Şimdi Ara

Kendimden nefret etmeye başladım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 18 yaşındayım ergenlik diyin ne derseniz diyin fakat kendimden nefret etmeye başladım . saçlarımın önü bariz şekilde açılmaya başladı minoxil kullanıyorum fakat fayda etmiyor beyaz ışığın altında bildiğiniz dipleri gözüküyor . sivilcelerim yüzünden zoretanin kullanıyorum zaten yüzüm bakılmaz halde inanın aynaya bakasım gelmiyor haftada 2 gün okulum 4 gün stajım var. her gün staja gitsemde insanlar beni görmese diye düşünür oldum , elimden gelse bu sıfatla sokağa çıkmayacağım zaten pazarları evden dışarı çıkmıyorum bütün gün film izliyorum oyun oynuyorum tipim yüzümden asosyalleştim . sevgilimden ayrılalı 4 ay oldu 1 yıldır beraberdik ayrıldıl ayrılalı her şeyi koyverir oldum . üstüne bir de tipim böylesine bozuldu kafayı yiyeceğim napmam lazım nasıl atlatırım bu dönemi yardımcı olur musunuz ? fikir verin bir şeyler önerin lütfen ...
    isterseniz yazın çekilmiş bir fotoğrafımı atabilirim fakat şu an cidden çok kötü durumdayım .

• Takma bu kadar insanlarin ne dusundugunu ayrica kimseninde umrumda olacagini sanmam hayatina bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elini yüzüne götürüp sivilcelerinle oynama sakin, sevgilinle ayrılmana canını sıkma elinden hiçbirşey gelmeyecek durumlar için üzülmek kendini yıpratmak sence de saçma değil mi? herşey bir şekil de hallolur. Saçlarına gelince ergenlikte ön taraf biraz açılıyor bende de oldu hatta sag tarafım biraz daha açık ti hala da oyle ama eskisi kadar belli olmuyor. Ve son olarak kendin dünyada nefret edeceğin en son kişi. kendini herkes den çok sevip guvenmelisin yoksa dünya yaşanılmaz bir hale gelir. Unutmadan abur cubur yiyorsan azalt spor yap

• adamın sevgilisi olmuş, gelmiş burada kendimden nefret ediyorum diyor. ne diyeyim ben şimdi sana?

kendinin ve sahip olduklarının kıymetini bil saç dökülmesi sivilce mivilce büyütülecek şeyler değil.
  • zaten surekli spor yapan biriyim 2 sene once 25 kilo verdim 90dan 65e dustum zaman buldukca dalmaya gidiyorum 3 saat falan kaliyorum suda vücudumdan yana bi sikintim yok fakat insan aynaya bakinxa kendinden nefret edince diger insalarda oyle dusunuyor gibi hissediyor elimden olmadan bozuyorum moralimi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.