Şimdi Ara

Silinsin.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moving On -- 28 Aralık 2014; 15:48:03 >

• polise git kardeş
  • birader adres bulamazsın ama kardeşin gibi konuş o heriflerle bi adrese falan çağır gelen artık senin insafına kalsın. Ben olsam öldürürdüm ya da beter ederdim.
  • Gercekten sinir bozucu bi durum. Oncelikle hesabin gizliligini ayarla. Arkadasi olmayan kimse mesaj atamasin profili goremesin. Istek yollayamasin. Isi kendin cozmek istersen fake kiz profili ac adami ekle 17-18 yaslarinda falan tanit kendini. Illaki bulusmak isteyecektir o serefsiz. Sonrasi sana kalmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hata sizde 7 yaşındaki çocuğa facebook açmak nedir ?
  • oha lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece felan gir kardeşinin face hesabını kapat bilmiyorum benimde kapanmıştı felan de sorarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco53

Hata sizde 7 yaşındaki çocuğa facebook açmak nedir ?

Tabii bütün hata bizde,allahını seviyorsan git şuradan.Block.
  • Polise git sonra savcılığa suç duyurusunda bulun. PLinux'u boşuna eksilemişsiniz beyler bayanlar, adam doğrusunu söylüyor. Sen kardeşinin ağzıyla o 40-50 lik adamlarla konuşup buluşma ayarlayabilirsin ama şiddete başvurduğunda haklıyken haksız konuma düşersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

Polise git sonra savcılığa suç duyurusunda bulun. PLinux'u boşuna eksilemişsiniz beyler bayanlar, adam doğrusunu söylüyor. Sen kardeşinin ağzıyla o 40-50 lik adamlarla konuşup buluşma ayarlayabilirsin ama şiddete başvurduğunda haklıyken haksız konuma düşersin.

Yok kardeş ben zaten en iyi çözüm yolunu buldum,bir yakınımın facebook'ta çalışan tanıdığı varmış.Onunla konuşup çok iyi halledeceğim,gerekirse zorla hallederim.Gelip hala suçu bize atanlar var,yok hata bizdeymiş kıza facebook açtık diye.Bunların mantığıyla gidersek zaten kara çarşafta doğru.Neyse ben zor kullanarak çok iyi bir şekilde halledeceğim işi yardım edenlere teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Vincent

quote:

Orijinalden alıntı: Baelros

Polise git sonra savcılığa suç duyurusunda bulun. PLinux'u boşuna eksilemişsiniz beyler bayanlar, adam doğrusunu söylüyor. Sen kardeşinin ağzıyla o 40-50 lik adamlarla konuşup buluşma ayarlayabilirsin ama şiddete başvurduğunda haklıyken haksız konuma düşersin.

Yok kardeş ben zaten en iyi çözüm yolunu buldum,bir yakınımın facebook'ta çalışan tanıdığı varmış.Onunla konuşup çok iyi halledeceğim,gerekirse zorla hallederim.Gelip hala suçu bize atanlar var,yok hata bizdeymiş kıza facebook açtık diye.Bunların mantığıyla gidersek zaten kara çarşafta doğru.Neyse ben zor kullanarak çok iyi bir şekilde halledeceğim işi yardım edenlere teşekkürler.

Ne alaka ya kafayı mı yedin kara çarşaf felan ? 7 yaşında ki çocuğun kullanacağı bir şey mi facebook ? Facebook açacağına çocuğa yararda bulunacak bir şeyler öğret internetten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.