Şimdi Ara

500tl-1000tl arası anneye telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 500-1000 tl arası annem alabileceğim bir telefon bakıyorum. Aradığım özellikler kullanımı kolay olsun , internette sorun yaşamasın, ekranı buyuk olsun , candy crush v.b rahat oynayabilsin , kamerası iyi olsun ve stabil bir telefon olsun. ben asus zenphone 5 ve 6 uyugn olur diye dusunuyorum. ancak T50 ve vodafone smart4 te fena durmuyor. Siz ne dersiniz????

• Zenfone6 olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia 735 Lumia 1320

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni durumda iki ay once zenfone 5 tercih ettim gayet iyi basit ve akici arayuzdaha buyuksorun olmazsa zenfone6da alınabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 1 Ocak 2015; 15:09:40 >
  • kullanımı basit olması acısından wp olabilr
  • 1000 lira varsa g2 de olur

• 500 TL Gmd 2 mini
    600 TL avea intouch 4
    700 TL zenfone 5 öneririm.

Anne için daha fazla para vermenizi önermem. Hepsi ihtiyacı karşılar Zenfone 5 Özellikle.

• T50'nin fiyatı bir anda fırladı 790 liraya nedenini anlayamadım. Avea in touch aldım donanım iyi olmasına rağmen bi hayli takılma yapıyor discovery 2 alabilirsiniz ya da 2. elden temiz g2 m7 falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası ekmek

Lumia 735 Lumia 1320

Gardaş 1320yi anlarım ekranı büyük de lumia 735le napsın kadın altın gününde arkadaşlarıyla selfie mi çeksin? Lumia 735e gelene kadar bir sürü daha iyi alternatif var.

..
  • avea in touch ve zenfone5-6 arasında kararsız kaldım???
  • Zenfone 5 al sen en iyisi usta bende avea intouch4 var takılma yapıyor 1-2 gün kapatıp açmazsan

• quote:

Orijinalden alıntı: pursuitt

quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası ekmek

Lumia 735 Lumia 1320

Gardaş 1320yi anlarım ekranı büyük de lumia 735le napsın kadın altın gününde arkadaşlarıyla selfie mi çeksin? Lumia 735e gelene kadar bir sürü daha iyi alternatif var.

..

arkadaşın istekleri: kullanımı kolay olsun , internette sorun yaşamasın, ekranı buyuk olsun , candy crush v.b rahat oynayabilsin , kamerası iyi olsun ve stabil bir telefon olsun hepsini karşılıyor bence
  • Casper via v5'i gidip elinize alıp incelemenizi öneririm. Annenizin performans telefonuna ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Hem gündelik ihtiyaclarını karşılaması, kamera ve hafızası bakımından her türlü işini görecektir. Tasarımı da bir bayanın eline yakışacak şekilde...
  • Kırmızı Asus Zenfone5 gayet ideal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • burock2010 B kullanıcısına yanıt
    huawei ascend g7 de alınabilir güzel telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Ayni durumda iki ay once zenfone 5 tercih ettim gayet iyi basit ve akici arayuzdaha buyuksorun olmazsa zenfone6da alınabilir

+1 Zenfone 5 veya 6 mükemmel tercih olur.
  • Arkadaşlar dün asusları inceleme fırsatı buldum asus zen 5 boyu itibariyle daha uygun olacak gibi. Sadece samsung mini 3 ve 4 te fena durmuyordu . Narin ve tam bir bayan telefonu gibi. Ancak i900 omnia nın eski bir fanatiği olarak özellikle 3-4 serilerinde çok problem yaşayan arkadaşım var. Siz ne düşünüyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 tl ye g2

• Büyük istiyorsa; zenfone 6 derim hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.