Şimdi Ara

GTX970 ekran kartı için 4k Tv mi 4k Monitör mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze merhaba daha bilgisayarımı toplamadım ,ama bir kaç parçasını aldım,ekran konusunda kararsız kaldım ,bilgisayarımın ekran kartı Nvidia GTX970" olucak sizce bu bilgisayara 4k 107' ekran Tv mi almalıyım yoksa 28"inc bir monitör mü almalıyım ,bu arada bende monitör var ama 1080p,ne yapmalıyım arkadaşlar ,bilgisayarda "FPS" oyunları ,ve tasarım yapmayı severim, tv bu battlefield4 gibi oyunlarda dalgalanma fln yaparmı sizce ? Aslında 1080p monitörü 2 sene kadar önce aldım ve nerden baksanız 3-4'ay kullanmışımdır ,daha ekran koruyucusu üstünde duruyor ,o kadar temiz baktım,ama teknoloji işte şimdi ekran kartı 4k oyun desteklediği için değiştirmeyi düşünüyorum ,aşağıda ilgili ürünlerin linklerini paylaşıcam..

UHD LED TV :http://www.vatanbilgisayar.com/lg-42ub820v-42107-cm-uhd-smart-led-tv-cmr-900-hz-dahili-uydu.html?srt=UP#genel-bakis

UHD MONİTÖR :http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-28-u28d590d-ultra-hd-monitor.html#genel-bakis

Bendeki Mönitör (Bu arada monitörüm satılıktır sıfırdan farkı yoktur ,herbir parçası aksesuar'ı kutusu hepsi tertemiz duruyor ekran paneli kutusundan çıktığında üstünde jelatin kaplıydı daha o bile çıkarılmadı panele dokunulmadı!Bu ayarda 2. el monitör bulmanız çok zor ,izmir içindeyseniz elden teslim edebilirim ,kontrol edebilirsiniz..Monitörün detaylı resimlerini 2.el satılık bölümüne eklicem eklediğim zamanda buraya link'i ni koyucam,Marka ve modelini aşağıya yazıyorum..

Bendeki monitörün marka ve modeli : SAMSUNG PX2370' 23"

SAMSUNG PX2370" resim link (temsili) :https://www.flickr.com/photos/samsungtomorrow/4342995668/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARA23 -- 31 Aralık 2014; 10:49:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• GTX970 ile 4k monitörle bütün ayarlarlar yüksekte oynayamazsın r9 295x2 ile 4k da crysis 3 te hepsi ultrada 9-10 fps veriyor
  • Peki 1080p de ultrada ,4k monitör ile full hd mönitör arasında fark olurmu sizce ?

• KARA23 kullanıcısına yanıt
    1080P-2160P farkı büyük olur tabii ki. Arada tam 4 kat piksel farkı var. Akıllı telefon ekranındaki gibi minicik olacaktır ondaki pikseller. Haliyle de detay yükselecektir ve AA açmana bile gerek kalmaz belki. Lâkin, birden bire 2160P'ye, tek 970 yetersiz kalacağı için geçiş yapman doğru değil. Aşama olarak evvela ikinci el 120-144 hz monitör almanı tavsiye ederim. 500-750 arasında bulursun.
  • Tam 4 ay öncesinde cosmos 2 ve corsair h110 sıvı soğutma aldım daha bilgisayarı topluyamadım içimde kaldı artık toplayım diyorum ,bendeki ekranla idare edeyim ozaman ilerde artık geçeyim birazdaha oyunlar la ekran kartlarını 2160p de birbirine uyarlasınlar o zaman hem fiyatları düşer hemde daha iyi modeller çıkar düşüncesindeyim..

• KARA23 kullanıcısına yanıt
    2160P'ye daha çok var. Arada henüz 1440P var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadasim 1440p de bile 980 yetmiyorken sen 4k da 970 den bahsediyorsun hic macera arama full hd ye devap 970 ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.