Şimdi Ara

Ustalaşacağım Şampiyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Uzun süre düşündüm fakat yine de buraya sormak istedim. Sezon 5 ve iyi yol alırsam ondan da sonrası için bir şampiyonda ustalaşmak istiyorum. Meta da olması veya olmaması önemli değil fakat useless olmasın yeter. (soraka urgot vb.) Geçen sezon Ryze daha metaya girmeden keşfetmiştim ve onu oynuyordum. Sonra metaya girince her el banlanınca nerf te gelince bıraktım. (Aslında bu olayın biraz da olsa bahane kısmı sıkılmıştım da) Lane önemli değil. Diamond elo

Aradığım şu şartlar var sadece:

1) Ustalaştığıma değecek bir şampiyon olsun
    2) Çabuk sıkılmayacağım bir şampiyon olsun
    3) Nerf almayacak bir şey olursa iyi olur. (Örneğin tutupta bir Anivia'ya nerf atmazlar)
    4) Ayrıca top lane oynayabileceğim bir şampiyon olursa iyi olur fakat illa top lane önermek zorunda değilsiniz. (Turnuvalar için)
    5) Birazcık mobil olursa iyi olur. (Yine önemli değil fakat mobil olursa fena olmaz)

Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roxio -- 28 Aralık 2014; 0:15:26 >

• Udyr trynamere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • * Rumble, Yorick, Irelia (better nerf Irelia diye bir fenomen varken artık Irelia'ya daha vurmazlar diye düşünüyorum).
  • Riven
  • Ryze nerf yemeden önce , ryze'ın hiç nerf yiyeceğini düşündün mü gün gelir anivia bile nerf yer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @badibatu İkisinden de çabuk sıkılırım gibi geliyor ama tryndamere yi göz önünde bulunduracağım sağolasın.

@Şifalı Bitki Rumble ile Yorick çok sıkıcı geliyor bana. Irelia da arada oynarım fakat çok beceremiyorum. Genelde kasarım ama iş görmem. Karşıma gelen bir riven early game avantajı sayesinde lane i domine eder ordan mide geçer yani benim için sıkıntı oluyor. Teşekkür ederim önerin için. Belki Irelia düşünebilirim. Nerf yemezse eğer. Şuan için Yorick te aklımda fakat çabuk sıkılacağımdan çok sıcak bakmıyorum

@Çipetpet. Şuan için aklımda yok değil ama takımım çok sıcak bakmıyor açıkçası. Yine de aklımda ki 1-2 şampiyondan bir tanesi. Sağol önerin için

@krmeren123 Açıkçası metaya girmeden önce gizli op olduğunu keşfetmiştim ve bu yüzden metaya girene kadar oynamaya baktım çünkü nerf yiyeceğini biliyordum. Nerf o kadar öldürmedi aslında fakat eskiden top lane de meele pickler alındığı için ryze çok rahat lane i domine edebiliyordu fakat artık nerdeyse her şampiyon ryze ı ezebiliyor. Hele artık solo lissandra solo jarvan yapılmaya başlandığı için. Ve birazda sıkılmam ön planda. Skill shot 0 tek yaptığım 2 komboyu ezberlemek (q w q e q r q , q r q e q w q vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roxio -- 27 Aralık 2014; 16:30:33 >
  • YORİCK diyorum ve gidiyorum.
  • Ahri öneririm ahri aşktır

• Mordekaiser, Annie. İkisi de top oynar annie çok uygun değil turnuvada almak için ama yine de is görür. İkisi de midde daha iyi tabii. Annie ustalasirsan takimi coook rahat kendi başına tasiyabilirsin. Tflerde hem suikastçı gibi tek atıyor hem de alan etkili stun çok iyi. Mordekaiser ise iyi bilenin lane bile vermeyeceği ve tf leri 6 ya 4 çeviren bir karakter ve hic oynanmiyor soloq da karşında ne yapacağını bilmiyorlar pasifini bilmeyen adamlar geliyor falan. Popüler olmadığı için avantajlı ve cidden gizli op az bucuk kasmissan zhonya da varsa 3v1 rahat girip 3 te 3 atarsin pasifyle. Bende cok aradım ustalasacak hero bu 2 si ustalasmaya kesinlikle değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LePortaBim -- 27 Aralık 2014; 16:58:34 >
  • Mekaniklerinin sınırları geniş herolar istiyorsun, dediklerinden aklıma ilk Riven geliyor. Herkes kendisini usta sanıyor bu heroda ne yazık ki. İyi oynayanın elinde çok iyi olabiliyor. Bunlara uyan başka herolar olarak aklıma, Fiora Gnar Kennen Tryndamere Vladimir Yasuo ve Zed geliyor.
  • shen bence zevkli
  • Bu sıralar Diana top,mid ve jung oynuyorum. Tavsiye ederim.
  • G_Lilith kullanıcısına yanıt
    Ad diana ve sup diana yapmıştım acaba diana master yi nin yerine mi geçiyo bizim için?

• nidalee
  • Master yi.
  • Op değil ama ben gangplank oynamayı seviyorum üst koridorda.Skill seti takım için çok iyi.Turnuvalarda da alabilirsin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alfe28 -- 27 Aralık 2014; 18:50:08 >
  • Riveni daha nerflemezler bence ama guclu yinede bence riven oyna

• Gecgelen kuruit kullanıcısına yanıt
    Prosu değil, meraklısıyım henüz Sup nasıl olur bilmiyorum ama ad denemek istiyorum bende.
  • Ashe.Ciddiyim.

• Fiora gizli op
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.