Şimdi Ara

Tüm BSC Takipçilerinin Yeni Yılını Kutlarız!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

BSC Ekibi olarak siz kıymetli takipçilerimizin yeni yılını kutlar, yeni yılın herkes için güzel geçmesini temenni ederiz!

• Senin,tüm BSC ekibinin vede değerli forumdaşlarımında yeni yılı kutlu olsun..ALLAH güzel bir yıl nasip eylesin herkese.
  • sizin de yeni yılınız kutlu olsun

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sizinde yeni yiliniz kutlu olsun BSC ekibi sayilarin önemi yok aslinda kendimizi degistirdigimiz sürece icinde bulundugumuz yil mutlu gecer :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • sinirlendiğim kişiyi kumsala yazdım su gelip alsin ona olan öfkem dinsin diye
    sevdiğimin ismini kayalara yazdım bir ömur unutmayayım diye yalnız ben değil o kaya yerinde olduğu sürece yeni nesiller sevgiyi görsün diye vaz geçmek ne kadar zor sa sevmekte bi o kadar zor hemen bırakmayın diye

yarım saat sonra yeni yıl değil bir ömür mutlu ,güzel ,hoşgörülü ,gönlünüzün ,sevdikleriniz yanınızda olaması dilegiyle mutlu ve esen kalın

• Yeni yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2015 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizler ile olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!

• Amin.

• 5. yıl videosu isterük

• Bsc ekibi sizleri seviyorum, Allah sizi var ya kalbinize göre versin,inşallah ömür boyu bizlerle olursunuz herkesin yeni yılını sağlık huzur ve para dolu olmasını temenni ediyorum, hoşça kalın.

• Sizlerinde yeni yılı kutlu olsun

• En iyi oyunlar listesi ne zaman geliyor bu arada sizinde kutlu olsun BSC ekibi :)

• Tüm DH ve BSC ailesinin yeni yılını kutlarım . Umarım yeni yılımız PC , PS4 XONE , a bol bol birbirinden kaliteli ve birbirinden eşsiz oyunlar ile birlikte kapı açar .

Umarım yeni yılımızda platformlar arası kavga etmeyi bırakıp tüm platformları kucaklamayı öğreniriz .

Kendi özel isteğim ;

Umarım 2015 Half-Life 3 ün yılı olur .

• Herkesin yeni yılını kutlarım,inşallah oyunlar adına güzel bir yıl olur :)

• Rockstar Bi kıyak yapsada şu Gta5'in ön siparişini açsa artık..

• Hepinize mutlu ve bol oyunlu yıllar
  • Bizde oyuncular olarak BSC ekibine iyi seneler diliyoruz.

• geçen seneki gibi tam 12 de yılın en iyi oyunlarını seçtiğiniz program yayınlanır diye bekliyordum. :(

• iyi seneler oyuncu dostlarım 2015 yılı süper geçecek

• 2014 yılının en iyi oyunları videosu gelmeyecek mi ?

• yılın oyunlarını seçmediniz mi maho

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.