Şimdi Ara

Unutamadım.[Ciddi konu]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 1.5 yıl oldu hiç birşey yaşamadığım çok az konuştuğum bir kızı nasıl olurda onca zamandır unutamam ? 17 yaşındayım ukraynalı,hristiyan güzeller güzeli bir kız,ilk gördüğüm andan beri seviyorum karsı sınıftaydı cok yakın bi arkadasımla samimi arkadaslar onun sayesinde numarasını aldım whatsapptan tanısma amaclı bi girişimde bulundum fena değildi ertesi gün yanına gittim rezil oldum kötü hem kızın hemde benim arkadasım olan eleman sayesinde (olayı anlatmadan geçmek istiyorum burayı) sonra zaten ben o utançla kızın bidaha yanına gidemedim yine kötü arkadaslarımın gazına gelip bi kaç gece alkollüyken kızı aradım saat sabaha karşı 3 bu olayı 2-3 kere tekrarladım defalarca seni seviyorum diyip kapattım ne sokaklarda seni seviyorum Diana (kızın ismi Diana) diye bağırmadığımız kaldı(Allahtan kız polise şikayet etmedi). Zaten başıma ne geliyosa hep arkadaslarım yüzünden geliyor keşke kimseye söylemeseydim işimi kendim halletseydim kendim tanışmaya çalışsaydım hem rezil olmazdım hemde belkide bu durumlara düşmezdim 1.5 yıl oldu tam 1.5 yıl okulda gördüğümde yolumu değiştiriyorum ama hala deli gibi AŞIĞIM.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ne diyelim em onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan 40 yılın başı özel bi durumumuzu paylaştık gelen yoruma bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: ennusa44

Ulan 40 yılın başı özel bi durumumuzu paylaştık gelen yoruma bak

Unutamadım derken ortaya bir ciddiyet koyuyorsun ama arkadaşların gazına gelip araman sokak ortasında bağırman bence o ciddiyeti yitiriyor

• SnpMontage kullanıcısına yanıt
    Ayık kafayla bağırmadikki be hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ennusa44

Ayık kafayla bağırmadikki be hocam

Alkollüyken bağırdığın doğru ama alkolü almadan hala düşünebiliyordun değil mi ben olsam gider kızdan özür dilerdim bazı duygularımı açıklamaya çalışırken çok saçmaladığımı söylerdim biri ingilizceye çevirsin. :)

• arkadaşlarına çeki düzen ver dostum
  • Arkadaşların için yanlış seçim der geçerim ama kıza çok masum bir şekilde yaklaş kendini çok suçluyormuş gibi göstererek yaklaş aranız baya iyi olunca normal sen ol, özelden yani whatsapp falan ordan konuş konuştuğunu kimseye söyleme yoksa gaza gelirsin falan herşey boşa gider ( ). Kızı istiyorsan kafana koy ama tipin olduğunu düşünüyorsan beğenebileceğini düşünüyorsan yap bunları (seni görmediğim için böyle dedim yanlış anlama)

• Olum bu aşk felan degıl kız guzel dıye kaptırmıssın kendını. Hemde hrıstıyanmıs napıcan o kızı bosver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anolhw A kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben ümidi kestim zaten whatsapptan engelledi beni o olaydan sonra simdi kafasını karıstırmaya gerek yok olsa olurdu olmadı yapıcak bisey yok yeterki unutayım istiyorum her Allahın günü yattıgımda rüyamda onu görüyorum hergünde görülmezki be abi
  • Ne alakası var hocam 1.5 yıl boyunca hiçmi güzel görmedik ?
  • ennusa44 kullanıcısına yanıt
    Olan olaylar da 1,5 yıl önce olduysa kızla ilkönce yüzyüze konuşmayı dene unutmamıştır ama illaki yumuşamıştır sana karşı, unutamadıysan eğer ümit derinde az da olsa var demektir ayrıntılı konuşalım istersen pm gönderebilirsin.

• Ciddi bir iradesizlik sorunun var dostum.Biraz kendinle yalnız kal ve düşün.

• heymanberry kullanıcısına yanıt
    Neden öyle dediniz hocam ?
  • ennusa44 kullanıcısına yanıt
    İnsanlara güvenmemeyi öğrenmelisin.Hiç beklemediğin kişiler seni yarı yolda bırakabiliyorlar ya da seni kullanıyorlar.Ayrıca ne kadar aşık olursan ol mantığınla hareket etmelisin duygularınla değil.İçip içip kızı araman kızda onu sevdiğin hissini uyandırmaz aksine daha kendisine hakim olamıyor beni nasıl taşıyacak hissi uyandırır.Bu yüzden iradeden bahsettim.Tabi bu benim görüşüm hocam karar sizde.

• heymanberry kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar haklısınız galiba
  • 1,5 yıl olmuş altı üstü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.