Şimdi Ara

s3 aldım ama net gidiyor sürekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone verip s3 aldım ama bu yukarıdaki sarı ile yeşil ok işlem yapıyormuş gibi ara ara yanıp sönüyor ilk kurulumda bana sormadan 60 mb yedi zaten kendi kendine neti kullanıyormu bunun önüne nasıl geçilir yoksa ben kuruntumu yapıyorum iphone da böyle bir sorun yoktu ? bu arada wireless kullanmıyorum hattın netini kullanıyorum .

• Sarı turuncu ışığın yanmasında sorun yok google playdeki uygulamaları otomatik olarak güncelliyo mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım kendi kendine güncelleme yapıyor yani gece telefon veri dolasimini açtım bir yere girmedim sabah baktım 5 mb gitmiş benden habersiz işlem yapmasını istemiyorum güncelleme gibi iphone da böyle bir sorun yoktu

• Hangi iPhone Modeliyle degistirdiniz ?

• Iphone 4 ile değiştirdim

• Google play ayarlarından otomatik güncellemeyi kapat.

• sanırım sıfırladım diye yaptı yapacağını google play store güncelleme sadece wirelss olunca şeklinde tikli sağol kardeşim yapmaz bir daha inşallah
  • iphone verilip s3'e geçilir mi hocam s3 hem eskidi hem de stabil değil
  • benim şahsi fikrim 2 yıldır kullanıyordum iphone mükemmel bir telefon yalnız son güncelleme ile tabiri caizse b.k ettiler telefonu bende sıkıldım artık hem ekranı büyük daha çok hoşuma gitti ilerde 5 6 alırız hızlısına geçeriz =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.