Şimdi Ara

Energizer akıllı telefonları geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Energizer akıllı telefonları geliyor

Uzun yıllardır adını pil ürünleri ve çeşitli enerji kaynakları ile duyduğumuz Energizer, 2015 yılı itibariyle yepyeni bir alana girmeye hazırlanıyor ki o da akıllı telefon pazarı. Firma üretici ortağı ile birlikte kendi markasını taşıyan akıllı telefonlar piyasaya sürecek.

CES 2015 fuarında boy gösterecek olan Energizer; Casio ve Caterpillar gibi markaların yolundan gidiyor. Firma akıllı telefon üretimi yapan DDM firması ile ortaklık yaptı ve tasarımı kendisine üretimi DDM'e ait cihazlar ortaya koyacak. 

İsminin hakkını vermek isteyen Energizer uzun kullanım süreleri sunan akıllı telefonlar üreteceğini belirtiyor. Şimdilik bunu nasıl sağlayacak ve bu sürelerin sınırı nedir bilmiyoruz. Modeller ayrıca suya, toza ve düşmelere karşı da dayanıklı olacak. Bu bakımdan cihazın biraz daha dış mekan sporlarını seven tüketicilere hitap edeceği tahmin ediliyor.  

• Yeni nesil 3310 :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • doga sporlari yapanlar icin bulunmaz nimet olabilir. tabi makul donanimla cok uzun bir batarya omru sunabilirse

• Tam detaylarını merakla bekliyorum.

• Özelliklerini görmek lazım. 2 3 gün ağır kullanımda Bataryası dayanan bir cihaz olsa baya iş yapar.

• Şunun icine 6-7 mah koyabilseler.İyi de tasarruflu kullanım saglansa 1 haftayı geçse kullanım ömrü daha ne istenir ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun pil Ömrü sunarsa böyle bir model almak isterim. Bu Tür tasarımlar herzaman beni etkiliyor.

• Tasarıma vaov dedim, çok hoşuma gitti

• Tasarımı dayanıklı bir cihaz için çok iyi.
  • Energizer? Aha pili bitmeyen telefon yapacaklar :D

• Alinir abi kirilan telefonlardan biktim artik detaylari bekliyorum bakalim

• Drop testi özellik olarak göstermek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 31 Aralık 2014; 20:29:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon üreteceklerine telefon bataryası üretsinler daha uzun giden. Herkes kendi işini yapsın. Android çıktı çıkalı Windows Phone da ona ayak uydurdu uyduralı karşıdaki bakkal da yanındaki kuruyemişçi de kendi markası ile telefon çıkarır oldu. Piyasada birbirinin tamamen aynısı binlerce marka... energizer batarya yapsın koysun marketlere her markaya her modele, daha uzun dayanan bataryalar yapsın. enerjisini kendi işine harcasın...

• sıra varta'da mı duracell'de mi acaba

• Otterbox ile birisinin kafasina gelse yarılır herhalde

• 20 dakikada şarj olup bir hafta dayanan pil icat edilmişti. Kim bilir kim satın aldı patentini ve ne zaman saklıyorlar bu icadı.

• GH688 geldi aklıma
  • Caterpillar gibi olur bunun teleofnuda.
  • Savunma amaçlı cep telefonu
  • Kalem pille calisir bu çôp

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.