Şimdi Ara

ORİJİNAL CONVERSE VE GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA 1.5 YIL ÖNCE ZEYTİNBURNU GS STORE ALDIM ÇOK GİYİLMEDİ 15,20 DEFA BELKİ GİYİLMİŞTİR. ÇİFT YÜZLÜ İÇ YÜZÜ SİYAH TEMİZ DURUMDA SİYAH TARAFINIDA GİYEBİLMEK İÇİN ASMA YERİ VE ETİKETLERİNİ SÖKTÜM YIRTIK YOKTUR. FERMUAR TUTMA YERİ PARÇA HAFİF KOPMUŞ TUTMAYA ENGEL DEĞİL KOLLARDAKİ UZUN ÇİZGİLERDE SOYULMA VAR DİKKATLİ BAKILMADIĞI SÜRECE GÖRÜLMÜYOR SON İKİ FOTOĞRAF DA BELİRTTİM BEDEN S-M ARASI GİYEN KİŞİLERE UYGUN SICAK TUTMAKTADIR.

FİYAT GÜNCELLENMİŞTİR 90 TL
     ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 12 Ocak 2015; 23:58:17 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Orijinal converse mont yeşil L beden temiz durumda fotoğrafları sahibinden doğru aldım ayrıca ilan sahibinden mevcut

Fiyat 140 TL
     ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI ORİJİNAL CONVERSE VE  GALATASARAY MONT TEMİZ TAKASLI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 29 Aralık 2014; 17:58:41 >

• Arkadaşlar converse mont satılmıştır. Şuan galatasaray mont satılıktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gs mont small giyende çok büyük durur mu acaba? medium giyenlere de olur demişsiniz de small'a büyük gelir mi?
  • ferhaaattt F kullanıcısına yanıt
    Xs beden giyiyorsanız büyük gelebilir.

• teşekkür ederim, hayırlı satışlar.
  • Edit: konuyu baltalamiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemturk -- 31 Ekim 2015; 3:52:58 >
  • cemturk kullanıcısına yanıt
    Gösterdiğin mont ile aynı değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.