fm transmitter nasıl kullanılır
18 Cevap15848 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Ekim 2006; 16:47:43 

fm transmitter aldım ama nasıl bağlantı yapacağımı bilmiyorum.arabamda orjinal kasetçalar ve sunny mp3 player var.

1392 Mesaj
28 Ekim 2006; 16:53:54 

transmitter üzerinden frekansı seç,radyodan da aynı frekansa ayarla...bu kadar.

Uzaklaştırılmış
28 Ekim 2006; 17:15:05 

peki fm transmitter deki jak girişini nereye takıcaz

Uzaklaştırılmış
28 Ekim 2006; 17:18:41 

MP3 Playerin Kulaklık çıkışına tabiki

1584 Mesaj
28 Ekim 2006; 17:20:14 

dostum kullanınca yorumları yazabilirmisin bide hangi marka transmitter i kullandığınıda yazarsan sevinirim bende düşünüyorum transmitter almayı

Uzaklaştırılmış
28 Ekim 2006; 17:25:32 

son bir soru.fm transmitter de tüm frekanslarda aynı ses kalitesinimi alıyoruz yoksa tavsiye edebileceğiniz bir frekans varmı.örneğin 88 le 92 de ki ses kalitesi aynımı oluyor.

1392 Mesaj
28 Ekim 2006; 17:29:46 

quote:

Orjinalden alıntı: kerimogluu

son bir soru.fm transmitter de tüm frekanslarda aynı ses kalitesinimi alıyoruz yoksa tavsiye edebileceğiniz bir frekans varmı.örneğin 88 le 92 de ki ses kalitesi aynımı oluyor.

senin bulunduğun şehirdeki frekansların yoğunluğuna göre değişir,tek tek dene hepsini

140 Mesaj
10 Kasım 2006; 13:29:13 

ben vrfm7 isimli bir model almıştım
herşey çok güzel ancak araç her çalıştığında usb deki ilk şarkıya dönüp çalmaya başlıyor..
kaldığı yerden devam etmiyordu. ayrıca rastgele çalma işlemi de yok..
Bir süre sonra sıkılmaya başlıyorsunuz..
Acaba tüm modeller böyle mi?
diğer arkadaşlar benzer sorunu yaşadılar mı?

799 Mesaj
10 Kasım 2006; 13:34:36 

kullanan arkadaşlar marka-fiyat-nerede satıldığı-kendi yorumları ve tavsiye edip etmediklerine dair birşeyler yazabilirlermi?

Ben ki Cihan Sultanı, Al-i Osmaniyye Hükümdarı, Kanuni Sultan Süleyman Han. Duyarım ki hududumuza yakın müstemlekelerinizde bir nevi eğlence icad edile gelmiştir. Korkarım ki bu illet benim memleketime de duhul ede. Bu sebep ile sizden isteğim odur ki bu eğlence şekli devletinizde tiz yasaklana… Şayet isteğim yapılmaz ise şunu iyi bilesiniz ki; ben Kanuni Sultan Süleyman, Orduy-u Hümayunumla gelip o illeti kökünden kazımaya muktedirim. (Kanuni Sultan Süleyman han tarafından Fransa kralına gönderilen fermandır.)

3676 Mesaj
11 Kasım 2006; 10:53:05 

quote:

Orjinalden alıntı: emirtarik

ben vrfm7 isimli bir model almıştım
herşey çok güzel ancak araç her çalıştığında usb deki ilk şarkıya dönüp çalmaya başlıyor..
kaldığı yerden devam etmiyordu. ayrıca rastgele çalma işlemi de yok..
Bir süre sonra sıkılmaya başlıyorsunuz..
Acaba tüm modeller böyle mi?
diğer arkadaşlar benzer sorunu yaşadılar mı?

cihaz üzerindeki elektrik kontakla kesildiği için olabilir

Mobil imza versek?

3480 Mesaj
11 Kasım 2006; 11:32:08 

güzel alet ama istanbulda kullanmak pek mümkün deyil boş frekans bulamıyosunuzki sesler karışıp duruyor

7205 Mesaj
26 Mart 2011; 22:28:01 

hoort ben aldım trident istanbuldayım bos frekans var gene ya yok degil memnunumda su an için.

mantık..

90 Mesaj
11 Nisan 2011; 21:48:03 

bende de piranhanın en ucuz olanından var.(1 ay önce 20 tlye teknolok ürünler satan mağazaların birinden aldım.) karışık çalma, kaldığı yerden devam etme gibi özellikleri tabi ki yok eee ona göre parası.
sonuç olarak fazlasıyla memnunum.kesinlikle tavsiye ederim.
not: kendine ait hafızası yok sadece usb den ve sdkarttan şarkı çalıyor.

corolla 1.6 terra 2005

90 Mesaj
1 Mayıs 2011; 15:17:21 

quote:

Orijinalden alıntı: say61

bende de piranhanın en ucuz olanından var.(1 ay önce 20 tlye teknolok ürünler satan mağazaların birinden aldım.) karışık çalma, kaldığı yerden devam etme gibi özellikleri tabi ki yok eee ona göre parası.
sonuç olarak fazlasıyla memnunum.kesinlikle tavsiye ederim.
not: kendine ait hafızası yok sadece usb den ve sdkarttan şarkı çalıyor.

artık usb den de nokia 6300 telefonu şarj da edebiliyorum

corolla 1.6 terra 2005

165 Mesaj
3 Mayıs 2011; 20:17:34 

Bi hort da benden
Ya Benim araba da orjinal sony mp3 çalar var ford focus 2011 model araba . E kulaklık çıkışı yok ki bende ne yapcaz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????????????

1 Mesaj
13 Haziran 2012; 21:15:37 

ya burdaki ucuzluk dükkanları kampanyalar yapıyo 7.90 a bi fm transmitter buldum. kumandası yok jazk kablosu var. ne kadar dayanır bilmiyorum ve nasıl kurlcağını bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

2 Mesaj
24 Temmuz 2012; 13:27:01 

arkadşlar dm transmitter kullanamıyorum çekmiyo ne yapabilirim

4070 Mesaj
24 Temmuz 2012; 15:06:30 

quote:

Orijinalden alıntı: ersin06615

arkadşlar dm transmitter kullanamıyorum çekmiyo ne yapabilirim

Kardeş transmitter gerçekten zor oluyor. Aracın uygun bir yerini bul oraya ekstra teyp taktır.

8 Mesaj
27 Temmuz 2012; 2:06:21 

bende sunny marka navigasyon var. GPS özelliğinden fazlasıyla memnunum herkese de tavsiye ederim. gerçi piranha kullananlar da epey tavsiye ediyorlar ve dikkate almak gerekir diye düşünüyorum. fm transmitter ve bluetooth özelliklerinin ikisi de mevcut. telefonla bluetooth üzerinden bağlantıyı rahatlıkla kurdum ve istediğim gibi arama yapıp cevaplayabiliyorum. ancak benim fantazim bunu aynı zamanda fm transmitter aracılığı ile araç teyibine yansıtıp konuşmaları oto ses sisteminden dinleyebilmekti ama fm transmitterı o kadar uğraştım ama bağlayamadım. sorun neden kaynaklanıyor onu da bulamadım. olsun bee benim cihazın navigasyon özelliği yeter.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » DH Garaj » fm transmitter nasıl kullanılır
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.188