Şimdi Ara

Acilll G2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lg D802 (G2) Stock roma dönerken support tool adlı programda 3 . bölümde hata veriyor tüm işlemleri tekrar yapıyorum yine %2 den sonra hata veriyor. Teldeki her şeyi sildim ne olur bi yardım edin

• iplenmeyenadam kullanıcısına yanıt
    eğer recoverye girebiliyorsan önce recoveryden kurulan stock rom yükle ondan sonra tekrar flash tool ile stock romyükle
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax59

eğer recoverye girebiliyorsan önce recoveryden kurulan stock rom yükle ondan sonra tekrar flash tool ile stock romyükle

Twrp moda girebiliyormuşum ordan eski romuma dönüyorum şuan. Yarın falan stock roma dönmem lazım en basit konunun linkini atarmısın
    telefonun hangi model tr mi d802 mi hangisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax59

telefonun hangi model tr mi d802 mi hangisi

nerden öğrenebiliyoruz
    Marketten LG phone from uygulamasını indirin orda bütün bilgiler yazar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    orjinal sitesinin verdiği support toolumu kullandın 2014 diye farklı romlar atılan toolu kullanarak herhangi bi yazılım dosyasını atmayımı denedin
    eğer dosya olarak atıyorsan indirdiğin dosya bozuk olarak inmiş olabilir tekrar yükle ebatı büyük dosyalarda genelde olur öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster58 -- 1 Ocak 2015; 12:42:30 >
  • cloudy g3 den donerken sıkıntı yaratıyor once baska bır rom yukleyıp sonra flashtoolla stok rom atabılırsın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.