Şimdi Ara

HP-Stream win 8.1 tablet 79 dolar (AMAZON) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
8
Favori
8.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaedHrOS

standart kargo ile dün veya bugun satın alıp yola çıkmış olan var mı?

Ben dün aldım standart kargo ile şu anda ''Preparing for Shipment'' aşamasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Orijinalden alıntı: MaedHrOS

standart kargo ile dün veya bugun satın alıp yola çıkmış olan var mı?

Ben dün aldım standart kargo ile şu anda ''Preparing for Shipment'' aşamasında.

dün standart kargo ile alan arkadaşın kargosu yola çıktı ben dün ondan birkaç saat önce hızlı kargo ile aldım halen yola çıkmadı :) 12-16 şubat ı sonuna kadar kullanma taraftarılar heralde gerçi daha önceki alışverişlerimde hep ertesi gün mutlaka çıkmış oluyordu iki gün içindede kapıyı çalıyorlardı. araya haftasonu girerse sinir bozucu oluyor.
  • Fiyat iyi ama 1gb ram yetersiz olur. Ben bu yüzden vaz geçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Remlak

Ben şu ürünün siparişini verdim ama GPS desteği var mı bilmiyorum.
    Yoksa bile 15-20 dolara harici bağlanan bir GPS alınıp bağlanabilir.

http://www.aliexpress.com/item/-/32277301338.html

Cihaz harika görünüyor ama bu fiyata gümrük sıkıntı olmaz mı?
  • Ben de aldım az evvel Total 79 Dolar. :) Su aralar dolar 2.45 ins karttan çekilmeden önce dolar kuru düşer..

Bu arada Cihazın incelemesi Klavye ve mause 'da takmış.https://www.youtube.com/watch?v=SoPNzx8bcVQ

1 GB rem yetmiyor diyenler incelemeye baksınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KURSAD. -- 11 Şubat 2015; 1:24:59 >
  • iyi iyi cuma fena değil kar, tipi bastırmassa haftasonuna kalmayız

Your Amazon.com order of "HP Stream 7 32GB Windows..." has shipped!

Estimated delivery date:
    Friday, February 13, 2015
  • B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    DHL Fedex vb firmalarla gelmedikçe genelde sıkıntı çıkmıyor.
    Çıksa bile yaklaşık 30$ vergi ile sorun çözümlenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Android bu kadar yaygınken ve sınırsız uygulama varken, mobil cihazda windows kullanmak ne kadar mantıklı bilemiyorum

Senin o windows dediğin şuan mesajı attığın pcnin windowsu yani bildiğin mini pc bunlar windows phoneda haklı olabilirsin ama tablet sektörü dandroid haketmiyor ve doğru yolu buldu ucuz mini pcler gelmeye başladı.
  • aynı ürünü kullanıyorum çok çok iyi bir cihaz tek eksiği girişleri mini hdmi olsa tadından yenmezdi...
  • Benimki istanbulda su an, yarin alır yorumlarımı yazarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cerberus92

aynı ürünü kullanıyorum çok çok iyi bir cihaz tek eksiği girişleri mini hdmi olsa tadından yenmezdi...

hdmı için winbook cihazı incelenebilir ancak bu ürünü amazon.com türkiye ye göndermiyor, borderlinx ile falan alınabilir kargo parası da 15-20$ gibi bir şey tutacaktır.. ancak dikkat edilmesi gereken bir şey borderlinx e kargoyu bedava yapın diye ağlayınca o durumu yemezler, yine de 70 dolara hdmı lı tablet çok çok iyi seçenek olur.

http://amzn.com/B00QDJ2FUK

quote:

Orijinalden alıntı: caginsan

Benimki istanbulda su an, yarin alır yorumlarımı yazarım.

sizin cihazınızı standart kargo ile almıştınız değil mi en erken teslim tarihi 20 şubat olarak görünüyordu yamulmuyorsam, yarın teslim alabileceğinize emin misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaedHrOS -- 11 Şubat 2015; 14:21:21 >

• bundan aldım ancak bende w7ic de var. Hdmi on numara oluyor gerçekten. Bunu acaba satsam mı diye düşünmüyor da değilim. w7ic den ekranı biraz iyidir bir de 32 gb. Açsak da herhalde 2. el fiyatı aldığımız fiyattan yine yüksek olur.
  • Doğru dion ben direk sildim mesajı
  • Arkadaşlar Spam mı yapıyorsunuz Aliexpress nedir ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: my91

http://www.aliexpress.com/item/Intel-Quad-Core-1-83Ghz-Windows-8-1-tablet-pc-8-inch-IPS-screen-RAM-2GB/2054812860.html

Peki arkadaşlar bu ürüne ne dersiniz? Bunun harici güç girişi de var

Alibaba ve aliexpres ile alisverisi tavsiye etmiyorum. Orasi sahtekar kayniyor. Amazon guvenilir ve garantilidir.

• Sadece aliexpress olarak bakmayin. Amazon degiller fakat Pandawill, geekbuying,banggood vb. gibi daha guvenilir sitelerde de cin mali yuksek ozellikli tabletler var. Bu sitelerin kimisi bir sene garanti de veriyor. Sadece markasi icin dusuk konfigurasyona para vermeyi ben tercih etmiyorum. Ama, amazon guvencesi, 1 sene yurtici garanti vb. nedenlerle tercih eden olacaktir, saygi duyarim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamaninda darbe yedigimden cin firmakari bir daha asla....gerci para kaptirmadik ama aylarca iade icin ugrasmak bezdiriyor. Saticiya guveniyorsan sorun yok.

• Biraz önce satın almış bulunmaktayım. Müşteri hizmetleri sağolsun, kargo dâhil 79.99$'a halletmiş oldum. Haber veren arkadaşlara teşekkürler.
  • http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=100621281
    Hp stream 7 konusu, blackfriday indiriminde benimle birlikte satin alan arkadaslarin yorumlarini bulabilirsiniz burda

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.