Şimdi Ara

Playstation 4 Aldı, Kutudan Taş Çıktı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @import url(http://admin.bolumsonucanavari.com/CuteSoft_Client/CuteEditor/Load.ashx?type=style&file=SyntaxHighlighter.css);

Bir yakınınıza hediye alıp onu mutlu etmeyi düşündüğünüzde her şeyin kusursuz olmasını istersiniz; çünkü amacınız karşınızdaki kişiyi hem şaşırtmak, hem de mutlu etmektir. ABD'de yaşayan Igor Baksht adlı adamın başına gelenlerse gerçekten şaşırtıcı.

13 yaşındaki yeğenini mutlu etmek için Walmart'tan 399 dolarlık Playstation 4 bundle paketini alan adam kutuyu yiğeniyle birlikte açtığında kutuda kaya parçalarının olduğunu görüp şoka uğradı.

Ürünü Walmart'a götüren Igor Baksht yetkililerin ilk aşamada kendisine inanmadıklarını; çünkü ortada bu garip durumu açıklayacak hiçbir kanıtın olmadığını söylüyor. Daha sonra ise mağaza müdürünün araya girmesiyle Igor Baksht'a yeni bir Playstation 4 bundle paketi verilmiş.

Baksht bu tarz alışverişler yaparken mutlaka kutunun içeriğinin her şeyiyle (konsol, oyunlar vs) tam olduğunu anladıktan sonra ürünü satın almak gerektiğini belirtiyor. Sonuç olarak bu tatsız olay tatlıya bağlanmış.

Peki, ülkemizde böyle bir durum olsa ne olurdu? Sanırım bu sorunun yanıtını hepimiz aşağı yukarı biliyoruz.

• taşları suya atıp sektirme rekoru kırmaya çalışırız :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Psn tekrar açılsın şuan başka bir şey düşünmüyorum.

• bas git len. makineyi almış içinden, yerine taş koymuş. kimi yiyon :) müdür yok buna konuş :D :D ( temsili)

• alkan abi başka ne olabilir ki zaten, başka çözümü yok çünkü :D

• Bu tarz şeylerin kutusunu açarken kayıt almak lazım. Harbiden başına böyle birşey gelse nasıl kanıtlayacağız? özellikle Tr'de kimse inanmaz.
  • ben olsam alırım taşı sony nin stüdyosuna atardım

• PS4 kutusunda uyuşturucu kaçakçılığı felan yapmış olmasınlar? Öyle bir bantlanıp paketlenmiş ki taş değilde ot gibi gözüküyor..

• Valla 2 PS4 almak için mantıklı yöntem. Deneyecegim PS4 alıcagım zaman.

• İyi de paketlemişler zarar gelmesin diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 27 Aralık 2014; 17:18:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taş gibi makine işte :Pp

• benim başımada bimeks ten aldığım microsoft klavye ve fare kutusunun içinden fare çıkmamıştı.
    hemen aradım getirin dediler.
    ürünü yenisiyle değiştirdiler.
    çok garip :D

• Taşları da iyice bantlayıp paketleyip öyle koymuşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEOjener

benim başımada bimeks ten aldığım microsoft klavye ve fare kutusunun içinden fare çıkmamıştı.<br>hemen aradım getirin dediler.<br>ürünü yenisiyle değiştirdiler.<br>çok garip :D

bos kutuyu nasil aldin

• Bu tür ürünlerin kutularının ek yerinde ilk kez açılacağını gösteren bir bant olur. O kesilmiş, tahrip olmuş durumdaysa kutunun daha önce açıldığı anlarsın lakin bunların aldığı ürünün kutusunda öyle bir bant görünmüyor.

• Türkşye'de böyle olay olmaz, çıksa çıksa hıyar çıkar anca. :D
  • Yahu ben inanmadım walmart iyi inanmış. Bence artık walmart her sattıgı ps4 içini açıp kontrol eder. Bizde olsa satıcı alır taşı bir tarafına..... Anladınız siz ??

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • brick olmuş konsol

• alkan abi gokhan abiye soyle ceksin su foresti artik

• türkiyede olsa yüzüne bakmazlar

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.