Şimdi Ara

Iphone 5 vs Htc one

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ablamda Htc one var kırmızı renk. (32 gb)
    Bende de beyaz iphone 5 var. (16 gb)
    İkimizinki de Türkiye'den alınma.
    Garantili ürünler.
    Ablamla takas etmeyi düşünüyoruz.
    Aslında ben android sevmiyorum tabletim android olduğu için ihtiyacım olmuyor.
    Ancak müzik hayatımda çok onemli ve ses konusunda Htc iPhone'un içinden geçer.
    Benim telefonum kasmıyor asphalt 8, clash of clans vb oyunlar oynuyorum.
    Arkadaşlarımda Android telefonlar var galaxy s3 ve s3 mini.
    Dikkat ettim de oyunlar geç açılıyor, kasıyor ve malesef virüs girebiliyor telefonlarına.
    Sizce takas etmeli miyim ?
    Kırmızı renk sorunu olur mu ?(kap alırım aslında sorun olmaz buyuk ihtimal)
    Android mi iyidir ios mu ?
    Htc one beni tatmin eder mi ?

Not: Ortaokuldayken hep Htc almayı isterdim hayalimdi ancak hiç nasip olmadı. Bu markanın bende ayrı bir yeri var. Fikirlerinizi bekliyorum.

İkinci not: Htc one dedigim model fiyatı yanılmıyorsam 1600 lira gibi bişeydi bu modelin çeşitleri çok olabilir fiyatı benim telefonuma yakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Htc cihazlar samsung gibi kasmaz birde cihazın s değilmiş ben olsam düşünmeden takas ederim beats audio ses kalitesi bile yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • IOS işletim sistemi daha iyi. Ama Htc One bambaşka bir telefon. Android'in krallarından. Ne Samsung'un S lerine benzer ne Note larına. Ne Lg nin G lerine benzer ne Sony nin Xperia larına. Bir kere Htc nin kalitesi yeter. Htc One çok kaliteli ve zarif bir telefondur. Neredeyse Nexus lar kadar stabil ve hızlıdırlar. Htc One özellikle ses konusunda çok iyidir. İphone 5 kadar stabil ve iyi bir telefon olmasa da kimi konuda İphone 5'ten daha üstündür ve İphone 5 e yakındır. Yerinde olsam İphone 5 i verip Htc One ı alırdım. Hem daha ideal ekran hemde ses ve tasarım yönünden daha iyi. (Tasarım görecilidir. Bana göre Htc One,İphone 5 e göre daha şık.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatsalı45 -- 1 Ocak 2015; 12:25:43 >
  • Hocam ben daha once ip5 kullanmis ve su an M7 kullanan biri olarak, kisa bir kiyaslama yapayim.

Bana gore iphone de m7 ye gore iyi olan iki sey kamerasi ve aksesuar cesitliligi. Onun disinda internet,performans,muzik,tasarim,ekran vs vs konularinda m7 gercekten ip5 in onune geciyor.ben ilk tanitildigi gunden beri cok istiyordum cihazi almayi,ozellikle tasarimi, aliminyum govdesi ve BoomSound hoperloru ile beni kendine cekiyordu. Simdi kavustum ve cok mutluyum.

Ancak m7 nin kotu bir tarafi varsa o da kamera pembelesmesidir. Gunduz cekimleri yine ip5 e gore kotu fakat pembelesme gunduz sifira iniyor ve cok basarili kareler yakalamanizi sagliyor. Ben pek alisamadim gerci netligi tam olarak ayarlayamiyorum zor geldi kullanimi ancak alisirim gibi :)

Bunun disinda cihaza asik oldum desem yeridir. Snapdragon 600 ilk basta dusundurdu ancak M7 henuz sp600 kullandigimi hissettirmedi. Gayet akici,stabil calisiyor. Sarj konusunda ben sadece gunu tamamlayabiliyorum. 12 saat civari kullanim sunuyor. Belki romlarla daha iyi duruma gelebilir ancak Sense arayuzunu ve HTC nin servislerini sevdigim icin bulasmak istemiyorum.

• Teşekkur ederim bugun değişeceğiz zaten ablam alsesuar kullanmıyordu telefonunda güzel kılıflar yok diye ve telefon çiziliyor doğal olarak.
    Benim telefonumu tercih etme sebebi tamamen kap takıp görsellik elde etmesi.
    O da kendi telefonunun iyi olduğunu biliyor ancak sağolsun beni kırmadı.
    Ilk işim güzel bir kılıf almak olacak.
    Ayrıca simleri nasıl takarız ?
    İkisininde sim kartının boyutu farklı.
    Telefoncuya götürsem halleder mi ?
    Kaç para alır ?

• Arkadadta iphone 5, halamda m7 vardı. Kamera olarak iphone 5 daha iyi. Yada ben m7 de cekemiyordum orasını bilemem. Performans olarak farkı hissetmezsiniz bile gayet akıcı. Hyc sense arayuzu basit bir arayuz bu yuzden zorlamaz cihazı. Ses olarak kalitesi belli. Sarj olarak m7 daha iyi gibi geldi. 1 gunu cikardi ama biraz zorlandim. Kamera onemli degilse m7 guzel cihaz.

• Degistim arkadaşlar teşekkürler yardiminiz icin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.