Şimdi Ara

Xiaomi Arch kenarları kavisli ekran ile gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xiaomi Arch kenarları kavisli ekran ile gelebilir

Çinli firmalar arasında yükselen isimlerden olan Xiaomi'nin gelecek planlarında Türkiye de satış yapmak olduğu da biliniyor. Genellikle maliyet odaklı cihazlar sunan firmanın yüksek satış rakamlarına ulaşmasıyla üst seviye modellerini de pazarda görmeye başladık. 

Yeni sızdırılan ve Xiaomi Arch modeline ait olduğu söylenen görselde ise en dikkat çeken nokta ekranın kenarlarının kavisli olması. Kenarı kavisli ekranı ilk olarak IFA 2014'de tanıtılan ve yakın gelecekte Türkiye'de de satılması beklenen Samsung'un Galaxy Note Edge modelinde görmüştük.Galaxy, Note Edge modelinin bu ekrana özel geliştirici aracı yayınlayarak ve özel uygulamalar geliştirilmesinin önünü açmıştı. 

Henüz sadece görseli bulunan modelin satışa sunulmayacak konsept bir model olması olası, zira tek elle kullanım için pek uygun gözükmüyor. Telefonun piyasaya çıkması durumunda ise nasıl bir kullanım sunacağı merak konusu,.

• Haberler çok yavaşlamıştı ve kalitesi düşmüştü bu saate bile haber girmeniz güzel olmuş. Kalitenizi eskiye çevirmenizi umuyoruz.

• Bir kavis modasidir gidiyor.Teknoloji anlaminda ilerleyemedikce tasarimsal yeniliklerin gelmesi yerinde sayildigini gosteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kısa vadede tutmaz sadece firmalar arası gövde gösterisi. aslında durup bi düşününce asyada neyin tutup neyin tutmayacağı belli de olmaz. ilk cümlemi dünya-asya olarak değiştiriyorum :D

• Telefon ekranında kavis olmamalı. Bu şekilde telefon yapmazlar umarım. n4 edge veya g flex ne akla hizmet yapıldı orası ayrı konu. Öncelik pile verilmeli kavisli ekrana değil.

• TR'de olmasi gereken bir firma.

• ek vergiden sonra tr'ye gelmeyi tekrar düşünecek firma.

• Böyle gelirse tasarım faciası olur, haberdede belirtildiği gibi tek elle kullanım çok zor olur bu modelde; e zaten telefonlar büyüdü tek elle kullanım zor, birde bu kavisle iyice zorlaşıyor, ki bunuda kimsenin isteyeceğini zannetmiyorum, ama sadece tek tarafta kavis güzel olur, Edge'deki gibi

• BİR SON DAKİKA HABERİ....!!!!!!!!!!

vestel devlete başvurarak kavisli teknolojik şık tasarımlı ve premium sınıf telefonlara ek vergi getirilsin dedi...
  • Umarim telefon böyle değildir. Hep Apple kopyası olmakla suçlandı xiaomi. Şimdi de samsung. Böylesine gücü olan bir telefon üreticisi daha özgün olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vergiden sonra gelmez bu adamlar

• sahte bir xiaomi haberi daha
  • Birşeyide çarpmasalar keşke

• ula ne sallamıslar ya

• Yeni vergilerle vestelden kaliteli cihazları vestel fiyatına satarlar

• 4 kenarı da kavisli olsun .

Rusların ki gibi arka tarafı e-ink ama onun da 4 tarafı kavisli olsun .

Kavisli Note Edge bir kullanılmaya başlansın geri bildirimler vs... oturmadanrakip firmaların böyle ürünlere GELEBİLİR olması yadırgadım...

• kim ne derse desin vestel bu konuda öncü firma xiaomi arch neymiş vestelin v si yeter
  • Yorumlara bakıyorumda millet saçmalaya başlamış.
    Samsung çakması olması ile ne alakası var onu anlayamadım.

Kavisli ekran kullanımı herkezin kullanabileceği bir şey.Yani plastik yerine metal kullanmak gibi.

Tasarımın samsung ile alakası olmamadığı ve buna rağmen iğrenç olduğu bir gerçek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şapkalı Mantar

Yorumlara bakıyorumda millet saçmalaya başlamış.
    Samsung çakması olması ile ne alakası var onu anlayamadım.

Kavisli ekran kullanımı herkezin kullanabileceği bir şey.Yani plastik yerine metal kullanmak gibi.

Tasarımın samsung ile alakası olmamadığı ve buna rağmen iğrenç olduğu bir gerçek.

Tasarımın nasıl samsungla alakası yok ? edge modelinden önce ben hiç böyle ekranlı bir telefon görmedim varsada bilmiyorum yani ama buna özentilik demek yanlış olur tabi sonuçta her firma birbirini örnek alıp kendini geliştirmesi lazım ama edge modelini sevmiyorum
  • Şekilden şekile girmek telefonu değiştirmiyor, hatta şekli böyle diye özellikleri alt seviyede olacaktır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.