Şimdi Ara

Telefonlara zam ne zaman gelir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ocak ayinda telefon alicam ama zam nezaman gelir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HÖKÖMET BİLİR
  • 1 ocak itibari ile vergiye yüzde 10 zam diyorlardı... öyle ise hemen almak mı lazım ki. bu vergi zammı harici iki üç ay sonra bir zam daha düşünüyorlardı telefona özel galiba
  • Yandik ozaman gerci ben elden alicam telefon ama

• muhtemelen bu bahsedılen antı dampıng olayı ocak sonunda olmaz,resmı gazetede yayınlancak falan,kaldıkı zam kanunu gelır gelmez hemen elındekı urune yansıtan cakllar olabılecegı gıbı zam oncesı ıthal etmıs,yanı depo ve raftakı urunu oncesınde daha ucuz almıs buyuk fırmlar hemn yansıtmaz,onlar buyuk ıhtımal zam sonrasında kendılerıde fazladan odeyıp aldıgı cıhazalrı satarken zammı eklerler buda benım tahmınım subat ayı sonu gıbı olur.
  • Bir yandan seviniyorum en azından alınan bu vergiler milletin yararına harcanıyor bu kadar kaygılı yaklaşmamak lazım bu konuda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    Hiç tartişma cikmasin. Hani tartismak icin paylasmiyorum. Bu saray hocam turkiyenin seviyesini gosterir. Disardan bakan ülkeler diyor ki babam gitmişdi 2 hafta önce kuvveyttekiler şaşırarak siz nasil boyle gelistiniz diye soruyorlarmis. Akpli de degilim bunu belirteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkaandngz

Hiç tartişma cikmasin. Hani tartismak icin paylasmiyorum. Bu saray hocam turkiyenin seviyesini gosterir. Disardan bakan ülkeler diyor ki babam gitmişdi 2 hafta önce kuvveyttekiler şaşırarak siz nasil boyle gelistiniz diye soruyorlarmis. Akpli de degilim bunu belirteyim.

Betona bakarak gelisme.olcen o kuveytliler muhtemelen akraba evliligidir hocam.

Nedir yani simdi sarayla kiyaslama yapirsak amerika bizim kadar gelismemismi,yada norvecte boyle bir saray yok diye dumyanin en ferah uc ulkesinden biri degilmi.

Gelismislik.gosteren kriterler saraylar degildir,gelirden gelir farkina egitimden sagiga kadar tonla varda simdi yazmaya degmez cidden

• stevejones kullanıcısına yanıt
    Çok doğru söylüyorsunuz kuvveytliler saray icin degil genele bakarak soylediler. Tabiki bir beton yapisiyla gelismislik duzeyi ölculemez ancak bu ülkenin o saraya ihtiyaci vardi ama belkide zamani simdi degildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: DonanımHaberTavsiye

HÖKÖMET BİLİR

hocam gene senin eserinmi şu ban :)
  • yok ben birşey yapmadım kendi başarmış.

sen de gitmişsin
  • Farkettiyseniz çabuk geldi. Apple, iPhone 6'ya 150-300 lira arasında zam yaptı. Sadece iPhone'a değil çoğu ürününe yaptı zam. Vergiden dolayı mı zam koydu yoksa bir de vergiyle mi zam koyacak bilinmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: burock1997

Farkettiyseniz çabuk geldi. Apple, iPhone 6'ya 150-300 lira arasında zam yaptı. Sadece iPhone'a değil çoğu ürününe yaptı zam. Vergiden dolayı mı zam koydu yoksa bir de vergiyle mi zam koyacak bilinmiyor.

Biliniyor,cunku vergi daha gelmedi subattan oncede gelecek gibi durmuyor,kaldiki vergi taslağında mp3 player yada kulaklika yok ama paragoz elmaci manav bunlarada zam cakti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.