Şimdi Ara

Game Of Thrones, 2014 yılının yasa dışı yollarla en çok indirilen yapımı oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Game Of Thrones, 2014 yılının yasa dışı yollarla en çok indirilen yapımı oldu

TorrentFreak sitesi her yıl yaptığı gibi bu yıl da büyük torrent sitelerinden aldığı bilgileri toplayarak istatistikleri yayınladı. Hali hazırda 2 yıldır en çok indirilen yapım olan Game Of Thrones dizisi bu yıl da birinciliği kimseye kaptırmayarak 3 yıldır en çok indirilen dizi oldu.

Yayınlanan analizde birinci yapım Game Of Thrones'un 8.1 milyonluk indirme rakamına ulaşarak açık ara lider olduğu görülüyor. Diğer en çok indirilen yapımlar arasında ise sırasıyla The Walking Dead, The Big Bang Theory, How I Met Your Mother ve Gotham yer alıyor, ancak bu yapımların hiç biri 5 milyon barajını aşamamış. Rakamların öngörü olduğunu, dolayısıyla net sayılar olmadığını hatırlatmakta fayda var. 2015 yılında da birincinin değişmeyeceği tahmin ediliyor. Ancak dizinin yapımcısı HBO'nun yeni çevrimiçi hizmetini yıl içinde sunacak olmasıyla rakamların düşmesi bekleniyor.

• Diziyi türkçe altyazı ile izlemek için yasal bir yol mu vardı?

• Geçen sene de öyleydi demeye gelmiştim ki zaten haberde belirtilmiş. Game of Thrones yayında olduğu sürece ilk sırayı pek kaptıracağını sanmıyorum.

@vonaleee

Cnbc-e ya da e2'den yasal olarak izleyebilirsin.
  • Breaking Bad nasıl olmaz yahu? Gerçi bitti ama geçmiş yıllarda eminim en çok indirilen yapımlardan biriydi. Gerçi GoT'un izlediğim en iyi iki diziden biri. Beşinci sezon başlasa da saldırsak yine torrent sitelerine. Dört sezonun tamamı var 720p olarak. Şimdiden 50 GB'ı geçti boyutu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 2 Ocak 2015; 17:51:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Winter is Coming !!!

• Sonunda diziye bir katkım olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce kuzenime birinci sezonu indirdim.
  • Aç otur rastgele bir bölüm izle, sıkılmam
  • Yasa dışı yolların bile barajı var 5 milyon
    Normal bence güzel dizi fakat tv de izlenme olarak Twd öndeydi en son hala aynımı bilmiyorum
  • Babam bile bayılır bu diziye, bi tek ben ısınamadım sanırım

Ama bende başlamayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet doğal bence. Bir de şu bekleme süresi olmasa da sezon 10 yerine 20 bölümden oluşsa harika olur tadı damağımızda kalıyor. Kitaplardan sezon başı 20 bölüm için yeterince malzeme çıkar diye düşünüyorum.
    Türkiye'de ise mecbur internetten indiriyoruz, burada sezonlarının resmi Türkçe altyazılı/dublajlı bluray satışı veya Türkiye'de internetten lisanslı satışı yok diye biliyorum.
  • doctor_bey D kullanıcısına yanıt
    İlk sezon başları biraz ağır gidiyor fazla aksiyon yok. Ama sonraki sezonlarda/bölümlerde büyük ihtimalle saracaktır. Başta ben de çok alışamamıştım, çünkü neredeyse sırf sarayın(king's landing) içinde geçiyordu, ama sonradan dizi kendi kurgu evreninin içine çekiyor.
  • son sezonda cinsellik azaldı.
  • İyi de gayet normal, İngilizce dışındaki diller için altyazılı online izleme servis vermezlerse kimseye satamaz, adam da izlemek için indirir oradan buradan.

Aslında çok uğramalarına gerek yok, para kısmında anlasirlarsa amazon gibi hazır çalışan servislerde ufak bir çeviri masrafiyla dünyaya satabilirler.

Not: diziyi izlemiyorum

• tvde dizi izleyemiyorum kendimi Samanyolu seyrediyormuş gibi hissediyorum

• bi ısınamadım şu merete

• Valar Morghulis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parallel Killer

bi ısınamadım şu merete

Aynen eski dönemlerde savaş bilmem ne pek sarmıyor beni.
  • Edonkey zamanini hatirliyorum. Hatta daha da oncesi ilk p2p Napster vardi. Resume secenegi yoktu lan, karsi taraf durdurdumu oyle mal gibi kaliyordun ve tekrar sifirdan basliyordun download'a. O zamanlar ayda 2 GB dl yaptiginda, 3 tane CD yazdiginda arsiv icin sanki evereste cikmak gibiydi. Simdi bakiyorum bir filme tikliyorum 1080p. 15 dakika icinde iniyor. GoT'u sezon sezon indiriyorsun. Halbuki Lost'u bile torrent'e dusunce atardik sabaha karsi hemen, sonra oglen uyanir oyle izlerdik... Internetin hizlanmasi ve teknolojinin gelismesiyle yakindir ki kanallar bu tarz yapimlari kendi sitelerinde tum dunya ile ayni anda yayinlayacaklar ve altyazi secenegi koyacaklar. Sadece arsivciler download'a devam edecek. Sahsen ben olsam HBO'nun yerinde boyle yapardim. Google'dan sonra dunyadaki en populer site olurdum heralde.

• Kaliteli yapım olunca yasal veya yasal olmayan yollarla çok ilgi görmesi normal.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.