Şimdi Ara

Samsung Galaxy S6 ile ilgili yeni görseller gelmeye devam ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung Galaxy S6 ile ilgili yeni görseller gelmeye devam ediyor

Samsung'un yeni amiral gemi modeli Galaxy S6 bilindiği üzere Project Zero kod adına sahip ve firmanın sıfırdan inşa ettiği yeni bir tasarım stratejisini temel alacak. Ancak son günlerde sızan görüntüler tasarımın tam da sıfırdan başlamayacağını gösteriyor. 

Sızan görsellerde Galaxy S6'nın dış tasarımının Galaxy S5'e benzerken kenarların biraz daha yuvarlatılmış olduğu görülüyor. Ayrıca cihazın metal kasası da seçilebiliyor. Görüldüğü kadarıyla karşımıza çok farklı bir tasarım çıkmayacak. Telefon çalışır halde olduğu için cihazın lansmanının artık çok yakın olabileceği akıllara geliyor. Samsung'un CES 2015 fuarında bir sürpriz yapması ihtimal dahilinde. 

Görseller farklı kaynaklardan geliyor. Bu bakımdan Galaxy S6 olmasa da en azından böyle bir modelin varlığı kesin gibi. Bu durumda akla iki ihtimal geliyor. Ya Galaxy S6 Standart ve Galaxy S6 Premium şeklinde iki farklı versiyon olacak ya da bu cihaz farklı bir Samsung modeli olarak hayata geçecek. 

Galaxy S6 ile ilgili şimdiye kadar gündeme gelen iddialar ise 2560x1440 piksel ekran çözünürlüğü, 5.2 veya 5.5 inçlik boyut, Android 5.0 işletim sistemi, 4GB RAM, 20MP çözünürlükte arka kamera, premium versiyonda kenardan kavisli ekran şeklinde sıralanıyor.  

• Yav şu ekranı büyütmeyin artık 5 inç te kalsın arkadaş ya. S4 patlayana kadar kullanacağım zaten birdaha 2 bin vermem telefona saçmalık, gider Avrupa da bir iki şehir gezerim ya da bir hafta bir otelde yazın Türkiye de tatil yaparım

Tüketim çılgınlığına hayır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cami sabunu tabanlı tasarım anlayışı aynen devam...
    Samsung Galaxy S6 ile ilgili yeni görseller gelmeye devam ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xloud -- 30 Aralık 2014; 16:54:52 >
  • Aman Allahım , Samsung kendini aşmış.Bu sefer büyük bir riske girip kenarları yumuşatmışlar

• 4gb mı herkes biliyor onun 3gb ile geleceğini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masquerade89 -- 30 Aralık 2014; 17:06:01 >
  • Sıfırdan tasarlanmış S6,hmmm,ok; e biz kalkalım o zaman?

Tiplere bak yav

• Arkaplan görüntüleri s5 ile aynı. Yani resimler büyük ihtimal sahte. Zaten ekranı bu kadar büyütmenin anlamı yok:) Note 4 ile note 3 aynı ekran büyüklüğünde. S6'yı da s5 ile aynı boyutta yapmaları lazım. Tabi ki biraz daha kibar haliyle.

• Tasarım ekibi yatarak para kazanıyor.Dünyanın en kolay işi.

• Bu muydu project zero?

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Arkaplan görüntüleri s5 ile aynı. Yani resimler büyük ihtimal sahte. Zaten ekranı bu kadar büyütmenin anlamı yok:) Note 4 ile note 3 aynı ekran büyüklüğünde. S6'yı da s5 ile aynı boyutta yapmaları lazım. Tabi ki biraz daha kibar haliyle.

Aynı mi

• Bence 3gb ram ile gelir.
    Ayrıca metal çerçeve bekliyorum.

• eski model gibi duruyor.

• Galaxy S4 950 lira civarında gezerken paralel ithalatta kim gider alır bunu merak ediyorum. 2500 liradan falan çıkar birde utanmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

Galaxy S4 950 lira civarında gezerken paralel ithalatta kim gider alır bunu merak ediyorum. 2500 liradan falan çıkar birde utanmadan.

S4e 950 lira verecek var mı? ciddi soruyorum merak ettim. s5i yazacaktınız da yanlışlıkla s4 mü yazdınız ?
  • Genelde görseller yanıltıcı oluyor. Önceki galaxy serilerinden gördüğüm kadarıyla böyle. Bu defa yanıltmaz sanırım samsung. Zira bu görsel berbat. Project zero reklamdan ibaret olacak gibi görünüyor. iphone a benzese millet samsung yönetimi yamultur. Tasarım ekibi ya degismeli yada kovulmalı yeni bir fikirleri yoksa. Asıl iş yönetimde bitiyor. Fakat yöneticilerinin dünya umrunda değil.

• 4gb

• quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

quote:

Galaxy S4 950 lira civarında gezerken paralel ithalatta kim gider alır bunu merak ediyorum. 2500 liradan falan çıkar birde utanmadan.

S4e 950 lira verecek var mı? ciddi soruyorum merak ettim. s5i yazacaktınız da yanlışlıkla s4 mü yazdınız ?

S4 ün üzerine telefon mu varda?

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

quote:

S4 ün üzerine telefon mu varda?

lol s4
  • project zero bu musıfırdan tasarlanmamış sadece g3 ebatına gelmiş o kadar
  • bu görüntüler bana hiç inandırıcı gelmedi sahte gibi duruyor....

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.