Şimdi Ara

eu west'e geçmek ve nick değişikliği isteyenler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar şunu öğrendim eu west e bileti aldıktan sonra sizle aynı nickte biri varsa nickinizi değiştirmenizi istiyor yani eu west te kendi nickimizle hesap açarsak nick değiştirme bedavaya gelecek ama kötü bir yanı var nick değiştirme durumu olursa ligin ve elo'n sıfırlanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elo sifirlaniyo he, hmm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaklab4n

arkadaşlar şunu öğrendim eu west e bileti aldıktan sonra sizle aynı nickte biri varsa nickinizi değiştirmenizi istiyor yani eu west te kendi nickimizle hesap açarsak nick değiştirme bedavaya gelecek ama kötü bir yanı var nick değiştirme durumu olursa ligin ve elo'n sıfırlanıyor.

this is bullshit
  • Agladim
  • 420

• ibreetlik konu
  • Holy Şirk...
  • Nick degistirme istenmiyor, elo da sifirlanmiyor. Sacma sapan bir nick ve daha düsük ligde basliyorsun. Ticket atarsan degistirmene izin verebilirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İbret aldım kardeş

• niye düşük küme saçma bi nick ? çok saçma :)
  • nick değiştir diyolar westteki liglere göre tr deki elolar düşük kaldığından da daha alt ligler de başlıyosun.
  • Arkadaşı yakın arkasına forumu kitleyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçtim değiştim sıfırlanmadı yok öyle bir şey.
  • .
     eu west'e geçmek ve nick değişikliği isteyenler
  •  eu west'e geçmek ve nick değişikliği isteyenler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vayne Or Vayne -- 27 Aralık 2014; 14:45:09 >
  • hll knk sayende ritou kazıkladım :ddddddddddddd
  • ALLAHU AQBAR

• seninle gurur duyuyorom ağladımm
  • server degistiricek rp yi bulan adam nick degistirmeye neden veremiyor anlamadigim nokta bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odd Adden

Nick degistirme istenmiyor, elo da sifirlanmiyor. Sacma sapan bir nick ve daha düsük ligde basliyorsun. Ticket atarsan degistirmene izin verebilirler.

elonun sıfırlanacağını zannetmiyorum, benim sıfırlanmamıştı sanırım.

nickin yoksa westte aynı nick ile başlıyorsun, var ise yeni nick yazıyorun server değiştirme ödemesini yaparken.
    benim yoktu, ama westte account açıp nickimin aynısını aldıktan sonra transfer ettim. nick yazmamı istedi name change de beleşe geldi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.