Şimdi Ara

Hometect premium 7' ips tablet!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
2.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ne0n66

Arkadaşlar bir süredir tablet almak istiyorum. Vatandakı ipad kampanyasında bütçemi ayarlayamadım. Ben de idaretenlik bir tablet almak istiyorum. 6-7 ay en fazla 1 sene kullanıp anneme vereceğim. A101 de bu tablet satılacakmış. Tabletle ilgili beklentilerim şunlar;

1- Clash of Clans oyununu oynuyorum. Birkaç oyun daha yükler belki oynarım.

2- 8gb dahili bellek pek iyi gibi durmuyor ama bi 32 lik class10 hafıza kartı alırım artık. Film ve resim için herhangi bir sorun oluşturur mu?

3- Sitesinde dediğine göre ofis programları da içinde mevcut oluyormuş. Kullanışlı olur mu acaba?

4- Batarya 3000 mah yazıyor. Muhtemelen en büyük sorunu bu gibi gözüküyor. Sizce nasıl bir performans sergiler?

5- İphone kullanıcısı olarak kasma/donma gibi sorun yaşamıyorum. Bu cihazı alınca bu konuda bir sıkıntı yaşar mıyım?

6- Son olarak diğer paylaştığım resimde ki klavyeli kılıfıda yanında almak istiyorum. Ofis tarzı programlarda işimi görür diye. Sizce almam işime yarar mı?
    Tabletin linki;
    http://www.hometech.com.tr/urun-detay.php?pID=93

Arkadaşlar çokca soru sordum ancak ilk defa tablet alacağım için açıkçası merak ettiklerim var. Şimdiden hepinize teşekkür ederim..
     Hometect premium 7' ips tablet!!! Hometect premium 7' ips tablet!!!

Sorularını karşılayacak bir tablet emin olabilirsin. Klavyeli kılıfı kullanımı kolaylaştırabilir.

• 22 ocak da yine geliyor 1gb ddr3 ram 4 çekirdekli versiyonu bence bütçe si kısıtlı alıcılar için çok güzel bir tablet ben geçen hafta aldım şarj oyun ve net bir arada 4...5 saat gidiyor bu paraya kaçmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon81

22 ocak da yine geliyor 1gb ddr3 ram 4 çekirdekli versiyonu bence bütçe si kısıtlı alıcılar için çok güzel bir tablet ben geçen hafta aldım şarj oyun ve net bir arada 4...5 saat gidiyor bu paraya kaçmaz

Aynen öyle hocam Premium Tab 7 IPS'li modeli aldım memnun kaldım, üzerine dediğiniz modeli de alıcam.
  • quote:

22 ocak da yine geliyor 1gb ddr3 ram 4 çekirdekli versiyonu bence bütçe si kısıtlı alıcılar için çok güzel bir tablet ben geçen hafta aldım şarj oyun ve net bir arada 4...5 saat gidiyor bu paraya kaçmaz

Eyvallah bunu söylediğin iyi oldu bu sefer kaçırmayalım
  • quote:

modelin tam ismi HOMETECH ULTRA TAB7.
    işlemci 4 çekirdek intel de ram niye 1gb. ayrıca şarj için microusb girişi kullanmak gerekiyor.gps ve yerleşik radyo yine yok.
    Premium tab7 ips w7009 birkaç uygulama çalışınca ram kullanımı 1gb ı geçiyor.400mb boş ram kaldığına da denk geldim.o 1 gb ram yeter mi merak konusu.
    yalnız o işlemci 2gb rami desteklemiyor galiba: "Max Memory Size (dependent on memory type): 1 GB" Processor Graphics: Intel® HD Graphics
    http://ark.intel.com/products/80275/Intel-Atom-Processor-Z3735G-2M-Cache-up-to-1_83-GHz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metep -- 16 Ocak 2015; 15:37:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metep

quote:

modelin tam ismi HOMETECH ULTRA TAB7.
    işlemci 4 çekirdek intel de ram niye 1gb ayrıca şarj için microusb girişi kullanmak gerekiyor.gps ve yerleşik radyo yine yok.
    Premium tab7 ips w7009 birkaç uygulama çalışınca ram kullanımı 1gb ı geçiyor.400mb boş ram kaldığına da denk geldim.o 1 gb ram yeter mi merak konusu.

Hocam 139,00 TL'ye tablet alıyorsun daha ne istiyorsun???????

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.