Şimdi Ara

Steam'in Yılbaşı İndirimlerinde 11. Gün

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      PC oyuncularına uygun fiyatlı fırsatlar sunan Steam'in yılbaşı indirimleri, geçtiğimiz dakikalarda eklenen yeni oyunlar ile birlikte devam ediyor.

Bugün indirime giren oyunlar arasında Max Payne 3, Dishonored, Tomb Raider, Transistor, Age of Empires 2 HD, This War of Mine, Mount and Blade: Warband, Divinity: Original Sin ve Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution bulunuyor.

12 saatte bir yenilenen fırsatlar arasında ise Kingdoms of Amalur: Reckoning, Victoria 2, To the Moon, The Crew, Pinball FX2 ve Red Faction Guerilla bulunmakta.

• bugünki indirimler çok iyi yanlız ha M&B dishonered this war of mine tomb raider AoE II falan durdu durdu bir anda saldı gabe reyiz iyi indirimleri :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Max Payne III hem hikaye ile hemde multiplayer modu ile 7.75 tl nin hakkını kesinlikle verecek oyundur.Kaçırmayın...

• Dalga geçer gibi iş yapmışlar m&b warband saat 20.00'a kadar %80de 6tl idi.Şimdi 10tl ve ana sayfaya koymuşlar!!!
  • tom raider yine indirimde

• iyi oldu max payne3 ü oynamamıştım, türkçe yaması da var aldım gitti.

• this war of mine geldi aldım bakalım daha da bekleyemem ve düşmez diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi game07 -- 28 Aralık 2014; 20:59:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Dalga geçer gibi iş yapmışlar m&b warband saat 20.00'a kadar %80de 6tl idi.Şimdi 10tl ve ana sayfaya koymuşlar!!!

Evet ilk başta 10 tl idi şimdi tekrar değiştirdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • age of empires collection -5 lira noluyo la ?

• maxpayne 3 ü 3 gün önce 7.50 tl ye aldım bu indirimler biraz saçma olmuş sanki ? gabe ?

• Max Payne 1 ve 2 yi oynamayan biri 3.oyununu alsa oyundan senaryo bakımından zevk alırmı ?

• Bu Gaben alnından öpülecek adam. Steam TL sistemine geçtiğinden beri döktürüyor resmen. Dishonored 1 paket sigara parası. Bizim gençlerimiz daha "orijinal oyun pahalı" ayağı yapmaz artık.

• dishonored adlı oyunu kesinlikle oynayın hayran kalarak oynadığım nadir oyunlardan birisi Türkçe yama da var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garrus

Bu Gaben alnından öpülecek adam. Steam TL sistemine geçtiğinden beri döktürüyor resmen. Dishonored 1 paket sigara parası. Bizim gençlerimiz daha "orijinal oyun pahalı" ayağı yapmaz artık.

Deme öyle. Adama BF3 bedava oldu demiştim torrent indirmiştim zaten uğraşamam demişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Death

quote:

Orijinalden alıntı: Garrus

Bu Gaben alnından öpülecek adam. Steam TL sistemine geçtiğinden beri döktürüyor resmen. Dishonored 1 paket sigara parası. Bizim gençlerimiz daha "orijinal oyun pahalı" ayağı yapmaz artık.

Deme öyle. Adama BF3 bedava oldu demiştim torrent indirmiştim zaten uğraşamam demişti.

hahahahah :D Fıkralık bi durum olmuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream Drop Distance

Max Payne 1 ve 2 yi oynamayan biri 3.oyununu alsa oyundan senaryo bakımından zevk alırmı ?

çok bir şey kaçırmazsın

• Tomb Raider'ı aldım. Max Payne'i oynamayanlar için de bu indirim kaçırılmaz bir fırsat bence. Bi' daha bu kadar düşmeyebilir fiyatı. Gerçi indirime girmeden önceki fiyatı da o kalitede bir yapım için çok yüksek değil ancak bi' 30 lira vermek var bi' de 7,5 lira vermek var - böyle bir fırsat varken niye daha fazla para verelim

Hâlâ oynamayan varsa Deadlight'ı da öneririm. Yüzde 90 indirimle 2,40'a satılıyor:http://store.steampowered.com/app/211400/

Keşke The War of Mine'da indirim daha fazla olsaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksfno1 -- 29 Aralık 2014; 9:21:07 >

• Tomb Raider'ı bu fiyata almayanı ıslak sopayla dövüyorlar herhalde. Ayrıca age of empires aldım bir dal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PEKERCEM

maxpayne 3 ü 3 gün önce 7.50 tl ye aldım bu indirimler biraz saçma olmuş sanki ? gabe ?

Kardeşim multiplayer ı nasıl şu an baktın mı, yani oyuncu sayısında sıkıntı vs var mı?Yoksa hala aktif olarak oynayan sayısı çok mu?

• tom raider goty , dirt 3 ve daha fazlasını aldım ana sayfaya takılmayın oyunları istek listenize alırsanız daha iyi olur indirimler hemen mesaj olarak gelir bilmeyen arkadaşlara duyrulur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.