Şimdi Ara

Zara-Bershka-Pull&Bear indirimi *2 Ocak saat 10:00 (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
730
Cevap
36
Favori
50.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni açıldı sanırım yada ben dikkat etmemişim teşekkürler
  • p&b'da eskisi kadar güzel tişörtler yok artık, varsa yoksa hashtagli ve saçma sapan yazılı hipster tişörtleri. meh
  • ankara'da taurus ve kentpark'ta son durum nedir ? m beden bulma ihtimali var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnryldz

ankara'da taurus ve kentpark'ta son durum nedir ? m beden bulma ihtimali var mıdır?

kentparkta denemek istediğim her modelin m bedenini bulabildim ben. bulunamayan boy daha çok L
  • Bence bu seneki indirim geçen seneye göre kötüydü.Bershka'da ki indirim güzeldi ama Zara ve Pull&Bear önceki etkileri yaratmadı bende.Hepsinden genede uyguna parçalar aldım ama geçen sene daha güzeldi.
  • Ankarada massimo duttide ürün kaldı mı? :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. indirimi bekliyorum hala
  • Yarın forum bornova'ya gitme durumum var. Gelince fiyatlar ürünler hakkında aklımda kaldıgı kadarıyla analiz yapabilirim :)
  • 3. indirim gelsin p&b 'dan oduncu gömleğimi kapıcam , edit: yarın pazartesi hadi koçum pb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 19 Ocak 2015; 0:51:07 >
  • h&m'de böyle bir indirim oldu mu arkadaşlar ya da olacak mı?
  • kasmayın kendinizi alarm ötüyorsa hırsızlıktan şüpheleniyorlarsa kameradan baksınlar kim ulan çantamı arayacak hıyarın teki? çok saçma tamam doğru olabilir uygulama fakat insanı rencide eden bir durum
  • Şu Modellerden XL gören var mı her hangi bir Zara da? (İstanbul)

Zara-Bershka-Pull&Bear indirimi *2 Ocak saat 10:00
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyuka

3. indirim gelsin p&b 'dan oduncu gömleğimi kapıcam , edit: yarın pazartesi hadi koçum pb

hala duruyor mu bir şeyler. benim alıcağım bir şey vardı unuttum kesin kalmamıştır :/
    gidem bakam bende unutmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 19 Ocak 2015; 3:11:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

h&m'de böyle bir indirim oldu mu arkadaşlar ya da olacak mı?

dün 499 tl lik pilot montu deri ceketi 37,5 tl ye aldım.
  • Bugün üçüncü indirim var mı pull and bearda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Marmara Forum ve Capacity'de 6 mağazayı'da dolaştım, işte yorumlarım:

Jack & Jones: İndirim filan yok/bitmiş. Gömlekler hala var ancak onlarda da beden kalmamış, kotlar'da ise giyilmeyecekleri indirime sokmuşlar, ne yapayım pembe veya buzmavisi kotu? Çoğu ürün yeni sezon ve kazık fiyatlarda.

Zara: Beni en hayal kırıklığına uğratan Zara oldu. Geçen sene çok ucuza bir sürü şey almıştım. Bu sene, daha 3. indirime girmeden herşey bitmiş. Olanlarda da ne beden var ne stil.

Pull & Bear: Stilleri güzel, ancak burada da indirime dair birşey göremedim. Yeni sezon kotları güzel ancak pahalı, indirim kotları ise kalmamış, olanların hepsi Skinny, diğer ürünlerde de giyilecek şeyler değil. En son Sarar'dan 300 TL'ye deri mont aldığım için 150 TL'ye imitasyon deri mont alasım gelmiyor buralardan.

Bershka: İndirimin dibine vurmuşlar ancak burada da giyilebilecek birşey kalmamış.

Mavi: Kot almak için girdim. Bu sene seçtikleri 6 çeşit kotta 2 tanesini 149 TL'den satıyorlar. Bir üst stil kotları ise indirimli 100 TL'ye koymuşlar. Kotları güzel ancak fiyatları pahalı geldi, birde tüketiciyi 2 kot almak zorunda bıraktıkları için sinir oldum.

H&M: Son 2 senede en çok bozan marka. Eskiden herşeyimi buradan alırken artık hiçbirşey alamaz oldum. Ne indirimi indirim, ne fiyatları fiyat, ne kalitesi kalite. Herneyse burada da indirim adı altında ufak tefek birşeyler vardı. Kotları %50 indirimde (50 TL olmuş). Ancak hiçbirinin giyilebilecek bir tarzı yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: isseyy

quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

h&m'de böyle bir indirim oldu mu arkadaşlar ya da olacak mı?

dün 499 tl lik pilot montu deri ceketi 37,5 tl ye aldım.

Nasil oldu hocam 3xlarge. Veya 3xsmall falan misin

• Kardesim orda calisiyo. Indirim gelmis urune önce çalisanlar yagmalamis. Bizde nasiplendik. Şaka gibi. Tişört parasina deri mont

• Kül Tablası kullanıcısına yanıt
    Öyle hocam hemen hırsız muamelesi yapıyorlar. Yanlış bir sey yapma ihtimalleri yok sanki.
  • P&B Android uygulamasında fark ettigim indirim yok hocam. Mağazalarda durum ne acaba?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.