Şimdi Ara

Epson B510DN Printer Error 0x95

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhaba benim yazıcıda son zamanlarda Printer Error 0x95 bu hatayı almaya başladı sebebi nedir sizce ?

• sskun S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu hatayı verdiğinde problem genelde baskı kafası ile ilgilidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitmeyenkartuş

Merhaba,

Bu hatayı verdiğinde problem genelde baskı kafası ile ilgilidir.

teşekkürler hocam tahmin ettim peki ne yapabiliriz ?
  • Tekrar Merhaba,

Yetkili servis dışında kimsenin bişey yapabileceğini sanmıyorum. Değişim yapılması gerekir.
  • quote:

Tekrar Merhaba,

Yetkili servis dışında kimsenin bişey yapabileceğini sanmıyorum. Değişim yapılması gerekir.

yine çöp desene hocam neyse teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sskun

quote:

Tekrar Merhaba,

yine çöp desene hocam neyse teşekkürler

baskı kafasını söküp etrafındaki biriken yapışan mürekkep kalın tılarını temizleyip deneyin birde cihazın baskı kafasını wakum ladığı kısımalrı temizleyin cihaz düzenli bi şekilde baslamasına engel olna bişi ler var baskı kafası tamamen öldüğünde genel hata olarak cıkar ve hata kodu vermez kafa siğortası atıgında 0x45 katası verir

vermiş olduğunuz kod baskı kafasında sensörün numarası
  • bir kere yaptım denemek için oldu gibi ama baskı kafasnı temizle dediğimde isse yine aynı hatayı verdi makineyiş söküp bide öyle deneyeceğim teşekkürler
  • iyi günler
    510 ve 310 da çeşitli yerlerde diskler vardır.bunları nemli kolanyalı mendil ile silin.ama çok sulu olmasın sadece nemli.bu diskler tüm yazıcıyı yönetiyor.benim mak,inayı servise götürdüğümde beraber açtık ve temizledik.problemler kalktı ortadan
  • quote:

Orijinalden alıntı: dijiprint

iyi günler
    510 ve 310 da çeşitli yerlerde diskler vardır.bunları nemli kolanyalı mendil ile silin.ama çok sulu olmasın sadece nemli.bu diskler tüm yazıcıyı yönetiyor.benim mak,inayı servise götürdüğümde beraber açtık ve temizledik.problemler kalktı ortadan

teşekkürler hocam cevabınız için aynen dediğiniz gibi bide hangi çeşit kartuş kullanıyorsunuz baskı kalitesi biraz düşük benimkinde sizde nasıl ?
  • ben bursa bitmeyenkartuş tan 4 adet 1/2 litrelik devamlı kartuş aldım.orjinalin tıpkısı.hele fotoğraf kağıdına süper kalite.ancak bursa bitmeyenkartuşun tek sorunu müşterisi ile ilgilenmiyor.fax - email yolluyorsun hiç tenezül edip okumuyorlar bile.ama mürekkepleri iy.ben durabrite kullanıyorum bu çok çok önemli.yanlış mürekkep bozar makinayı
  • quote:

ben bursa bitmeyenkartuş tan 4 adet 1/2 litrelik devamlı kartuş aldım.orjinalin tıpkısı.hele fotoğraf kağıdına süper kalite.ancak bursa bitmeyenkartuşun tek sorunu müşterisi ile ilgilenmiyor.fax - email yolluyorsun hiç tenezül edip okumuyorlar bile.ama mürekkepleri iy.ben durabrite kullanıyorum bu çok çok önemli.yanlış mürekkep bozar makinayı

hocam benimkisi goprintten aldım 1 er litrelik fotograf kagıdına baskısı hiç iyi değil resimde yazıda güzelde size zahmet olmassa bana mürekkeblerin linkini gönderebilirmisiniz alıp deneyecegim
  • sskun S kullanıcısına yanıt
    BURSA BİTMEYENKARTUŞ
    İNTERNETTE SİTESİ VAR GÜVENİLİR BİR SİTE.KREDİ KARTI İLEDE SATIYOR
  • quote:

BURSA BİTMEYENKARTUŞ
    İNTERNETTE SİTESİ VAR GÜVENİLİR BİR SİTE.KREDİ KARTI İLEDE SATIYOR

teşekkür ederim hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.