Şimdi Ara

beyler koca okulda bu kızı nasıl bulacam?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bundan tam iki ay önce gördüğüm bir kızı okulda geçen perşembe tekrar gördüm..ona birkaç soru sordum ancak adını sormadım..şimdi pişmanım..elimde birtek hangi bölümde okuduğu bilgisi ve hangi gün gittiği bilgisi var. Gözüm çıktı facede twitterda bir sürü insana baka baka:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu arada bölümler farklı ortak arkadaş 0..acaba gidip öğrenci işlerine danışsam mı?

• Okullarin itiraf sayfasi tarzi yerler oluyor genel de kizlar takip ederler bu sayfalari ordan dene sansini.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bolumun ders programina ulas. Devam zorunlulugu olan dersleri ve saatleri ogren. O saatte sinifin kapisini goren bir yerde caktirmadan kizi bekle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bustercyl

Okullarin itiraf sayfasi tarzi yerler oluyor genel de kizlar takip ederler bu sayfalari ordan dene sansini.

Hocam hem mantıklı hem değil

• Öğrenci işlerine gitsen ne diyeceksin çok merak ediyorum.
  • Hocam sen hala bağlayamadın mı işi ? Bölümün facebook sayfasından bulabilirsin kapalı grup değilse,kapalı grupsada o bölümde okuyan başka birisini bulup rica edersin ya fake hesap açıp eklettirirsin yada kendi hesabınla gruba katılırsın.Biraz uzun iş ama denemeye değer diye düşünüyorum.Son durumdan bir haberdar edersin artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn0654

Hocam sen hala bağlayamadın mı işi ? Bölümün facebook sayfasından bulabilirsin kapalı grup değilse,kapalı grupsada o bölümde okuyan başka birisini bulup rica edersin ya fake hesap açıp eklettirirsin yada kendi hesabınla gruba katılırsın.Biraz uzun iş ama denemeye değer diye düşünüyorum.Son durumdan bir haberdar edersin artık

yok be gökhanım bu kız başka 1 ay önce görmüştüm,geçen perşembe gittim bölümü ve dersleri sordum..kızın telefonu çaldı arkadaşı geldi ayrılmak zorunda kaldık,adını sormayı unuttum zaten bir işimde rast gitse şaşarım:D şimdi elimde bir bölüm ve bu bölümün sadece haftada iki gün ders olduğu zamanı biliyorum..faceden bie kaçtane insan evladı buldum en sonunda başlayacam teker teker sormaya..kendimi zincirlikuyuda akşam 6 da metrobüs beklerken gibi hissetmekten bıktım.:D çabuk sonuca varmalıyım..

• Uğur dikkat ettin mi bununda meriçleri olmasın etrafında, sonradan uğraşma başkan Bu sefer gol olsun artık ailecek bekliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonuna foursquare yükle. okula gittiği günlerde, gün içinde ara ara bölümünde check in atıp, atmış kişilere bakarsın. ordan denk gelir belki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.