Şimdi Ara

Samsung ile yeni nesil televizyonları konuştuk 'Oyun konsolu gücünde donanımlı TV'ler geliyor'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Türkiye'nin Tüketici Elektroniği Ürünleri Direktörü Hüseyin Erel ile yeni nesil televizyonları konuştuk. Kavisli modellerden, Ultra HD yani 4K çözünürlük desteği sunanlara kadar... Samsung'a göre yakın gelecekte oyun konsolu gücünde grafik performansı sunan televizyonlar da hayatımıza girmiş olacak. Detaylar videomuzda, iyi seyirler. 

• samsungun tv'ler bayağı iyi cidden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldigimiz 4k tv 2.gunu bozuldu.2 ayda servis anca bize ulaştı ve para iadesi aldik.
    Samsung mu ?

• Vestelde hala venüs'ü üretsin

• quote:

Orijinalden alıntı: onurg07

Vestelde hala venüs'ü üretsin

Deme öyle. İphone 6 gibi bir telefon üretecekler. Hele şu vergiler bir gelsin.

• Donanımı konsol gibi olsa ne olur? Adam gibi bi kumanda vs. yapmazlarsa hiç bir anlamı yok, burda şu an ki tv kumandalarını eleştiriyorum,yazı yazmak için bin takla atıyoruz;gerçi smart tv sahipleri genelde klavye ile falan kullanıyorlar ama bence cihazların yanında klavye almamımızı gerektirmeyecek donanımlarda vermeliler, Saygılar.

• Video'nun hepsini işte olmam nedeniyle izleyemedim. Yazıya göre yazıyorum. Nedir bu konsol ile yarışma derdi, anlamadım? İstediğiniz kadar grafik, işlemci vs. koyun ama içerik olmadıktan sonra bir işe yaramıyor. Sony, Playstation Now hizmetini Samsung TV'lere getirecekti, bu işe yarayabilir ama dahili donanımın iyi derece kullanılacağını düşünmüyorum. Telefonlarda da grafik kalitesi konsollar kadar, diye bi dünya haber yaptılar ama telefonun donanımını kullanamadan yenisi çıkar hale geldi. Konsollar Allah'dan bu yolu izlemiyorlar, eskisi gibi kalan tek şey konsol dünyası oldu. Umarım bozmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung'un malzeme kalitesi bizim banyodaki ibrik kalitesi kadar. Elimde ne kadar Samsung varsa satıp kurtulacağım Allah nasip ederse.

• 1 yıl önce sattıkları televizyonları adam gibi güncelleme verip flash videoları açabilsin.Kasılıp durmasın
    2001den kalma masa üstü daha hızlı açıyor videoları.
    Böyle smart tvmi olurbe.
    Aldığıma bin pişmanım.
    xiaomi tv 2 gelse de kurtulsak samsung lg lerden

• İki tane Samsung marka TV'ye sahibim gerçekten çok memnunum şimdiye kadar Sony kullanıyordum alırken biraz tedirgin oldum ama yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ana kadar birçok farklı monitör kullandım (lg,asus,samsung,aoc),Samsung un yeri başka.(monitörler konusunda).

• Samsung kendi oyunlarınıda üretecek mi
  • Samsung'u beğenmem ama tv leri cidden kaliteli. Hatta bende 2 sene önce 5000 liraya 55 inch led tv almıştım samsung dan.

• Ben 55" lik kavisli tv lerde karşıdan bakınca görüntüde öyle sarma etkisi falan göremedim yani 55" küçük geliyor kavis için. Diğer taraftan sağdan ve soldan izlerseniz daha kötü bir açı sunuyor. Eğer tv yi hep kavisin odak noktasından izleyebilirim diyorsanız 55" den büyük kavisli bir tv daha iyi bir deneyim sunabilir.

• Türkiyede gerçek 4K yayın 10 yıl sonra başlar....
  • mümkün oduğunca samsung ve lg'leri evinizden uzak tutun, bu ne samsung sevgisi
    başka firma yok sanki,
    birde
    sony
    arçelik
    vestel
    panasonic
    toshiba
    sharp gibi tv üreticilerin ürünlerini görsek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filteke -- 30 Aralık 2014; 15:16:38 >
  • Samsung'un hicbir urununden sikayetim olmadi. Telefonlarını (orta ve ust seviye), buyuk ekran tvlerinin sahibiyim. Yorumlardan kaci kendi kisisel deneyim kaci kulaktan dolma varsayim bilemiyorum. Her urunde sorun cikma sansi tabiki vardir. Bunu yok sayan elektronik urun nedir bilmeyen insandir. Bu sansin dusuk oldugu markalar fark yaratir. Kalite olarak memnunum sahsen tavsiye edebilirim

• Kavis saçmalığını bi halta yarar göstermek için ne kastı be.

• samsung tvler renkleri çok yapmacık gösteriyor
    sony bu konuda çok daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkHellKnightX

Ben 55" lik kavisli tv lerde karşıdan bakınca görüntüde öyle sarma etkisi falan göremedim yani 55" küçük geliyor kavis için. Diğer taraftan sağdan ve soldan izlerseniz daha kötü bir açı sunuyor. Eğer tv yi hep kavisin odak noktasından izleyebilirim diyorsanız 55" den büyük kavisli bir tv daha iyi bir deneyim sunabilir.

Kavis olayı tamamen saçmalık zaten. Adam akıllı işe yaraması için duvarın tamamını kaplayan bir tv gerekiyor ve ne olursa olsun her zaman odak noktasındaki kişi kavisten yararlanabilir. Diğer kişiler için olumsuz etki yaratır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.