kullanıcısına yanıt
    üstadım aldığın modül için link atar bilgi verir misin vaktin varrsa ben de modül düşünüyorum hiç uğraşamam kablo falan ya
  • quote:

üstadım aldığın modül için link atar bilgi verir misin vaktin varrsa ben de modül düşünüyorum hiç uğraşamam kablo falan ya

http://www.nextburada.com/default.asp?git=9&urun=1253
    teknosa online siteyede stok eklenmiş.
    avantajix vs kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 2 Ocak 2015; 19:56:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frkn44

Bende sırf belgesel için 250 tl ye modül aldım tv ye tak izle kablosu felan yok su anda memnunum nat geo larda çok iyi oldu paraya değdi yani

sinema paketine yükseltmek için kaç tl istiyorlar ?
    arayıp sorabilirmisin.
    aldıktan sonraki ilk hafta içerisinde uygun fiyat veriyorlarmış diye duydum
  • quote:

Teknosa dan alabilirsin aktivasyon ücretide almıyor lar taksit de yapıyorlardı galiba d Smart bayisi aktivasyon ücreti alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: frkn44

Bende sırf belgesel için 250 tl ye modül aldım tv ye tak izle kablosu felan yok su anda memnunum nat geo larda çok iyi oldu paraya değdi yani

sinema paketine yükseltmek için kaç tl istiyorlar ?
    arayıp sorabilirmisin.
    aldıktan sonraki ilk hafta içerisinde uygun fiyat veriyorlarmış diye duydum

Ilk bir hafta oluyor galiba o ben bilmiyordum 3 ay önce aldım ben

• hocam ben film paketini aldim. 338TL ye aralik ayinda...

pakette sunlar var; giris paketi+ 2 keyif paketi(ben belgesel ve spor sectim) + hd keyfi... 1 yillik fiyati. ilk ay herpsi acik. ayrica spor paketinde beko basketbol, eurolig ve avrupa ligleri oldugu icin dsmart yerine digiturku sectim

onceden dsmart vardi bende mega paket 458TL. ancak gecen yil paketi yine aralik ayinda aldim. (araligin 24unde) aralik 31de sinema kanallari eurosport(!). gitti. PAketi iptal etmek istedigimdede cok ukela birsekilde yanit verdiler. Bu yil dsmart euroligi geri aldi ama ne basketbol ne de sampiyonlar ligi ellerinde. Ondan dolayi digiturkten yana yaptim ben...

Digiturkten memnunum. ozellikle sinema kanallari super.. keske dizilerde olsaydi ama ekstra para cikiyor ondan almadim dizileri. ben 1 yil boyunca dmsartin kendi tvlerinde 1 tane guzel filme denk gelmedim. Digiturkte dun harry potter serisi yaptilar sabahtan aksama kadar. tum filmleri ard arda. sonra mission imposiible serisi... filan cok keyif aldim...

• dedehakan D kullanıcısına yanıt
    modül vermiyor ama dimi hocam digiturk
  • yok hocam digiturkte modul yok...
  • quote:

arkadaşlar spor programları dısında tv izlemiyorum ama history discovery national işte kapsamlı bir belgesel paketi satın alıcam bunun fiyatını bilen varsa yardımcı olur mu

Arkadaşım öncelikle merhaba. Belgesel paket fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.
    http://www.zirve.org/digiturk-keyif-paketleri-belgesel-paketi.html
  • filizim15 F kullanıcısına yanıt
    hocam çok teşekkür edeirm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.