Şimdi Ara

FM 2015 Kocaelispor Kariyerim[1 Martta Yeniden] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
3.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    8 gb ram
    Gt 540m ekran kartı ile bende bu kadar lig açabilir miyim?

Oyuncu ekle demedim 11 kişi bile vermedi hepsi pasif gözüken kötü elemanlardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Ben pek anlamıyorum pc özelliklerinden, bana da dayım toplamıştı sistemi, deneyip görmelisiniz.
  • Kocaelispor oyunda eskisi gibi görürsünüz ama gerçek hayatta olmaz :(
  • furky41 kullanıcısına yanıt
    Benim de pek umudum yok ama umarım gerçekte de eskisi gibi olur. Arsenale 5 attığımız günleri özledim.

• zevkli konu olmuş, emeğinize sağlık
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Beğenmene sevindim, teşekkürler.

• neyse gönlü zengin takım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neo_Aragorn -- 25 Ocak 2015; 18:25:08 >
  • renkli guzel kariyer olmus

• Zaman oldukça hızlı geçiyor ve 3. sezonu bitirmiş durumdayız. Bu sene kümede kalmayı hedeflerken ligi 11. sırada bitirmeyi başardık. İzninizle önce fotoları atayım, daha sonra birkaç ilginç maç var onları inceleyeceğiz. Birdahaki sezon ligi daha üst sıralarda bitirmeyi planlıyoruz takımca.

Lig Tablosu:

FM 2015 Kocaelispor Kariyerim[1 Martta Yeniden]

Fikstür:

Burada bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Son 8 maça bakın. İlginç bir şekilde bizden büyük takımları yeniyoruz, bizden küçük takımlara yeniliyoruz(nasıl oluyosa)

Son maçlarda çok ilginç iki maç daha oynadık, şimdi bunlara bakalım:

Güngörenspor - Kocaelispor Maçı:

Burada gol dakikalarına dikkat edin. İlk 10 dakikada 4 gol yiyoruz, kalan 35 dakikada 4 gol atıyoruz, çok ilginç değil mi? Daha da ilginç olanı ilk yarıda 8 gol olması ve başka gol olmaması.

Ayvalıkgücü - Kocaelispor Maçı:

Burada bizi 6-3 yeniyorlar, forvet oyuncusu hattrick yapıyor, herşey iyi güzel ama bu eleman 3 tane golüde penaltıdan atıyor, biri anlarım, ikiyi de anlarım da bir maçta üç tane penaltı da nedir ya.

Gol Krallığı:

Bu arada benim santraforum gol kralı olmuş, takım olarak başta ben olmak üzere gururlandık. Bir sonraki yazımda 4. sezon için yaptığım hazırlıklardan, olursa transferlerden bahsedeceğim. Sonraki yazımda görüşmek üzere.

@Mesela Yani

Daha yeni başlıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 25 Ocak 2015; 23:35:21 >

• Oyunda çok ilginç bir bug oldu, takımdan kovulmadık ancak bir türlü maçlar gelmiyor, bu yüzden kariyeri burada noktalıyorum. Ama takip edecekseniz yeni kariyer açıp devam edebilirim.

• Yazık olmuş hocam ya. Yenisi gelirse takip ederim ben.
  • Güzel kariyerdi, kötü olmuş. Yeniden yaparsanız takip ederim.

• Bug düzelmedi mi ? Kariyer'i bitirdiğini yeni farkettim. kötü olmuş özleyeceğiz...
  • Sevgili takipçilerim. 1 mart yada ona yakın bir tarihte kariyere yeniden başlamayı düşünüyorum. Kocaelisporu eski günlerinde görmeyi çok istiyorum, fazla uzatmıcam 1 martta görüşürüz.

@Neo_Aragorn

Fazla özletmicem rahat ol

@Xabir

@wonderfulll

1 martta görüşürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 5 Şubat 2015; 23:10:02 >
  • Hocam oyunu hangi siteden indirdim ben yüklediğimde crash dump hatası alıyorum pm atarsan sevinirim.
  • bende football manager 2015 yüklü ama kocaelispor seçilmiyor siz nasıl seçtiniz? steam üzerinden almıştım orijinal oyun. acaba imkanı varsa banada söylermisiniz :(
  • Ormanci05 O kullanıcısına yanıt
    yaz googleye fm 15 alt ligler diye bulursunuz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.