Şimdi Ara

Twitter erişim sorununu çözmeye çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Twitter erişim sorununu çözmeye çalışıyor

Büyük bir sosyal medya platformu olan Twitter'da kısa bir süre önce erişim problemleri yaşanmaya başladı. Popüler mikro blog sitesine erişimde problemler yaşanması hemen akıllara son günlerde sıkça yaşanan siber saldırıları getirdi.

Problemden şimdilik iOS kullanıcıları etkilenmemiş gibi gözüküyor. Ancak 3. parti uygulamalar ile erişim sağlayan kullanıcılar, android uygulaması kullanıcıları ve mobil site üzerinden giriş yapmak isteyenler başarısız oluyor. status.twitter.com adresinden yapılan resmi açıklamada ise yetkililer durumdan haberdar olduklarını ve mühendislerin problemi aşmak için çalıştığını bildirdi.

Güncelleme : Henüz herhangi bir resmi açıklama yapılmasa da yaklaşık 3 saat süren erişim problemi çözülmüş gözüküyor. Sorun yaşayan kullanıcılar artık mobil cihazları ile yeniden giriş yaparak platformu kullanabiliyorlar.

• Bir an DH'ye de saldırdıklarını düşündüm 5 dakikada anca girdi konuya.
  • Çabuk düzelsin , kızın numarayı alıyordum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne güzel DM'den yürüyorduk be :D

• Bende de oldu hata verdi sonra baglandi.

• Sabah 5.30 civari denemistim hesaptan atmisti tekrar girememistim simdi girdim

• Son zamanlarda PC'den giriş yapınca bende genelde yavaş. Şuan hala yavaş.
  • şu an sorun yok gibi
  • gece sorun vardı umarım ciddi sorun olmaz böyle bir daha

• ?

• Şu an bende hala hata veriyor, zaten cihazım eski, normalde de kasa kasa açıyordu ama şimdi hiç açılmıyor

• Şuan için ios da her hangi bir sorun yaşamadım ben ama

• IOS mu? yahu bu haber editörleri bazen mahallede ki sokak teyzelerini dedi kodu ağzıyla haber yapmaları artık çileden çıkartır durumda, dün gece hiç bir yerden erişim yoktu...

nasıl sadece IOS gibi cümlesi kurulabilir ... gibi gibi cümleler ile önüne gelen herkes yapar oldu ...

• quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

IOS mu? yahu bu haber editörleri bazen mahallede ki sokak teyzelerini dedi kodu ağzıyla haber yapmaları artık çileden çıkartır durumda, dün gece hiç bir yerden erişim yoktu...

nasıl sadece IOS gibi cümlesi kurulabilir ... gibi gibi cümleler ile önüne gelen herkes yapar oldu ...

Merhaba,
    Dün gece saat 5 sularında olayı aktif olarak takip ettiyseniz iOS kullanıcılarının erişim sıkıntısı yaşamadığını görebilirsiniz. Tüm dünya ile aynı anda yayınlanan bir haber, o saatlerde iOS cihazım olmadığı için teyit etme şansı bulamadım fakat arkadaşlarımdan aldığım geri bildirimler, dünya basınında çıkan benzer haberleri de kaynak edinerek haberi yayınladım. Zaten haberde iOS kullanıcılar ile ilgili ifademe bakarsanız bunu net bir şekilde anlayabilirsiniz.

Haberi okuyan diğer okuyucuları haber hakkında yanlış bilgilendirmenizi etik bir davranış olarak görmüyorum. Bu tarz mesajları yazmadan önce kaynak isteyebilirsiniz.

Ayrıca kaynak için ;
    1
    2
    3
    4

İlginiz için teşekkürler, iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okisht -- 29 Aralık 2014; 16:39:09 >

• Pek sevmediğim sitelerin başında gelir. Ancak aktif üyeleri için kötü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün gece androidden giremiyordum bu öğlen düzeldi
  • Son 1 yılda sosyal paylaşım sitesinden çıkıp TBMM'ye döndü Twitter. Sürekli siyasi tagler falan filan. Arada girer bakardım son 2-3 aydır girmedim. Ne olmuş ne bitmiş ilgimi çekmiyor artık. Zaten eski havasından çok uzak Twitter. Sürekli üye kaybediyor. En son Instagram'a bile geçilmişlerdi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.