Şimdi Ara

sizce ne yapmayı düşünüyor korkuyorum ? .s

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar konuyu derinlemesine hatırlamak istemiyorum özet olarak 1 buçuk yıl önce eski sevgili tarafından bıçaklandım. 3 ay hapiste yattı ve çıktı mahkeme tutuksuz yargılanmak üzere hala devam ediyor. 1 buçuk yıldır evden dışarı tek çıkamaz oldum yine zarar vermesinden korkuyorum. facesinde hem hala beni unutmadığına dair şarkılar sözler yazıyor hemde artık yeni hayat kurdum artık ailem önemli gibi şeyler yazıyor . anlamadım sizce ne yapmaya çalışıyor ?

• o nasil sevgilidir öyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayan misin

• Helvanızı yeriz gibi geliyor.

Çünkü bizim ülkemizde devlet şiddete karşı ne vatandaşını koruyabiliyor.

Ne de şiddet uygulayana psikolojik bir tedavi uyguluyor ya da düzgün bir ceza veriyor.

Bıçaklama 3 ay.

Her halde devletimiz 3 aylık ceza verdi ki 3 ayda daha iyi bir plan yapıp sizi rahatça öldürsün.

3 ay şaka gibi bir ceza.

O zaman bende yolda sinirlendiği herkesi bıçaklayayım.

3 ay ne ki? Hatta rutine bağlarsam devletim bana sıkı müşteri olduğum için iyi halden indirim bile verir.

En sonunda final olarakda bir cinayet işlerim.

Bu ülkede adalet sistemi yavaş olsa da size karşı bir tehditi varsa savcılığa suç duyurusunda bulunup koruma talep edin.
  • ondan bi an once uzaklasmaya bakin.Kafasi yerinde degil gibi.arkadaşın dedigi gibi devletten bisey cikcagini zannetmiyorum.Kendi basinizin caresine bakmaniz lazim

• Seven insan her şeyi yapar .Sen iletişimini koparmazsan facebooktan mesajlaşıyorsan o çocuk ümitlenmesinde ne yapsın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesajlaşıyorum demedim dikkatli oku biraz. korkarken nasıl konuşabilirim. nefret ediyorum karşılaşmaktan bile korkuyorum. ümitlenmesi için hiçbirşey yapmadım 2 ay sevgili kldmiştik sonra ayrıldım ayrıldıktan 1 yıl sonra böyle yaptı
  • Biber gazı al yanında bulunsun. Hem efendi düzgün çocuklar varken böyle hippilerle niye olursunuz hiç anlam veremiyorum size

• wonderk1dd kullanıcısına yanıt
    ne kadar önyargılı insanlarsınız. ben sevgili olurken okulun en efendi çocuğuydu benden sonra yedirememiş kendine psikopatlaştı. biber gazı var yanımda ama yinede korkuyorum işte :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: love_heart

ne kadar önyargılı insanlarsınız. ben sevgili olurken okulun en efendi çocuğuydu benden sonra yedirememiş kendine psikopatlaştı. biber gazı var yanımda ama yinede korkuyorum işte :(

Bıçakladı beni diyorsun ne ön yargısı. Zamanla unutur geçer korkma sen

• love_heart L kullanıcısına yanıt
    Facebooktan onun sayfasına girme ihtimalinizin onun size mesaj atma ihtimalinden daha düşük olduğunu düşünmüştüm bu nedenle sizi mesajla taciz ediyor sandım.

• Şehir değiştir
  • Arkadaşın dediği gibi şehir değiştirmek en mantıklısı.Mümkünse yer bildirimi tarzı şeyler filanda kullanmayın.Siz devlete güvenmeyin haberlerde neler neler oluyor.Bıçaklayana dama ne kadar ceza vermişler saçmalık bu zaten.
  • Biber gazı, alabiliyorsanız düşük voltajlı bir elektroşok cihazı yeterli olacaktır.

Çıktıktan sonra yine size sarabilir(mesajdı aramaydı vs.) cevaplamamayı hatta taciz ediyor diyerek savcılığa suç duyurusunda bulunmayı tercih etmenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: love_heart

Şehir değiştirin diğer arkadaşların dediği gibi ve bunu anne baba kardes dışında kimseye söylemeyin.. saçınızı boyatın. Allah yardımcınız olsun..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.