Şimdi Ara

Asus'dan ZenFone kullanıcılarına Lollipop tadında müjde!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Chethan Kumar adında bir Zenfone 5 kullanıcısının "ZenUI Help" adlı Asus'un varsayılan olarak gelen bir uygulamasında (Feedback app).

"Android 5.0 Lollipop" adında açtığı konun içerisinde, "Will we get Android Lollipop in Zenfone 5?" sorusunu sorması üzerine bir yetkilinin şu yaptığı yorumdan;

"Actually, Android 5.0 Lollipop was under active construction. It's a big engineering effort and we need more time to get it stable. Please be patient and allow giving us more time! Anyway, here are some release milestones for some major models of devices could be a reference.

Type milestones(Estimated)
    ZenFone 4 (A400CG/A450CG) / 2015.04
    ZenFone 5 (A500CG/A501CG) / 2015.04
    ZenFone 6 (A600CG/A601CG) / 2015.04

ZenFone 5 LTE (A500KL) 2015/04
    PadFoneS (PF500KL) 2015/04
    the new PadFone Infinity (A86) 2015/06

More info about OS upgrade please chech our ZenTalk website."

Anlaşıldığı üzere Nisan ayında ZenFone ürünler ve bir kaç ürün daha Lollipop güncellemesini alıcak.

Asus'dan ZenFone kullanıcılarına Lollipop tadında müjde!

Alıntı değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OmC43 -- 31 Aralık 2014; 17:00:28 >

• Bunun hakkında başka bir konu bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OmC43 kullanıcısına yanıt
    2-3 ay önce ZF6 ana konusunda defalarca paylaşıldı.

Kaldı ki google'a zenfone 6 lollipop yazınca gelen türkçe site bile 2 ay kadar önce haberi yazmış.

http://shiftdelete.net/asus-zenfone-modellerine-lollipop-ne-zaman-gelecek-55853

Aramamışsınız ki bulasınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer siteler bizi pek ilgilendirmiyor. Biz Donanimhaber takipçilerine gerekli bilgiyi er yada geç verelim o bize yeter.

Kaldiki mağarada değildim telefonu dün aldım yeni alakadar oldum anlıyacağın.

• quote:

Orijinalden alıntı: OmC43

Diğer siteler bizi pek ilgilendirmiyor. Biz Donanimhaber takipçilerine gerekli bilgiyi er yada geç verelim o bize yeter.

Kaldiki mağarada değildim telefonu dün aldım yeni alakadar oldum anlıyacağın.

Tamam işte Dh'de ana konuda paylaşıldı zaten. Madem yeni o zaman sakın ol şampiyon. Ama konuyu güzelce oku bilgi sahibi. Telefonun da hayırlı olsun. Güzel günlerde kullan.

• Ne güzel artık sayfalarca yorum okumak yerine bu bilgiye hemen ulaşacaklar.
  • OmC43 kullanıcısına yanıt
    Tamam sen kazandın.

• adamlara helal olsun bu fiyata bu donanımı verdiler üstüne şeker serpiyorlar -

vesteli siler süpürürler umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: juwaline

adamlara helal olsun bu fiyata bu donanımı verdiler üstüne şeker serpiyorlar -

İlk ürünleri olduğunu için önemli tabi ıntel için çok daha önemli en büyük kozlarımdan biri Zenfone serisi

• quote:

Orijinalden alıntı: OmC43

quote:

Orijinalden alıntı: juwaline

adamlara helal olsun bu fiyata bu donanımı verdiler üstüne şeker serpiyorlar -

İlk ürünleri olduğunu için önemli tabi ıntel için çok daha önemli en büyük kozlarımdan biri Zenfone serisi

yeni modellerinde de parmak izi getirirlerse çok çok iyi olabilir -

ben de alırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.