Şimdi Ara

Zara-Bershka-Pull&Bear indirimi *2 Ocak saat 10:00 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
731
Cevap
36
Favori
50.956
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cevahire gelmeyin hepsi savaş alanı gibi tüm ürünler yerde çalışanlar da toplayamıyor durum fena

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de oralardan alırım genelde ama böyle sportif ve kaliteli markaları uyguna bulamıyorum pek. Daha alt seviye markalar var oralarda ve çoğunlukla pek tutulmayan ürünler. Kaliteli olarak ya jj var ya da tommy gibi çok pahalı markalar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevahir zara'da muazzam kalabalık var. pazartesi 69,95 tl ye aldıgım erkek kazak bugün 59,95 tl olmuş. montlar 99,50 kabanlar 199tl idi gördüğüm. düz renk tişörtler 24,95
  • Cevahir zaraya gircem. İşi biten çıksın çok kasıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    hocam pantolon suan ustumde peki sıkıntı olurmu dün aksam aldım bugun giydim suan çalışıyorum burdan dogru tekrar gıdıp bakıcam ındırımlere gitsem degıstırebılırmıyım acaba

• siyahlee97 kullanıcısına yanıt
    Giydiysen değiştirmezler hocam. Çok beğendiysen 30 lira farka değer bence sorun yapma. İyi bir pantolon için 80 lira uygun artık bu devirde. 400 liraya birşey alıp ertesi gün yarıya inmesi çok daha kötü olurdu mesela.

• millet hic fakiriz paramız yok demesin yaw :)

• VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    hayırlısı hocam yapcak bişey yok işin garibi dun popüler konularda gorseydım bu konuyu bugun gıder alırdım neyse şimdi tekrar gidicem

• Marmarapark Zara'ya gittim.

Biz erkeklere haksızlık ya kadınlar reyonunda çok daha fazla indirim vardı. Ama kasada öyle bi kuyruk vardı ki kimse para yok diye yanmasın bedava diye kapışıyordu millet. Ben pek bana uygun bir şey bulamadım monta ihtiyacım vardı onu da indirimsizken almıştım zaten
  • Sisme mont alcaktim yoktu maalesef bende farkli bi mont aldim

• Zarada beden kalmamış acaba bugün olmayan bedenleri yarın depodan cıkartırlar mı bide şansımı yarın denesem mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: togan_ca

cevahir zara'da muazzam kalabalık var. pazartesi 69,95 tl ye aldıgım erkek kazak bugün 59,95 tl olmuş. montlar 99,50 kabanlar 199tl idi gördüğüm. düz renk tişörtler 24,95

Bileydim hiç gelmezdim. Vialand da beden bulamayınca cevahir e geldim.burda da bulamadık. Acaip kalabalık 2 kasada muazzam sıra var. Yakın olmayan boşuna gelmesin bence.
    indirime girecek diye almadığım montun bittiğine mi yanayım bu kadar yolu boşuna çektiğime mi yanayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom-karınca -- 2 Ocak 2015; 18:00:29 >
  • Hiç urun kalmamıs eskişehirde.Allahtan 4-5 parça beğenip bir şeyler aldım.

• büyük indirimin kesin tarihi ne zaman ? %70 indirimden bahseden arkadaslar vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

quote:

Orijinalden alıntı: togan_ca

cevahir zara'da muazzam kalabalık var. pazartesi 69,95 tl ye aldıgım erkek kazak bugün 59,95 tl olmuş. montlar 99,50 kabanlar 199tl idi gördüğüm. düz renk tişörtler 24,95

Bileydim hiç gelmezdim. Vialand da beden bulamayınca cevahir e geldim.burda da bulamadık. Acaip kalabalık 2 kasada muazzam sıra var. Yakın olmayan boşuna gelmesin bence.
    indirime girecek diye almadığım montun bittiğine mi yanayım bu kadar yolu boşuna çektiğime mi yanayım.

İyiki gitmemişim. Yarın bizim buradaki Marmara Park'taki Zara'ya bakayım
  • Bundan 3-4 ay önce durumum yokken jack&jones da bi mont gördüm bi deniyim dedm, monta hasta olmuştum ne kadar olursa olsun bu montu alıcam dedm, fiyata bi baktım 420 lira; kaça kaça gittim boynum bükük halde. Bu gün öylesine belki indirim vardr jack de diye bi giriyim dedm, baktım aynı mont 190 a düşmüş hemen aldım (inş pişman olmam). Mağazada çalışan çocuk da şuan bu ürün şok indirimde biz bile böylesini tahmin edemezdik dedi kendisine de almış ne ladar doğru bilmiyorum.

Arkadaşım da 190 a bi mont aldı o da uzun zamandır mont arıyodu.

Ama bu benm aldığım mont ve bi kaç ufak tefek şey dışında çok büyük bi indirim göremedim. İnsanlar top patlasa alışveriş yapmak için can atıyolar. Kriz mriz hep boş laflar. İnanmayan bi yarım saat gitsin insanların telaşını görsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Closer -- 2 Ocak 2015; 18:28:36 >

• Gittim baktim aynen ciktim cop

• Tepe nautilus daki zaradan 199 a kaban aldım bende. Gayet kaliteli mont,kabanlar vardı. Önceki fiyatı 299 du 199 a aldım ben aşırı kalabalık yoktu.
  • buyaka'da idim bugün.sadece 3 mağaza değil birçok mağazada indirim var.colins mavi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Closer

Bundan 3-4 ay önce durumum yokken jack&jones da bi mont gördüm bi deniyim dedm, monta hasta olmuştum ne kadar olursa olsun bu montu alıcam dedm, fiyata bi baktım 420 lira; kaça kaça gittim boynum bükük halde. Bu gün öylesine belki indirim vardr jack de diye bi giriyim dedm, baktım aynı mont 190 a düşmüş hemen aldım (inş pişman olmam). Mağazada çalışan çocuk da şuan bu ürün şok indirimde biz bile böylesini tahmin edemezdik dedi kendisine de almış ne ladar doğru bilmiyorum.

Arkadaşım da 190 a bi mont aldı o da uzun zamandır mont arıyodu.

Ama bu benm aldığım mont ve bi kaç ufak tefek şey dışında çok büyük bi indirim göremedim. İnsanlar top patlasa alışveriş yapmak için can atıyolar. Kriz mriz hep boş laflar. İnanmayan bi yarım saat gitsin insanların telaşını görsün

Hocam montun ss i falan var mi intternette ben de morhipodan begenmistim de jj mont ama almadim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.