Şimdi Ara

İphone 6 YAMULDU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
14.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün telefonumun yamulduğunu ve ekranın sağ kısmında esneme vardı basınca içine giriyordu bende bu sabah tam saat 10 da akasya avm apple store daydım gittim baktılar dediler basta ön panel değişcek bende dedim bide yamulmus telefon baktı telefona yamuk olan kısmın ezildiği ni gördü ve 1050 tl cihaz değişimi dedi bende dedim hiç darbe almadı telefon üstünde bi çizik bile yok dedim dedilerki ayakkabınızın bağcığını bağlarken olmus olabilir arkadaslar simdi ben ne yapmalıyım ayakkabımızın bağcığını her bağladığımızda bu olcaksa ne anlıcam ben bu telefondan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Müdürleriyle görüşün ve bu desteği kendilerinin sağladığını, cihazın telekinezi yoluyla bükülemeyeceğini ve cepte taşırken de bükülecekse sandıkta mı taşımanız gerektiğini bir sorun. O zaman değiştireceklerdir.

• Yamulduktan sonra ekranda esneme yapmış olabilir mi? Fotoğraf olsa daha iyi bir yorum yapabiliriz. Ama öyle yamulma olsa gün içersinde mutlaka kullanırken fark eder insan.

• Telekinezi derken anlamadım ?

• Kardeş her yamulan telefonu bedelsiz değiştirmeye kalksalar telefonu değişsin isteyen herkes ayakkabısını bağlarken şekilden şekle girer
    Bence bu durum sizin kullanımınızla kaynaklı. Apple bu konuda ne yapabilir ki ? Kısacası değişim için haklı bir sebebiniz yok, bence.

Apple'ın değişim konusundaki iyi niyetini bazı arkadaşlar suistimal ediyor. Yakında dükkanı kapayıp gidecekler
  • Aynn akasyadaki genius bar dediki yamulduğu için kalkcak dedim hiç darbe almadı ya dedi anahtarla aynı cebe koydunuz yada ayakkabınızın bağcığını bağlarken olmus dedi ama bi telefona 2550 tl verip böyle olması normal değil

• Beyler simdi benim nasıl bi yol izlemem lazım kullanıcı hatası diyip 1050 tl istediler .

• MemoRedstone-4499 M kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun öncelikle

En başından beri belirttiğim, yazdığım, apple fanboylarıyla fikir çatışması içinde olduğum konuydu zaten. daha cihaz çıktığı ilk zamanlarda paylaşmıştım (29 eylül)

http://forum.donanimhaber.com/m_97824337/f_//tm.htm#97824337

ama fanboylar sağ olsun forumu bir paylaşım platformu olarak değilde afedersiniz s....k yarıştırma yeri olarak gördüğünden ve fanatkiler gibi körü körüne savunma yapıp objektif bakış açısından değerlendirmedikleri için konu itelendi, örselendi umursanmasdı.

Cihaz günlük kullanım senaryolarında oluşan mukavemmette (bisiklet sürme, merdiven çıkma, ayakkabı bağlamak için eğilme, araç kullanma, çay bahçelerindeki tabureye oturma gibi)

linki verdiğim konudaki açıklamalardan ötürü BÜKÜLÜYOR.

değişim veya iade isteyin yada internetteki emsallerden yola çıkarak hakem heyetine kadar gidip hakkınızı arayın.

sizinle aynı kaderi paylaşan emsal teşkil eden örnekler için : http://forum.donanimhaber.com/m_99030707/f_//tm.htm#99030707

• peşini bırakmazsan, ki bırakma, mutlaka lehine sonuçlanır olay. bi iphone sahipleri ayakkabı bağlamıyor. htc sony samsung vs alanlar da bağlıyor, bunu da hatırlatın.

• Bu gece zorlu için randevu bulmaya çalışcam bide sansımı zorluda denicem

• apple'larda yamulma sorunu var sebebi aluminyum kasa olması sanıyorum.
  • Simdi ben zorluya gittiğim zaman ne diyim adama sinirimi bozdu bu telefon iyice insanı deli ediyor

• Winwin35 adlı kardesim bu hakem heyeti isi nedir hakem heyetine gitmek için ne yapmam gerekir biraz açarmısın konuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: MemoRedstone-4499

Simdi ben zorluya gittiğim zaman ne diyim adama sinirimi bozdu bu telefon iyice insanı deli ediyor

hocam sana tavsiyem kesinlikle geri adım sakın atma.Gerektiğinde sende çirkef davran.Öyle yok ayakkabı bağlarken oldu vs ayakkabı bağlarken kutusuna mı koyacaksın telefonu?Zorluda üstlerine git büyük ihtimal değişim yaparlar.
  • Bende öyle yapmayı düsünüyorum hem zorlu daha merkezi bi yer olduğuniçin belki değiştirirler olay büyümeden saolun

• Benim bildigim yamulma sorunu plusta vardı bu arada her yamulan cihazi degistirdiklerini sanmiyorum zira adamın teki cihazı ufak bi şekilde cizer sonra hafif büker haydi koş store'a bunun bi şartı koşulu vardır muhakkak

Şahsen çalışanları zor ikna ediceginizi düşünüyorum siz hiç bir şey yapmamış olsanız bile inancaklarını pek sanmiyorum malesef ki bir de telefonda ezik varmış işiniz zor allah kolaylık versin

• Hocam benimde geçen hafta iphone 6 plus ımın yamuldığunu farkettim. Randevu aldım zorludan bugüneydi. Gittim durumu anlattım ve değiştirdiler.telefonda en ufak çizik dahi yoktu. Zaten hiç kapsız kullanmadım. Belkide iphone 6 pluslarda daha çok raslandığı için sorun çıkarmıyorlar. 6 için nasıl bir düşünceleri var bilmiyorum.

• Senin cihazının yamulduğu kısımda ezilme falan varmıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

Benim bildigim yamulma sorunu plusta vardı bu arada her yamulan cihazi degistirdiklerini sanmiyorum zira adamın teki cihazı ufak bi şekilde cizer sonra hafif büker haydi koş store'a bunun bi şartı koşulu vardır muhakkak

Şahsen çalışanları zor ikna ediceginizi düşünüyorum siz hiç bir şey yapmamış olsanız bile inancaklarını pek sanmiyorum malesef ki bir de telefonda ezik varmış işiniz zor allah kolaylık versin

Tamamda doğru söylüyorsunuz ama benim cihazım hiç darbe almadı hep silikon kılıfla kullandığım halde böyle oldu hiç kasıtlı bisey olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: MemoRedstone-4499

Senin cihazının yamulduğu kısımda ezilme falan varmıydı

hiç ezilme ve çizik yoktu hocam.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.