Şimdi Ara

ttnet adil kullanım kotası kalkıyor mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
4.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hemen hemen herkesin başında olan bir dert,bu ay birçok ttnet kullanıcısından ay sonu olmasına rağmen internet hızlarının düşmediği yönünde haberler aldım test ettim onayladım (akk) dolmasına rağmen hız düşmemiş

Acaba ttnet adil kullanım kotasını kaldırdımı kaldıracakmı,ttnet tarafından açıklanan şimdilil resmi bir yazı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2014 yılı içerisinde birkaç kez(ay bazında) rastlanıldı bu duruma. sadece bu ay biraz uzun sürmüş olabilir. altyapı çalışması kaynaklı diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La_Quica -- 28 Aralık 2014; 8:50:09 >
  • Akk kalkmaz kabul edelim ama kotalar yükselse daha iyi olur en azından. 250 gb olmalı en az kota.

• 250 mi yuh150 olsun bizim olsun.bendede düşmedi hız bu arada 2mb le çekiyor halen
  • 250 fazla değil ki? benim kotam 200gb ama yetmiyor.
  • Geçen ay AKK değerinin yanına bile yaklaşmadığım halde kotayı doldurdunuz mesajı ekranıma geldi ve sonrasında günlerce internet arızası sorunları ile karşılaştım.
    TTnet günlerce sorunumu çözmedi, BTK şikayet edince sorun çözüldü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiesTorN

250 fazla değil ki? benim kotam 200gb ama yetmiyor.

hiper 24Mbps'ye kadar olanlar için demiştim 75 benmki :) sürekli dizi izleyen birisi olarak 150 olursa yeter okuldan indiriyorum ben :D

200 hiperinde var birisi demeden diyeyim biliyoruz
  • Şöyle bir açıklama gezmekte internette;

Adil kullanım kotası ile alakalı olarak insanların geri bildirimlerini de dikkate alan firmadan bir açıklama geldi. TTNET firması yetkililerinden birisinin vermiş olduğu röportajda; “Download sınırlarında herhangi bir sorunumuz yok ve 100 Mpbs hızda bile insanlara adil kullanım sınırı gibi bir konu yansıtılmaz. Ancak şuan için esas sıkıntımız Upload değerleri ile alakalı. Bu konu üzerinde ciddiyet ile duruyoruz ve çözümlenmesini sağladığımız takdirde adil kullanım kotası kavramını ilk kaldıran Türk firması olacağız.” şeklinde bir açıklama ile aslında internet sağlayıcıları sektöründe de çok önemli bir atılımın arefesinde olduklarını da kanıtladı. Kaldırmaları da gerçek anlamda iyi olacak adımlardan birisi.
  • bazılarında neden akkye takılmadığınıda anladım ben. şuan onuda çözdüm. belki yakın zamanda anlatabilirim çok açık var aslında akk sisteminde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostweb

bazılarında neden akkye takılmadığınıda anladım ben. şuan onuda çözdüm. belki yakın zamanda anlatabilirim çok açık var aslında akk sisteminde.

Anlat da bilelim o zaman?
  • Kalktığı günü teknoloji bayramı ilan edelim bu halk böyle zulüm görmemiştir akk kalkarsa bana 8 mbit net de yeter yeter ki kalksın
  • ozgun_cent O kullanıcısına yanıt
    meh hocam 8 mbit neye yeter bana 25 mbit 150gb akk yetmiyor
  • Hızım sürekli düşüyordu.arıza kaydı verip düzelttiriyodum.bu gece aradılar akk aşmışsınız ondan düşüyo dediler.bende kandım yükselttirdim faturada arttı tabi.sonra kendim sorguladım akknin yanına bile yaklaşmamışım.arayıp kotayı eski haline çektirdim.salak sistemleri yüzünden akk aşılmış gibi hız düşüyo olan bize oluyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.