Şimdi Ara

29 TL'ye 1000 DK 1000 SMS 4 GB İnternet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 saat kadar önce telefonuma AVEA'dan mesaj geldi. Ben şu faturasız Woops tarifesindeyim. Bana faturalıya geçişte 12 ay tahattüt vererek S.E.Ç. 1000 4 GB tarifesinden 12 ay boyunca 29 TL'den yararlanabileceğim yazıyordu. Tarifenin detaylarına ulaşamadım tam olarak ama gelen mesajda Her Yöne 1000 dakika Her Yöne 1000 SMS ve 4 GB internet yazıyordu. Mesajdan sonra ayrıca müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleriyle konuşurken para yazması da ayrı bir konu tabi. Müşteri hizmetleri de onayladı. Başka faturasız arkadaşlar varsa onlara da mesaj geldi mi? Sanırım onlar da yararlanabilir.

• 500 ü ararsan yazar hepsinde aynı

4441500 arasaydın her yöne dakikalarından düşerdi

babamın var ona gelmedi daha
  • bana da geldi :D

ama mantıklıda bu fatura işi sıkıntı arkadaş daha önce çok yandım faturadan o yuzden düşünmüyorum avea zaten pişmanlık işte mecburiytetten :D
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Valla daha önce 4441500 arayınca bu numaradan değil artık 500'den ulaşabilirsiniz diyordu. Yine de sağol ama denerim.
  • ticaretnet T kullanıcısına yanıt
    Ya bizim pedere aynı şeyi 12 ay taahhüt ile 41 TL demişler aynı tarifeyi. Bende normalde faturalıya geçmek istiyodum zaten. Avea'dan da pişman sayılmam senin ne sorunun var ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgerger

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 saat kadar önce telefonuma AVEA'dan mesaj geldi. Ben şu faturasız Woops tarifesindeyim. Bana faturalıya geçişte 12 ay tahattüt vererek S.E.Ç. 1000 4 GB tarifesinden 12 ay boyunca 29 TL'den yararlanabileceğim yazıyordu. Tarifenin detaylarına ulaşamadım tam olarak ama gelen mesajda Her Yöne 1000 dakika Her Yöne 1000 SMS ve 4 GB internet yazıyordu. Mesajdan sonra ayrıca müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleriyle konuşurken para yazması da ayrı bir konu tabi. Müşteri hizmetleri de onayladı. Başka faturasız arkadaşlar varsa onlara da mesaj geldi mi? Sanırım onlar da yararlanabilir.

aynı mesaj bana da geldi ve 2gb yetmediği için geçmeyi düşündüm. 1 ocağa kadar evet diye mesaj atmamı söyleyen bir mesajdı. müş hiz aradım, taahhüt verirseniz 29 tl dediler 2.5tllik de bir vergisi varmış...1 sene sonra 65 tl olacakmış.

sizce gecmek mantıklı mı? zaten 2 gb yetmedıgı ıcın ek paketlerle ayda 35-40 ödüyorum. ama bir sene sonra ne olacak yine taahhütle bu ücretten devam edilir mi?

nasıl olur blen biri yazarsa sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hot_sauce -- 30 Aralık 2014; 14:12:49 >

• Banada mesaj geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hot_sauce kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de aradım aynı şekilde konuştum. Bana da 1,5 TL vergi dediler yani her şey dahil 30,5 ödeyeceksin dediler. Ayrıca 1 sene sonra taahhüt bitince de normal fiyat olan 39 TL'ye yararlanacağımı söylediler. Senin bi yanlışın olmasın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PesimistOrkestra -- 30 Aralık 2014; 20:37:26 >
  • Dün konuştum, kesin 65 tl. Hatta bugün 500 lü no aradı kayıt dinletti taahhüt süresince normal fiyat 65tlden %bilmemkaç indirim vs diyordu.

Taahhüt bitince kaç tl dediler??

• hot_sauce kullanıcısına yanıt
    39 dediler valla bana. Özellikle sordum çünkü hatta taahhütsüz şimdi geçerseniz 39 TL taahhüt verince 29'a düşüyor dediler.
  • Anladım teşekkürler, bi daha arayayım ben...

• 4 GB gerçekten iyi. Doya doya girerdik internete ama faturalı gerçekten risk. Yok açarken, yok kampanyayı bitirirken falan hep giriyormuş.
  • Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    Valla bindik bi alamete gidiyoruz kıyamete. Bugün geçişimi yaptırdım hocam. Bugünden itibaren S.E.Ç. 1000 4 GB tarifesindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgerger

Valla bindik bi alamete gidiyoruz kıyamete. Bugün geçişimi yaptırdım hocam. Bugünden itibaren S.E.Ç. 1000 4 GB tarifesindeyim.

Tarife güzel laf yok.
  • kabul edin bence bana 1000,1000,2 yi 26 ya sondu 3 TL farkla 2gb internet güzel bence
  • Bende geceli 2 gün oluyo yeni msj yolladilar, söz yazip yolladim. Bindirim olmasında telsiz kulanim ücreti alirlarmi ayriyetten?

Tarifenizden taahhutsuz faydalaniyorsunuz. 12 ay faturali hatta kalma sozu verip, mevcut tarifenizden 12 fatura donemi boyunca 10TL indirimli yararlanmak icin SOZ yazip 5555'e gonderebilirsiniz. Detaylar icinwww.avea.com.tr 'yi ziyaret edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fox-03-34 -- 2 Ocak 2015; 20:27:11 >
  • fox-03-34 kullanıcısına yanıt
    31 aralıkta yolladım hala cevap yok :( neden acaba, hat sahibi başkası ondan olabilir mi? ama nereden bilecekler ki
  • fox-03-34 kullanıcısına yanıt
    bana da geçişin tamamlandı diye mesaj geldi ancak SOZ yazıp 5555'e gönder diye mesaj gelmedi, yazıp göndersem mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: niyatovic

bana da geçişin tamamlandı diye mesaj geldi ancak SOZ yazıp 5555'e gönder diye mesaj gelmedi, yazıp göndersem mi acaba

Msj gönderdikten sonra gelen msj yanlıs yönlerdirmek istemem.

12 ay faturali hat kullanma sozunuze tarife aylik ucret indiriminiz tanimlanmistir. Taahhude uyulmazsa yararlanilan toplam indirim ile kalan ay ucretler toplamindan lehinize olani yansitilir. Bilgi icinwww.avea.com.tr 'yi ziyaret edebilirsiniz.

• Biraz önce fark ettim bi incelermisiniz faturayi ayin 9undami kesecekeler.bide tutar hk.
     29 TL'ye 1000 DK 1000 SMS 4 GB İnternet

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.