Şimdi Ara

Birleşik krallık bankaları Apple Pay sistemine şüpheli yaklaşıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Birleşik krallık bankaları Apple Pay sistemine şüpheli yaklaşıyor

Apple'ın mobil ödeme sistemi şu an için sadece ABD'de hizmet veriyor, ancak sistemin önümüzdeki aylarda Birleşik Krallık içinde hizmete gireceği düşünülüyor. Fakat görünen o ki bankalar bu ödeme sistemine çekinceyle yaklaşıyor. The Telegraph'da çıkan habere göre büyük bankalar Apple'ın erişeceği bilgilerle ilgili endişe duyuyor.

Apple Pay duyurulduğu dönemde de kullanıcı bilgilerini toplayacağına dair iddialar ortaya atılmıştı, şirketten ise böyle bir girişimde bulunulmayacağına dair sert bir cevap gelmişti. Açıklamada ödeme işlemlerinin izlenmeyeceği ve bilgilerin sadece taraflar arasında kalacağı söylenmişti. Bugüne kadar ödeme bilgisi paylaşmayan bankaların Apple, Google , Paypal gibi şirketlerin ödeme teknolojilerinden rahatsız olduğu için bu duruma çekinceyle yaklaşabileceği de söyleniyor.

• Önce parmak izimizi topladılar şimdi de tüm kredi kartı bilgilerimizi almak istiyorlar.İlk defa İngiltere'yi bir konuda tebrik ediyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tim Cook

Önce parmak izimizi topladılar şimdi de tüm kredi kartı bilgilerimizi almak istiyorlar.İlk defa İngiltere'yi bir konuda tebrik ediyorum...

Tim Cook bunu sen deme bari?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Önce parmak izimizi topladılar şimdi de tüm kredi kartı bilgilerimizi almak istiyorlar.İlk defa İngiltere'yi bir konuda tebrik ediyorum...

Nicki-Avatar konu uyumsuzluğunda son nokta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 30 Aralık 2014; 19:28:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ulan harbiden 6 adet parmağın izi Apple'ın elinde.
  • İNGİLTERE özellikle finans Sektöründe tam bir dinozor sayılır. ATM teknolojisi bile büyük nimet İngilizler için. :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.