Şimdi Ara

Cok ilginc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artik hic lol oynayasim gelmiyor hatta bugun yeni oyun aldim dayz , cs go , goat sim falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çekilişe katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

çekilişe katılıyorum

Hesabimin maddi degeri yuksek kiyamam ben ona

• ..
     Cok ilginc
  • cs go bende oynuyorum ama daha henüz alışamadım çok uzun cs oynadım cs beta 5 den beri oynadım ama cs 1.5 son zamanlarında bırakdım 1.6 geçmedim hiç. o arada çıkan eden hiç bir sürümünü oynamadım şimdi cs go oynuyorum ama pek beceremiyorum adamlar şakır şukur vuruyor cfg den mi yoksa oyuna alışmam zamanmı alacak daha cözemedim.
  • Hopdedikmahmut kullanıcısına yanıt
    1.5'ten çok farklı çünkü, kafasına göre sağa sola gidiyor mermiler özellikle koşuyorsan. Strafe ile adam vurmak diye bir şey bırakmamışlar modern FPS'lerdeki spray etkisini yaratalım derken. Oyuna aim eklemeden spray ekleyince öyle saçma bir durum oluşuyor. Zamanla alışırsın.
  • Cfg filan olayi var mi cs go da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var ve baya da etki ediyor oyuna.
  • dayz almayın aldırtmayın hayatımın en büyük kazığı oldu.
  • Dayz kadar berbat bir oyun olamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

dayz almayın aldırtmayın hayatımın en büyük kazığı oldu.

+ Sonsuz
  • CSGO'da CFG yok diye duymuştum bende 1.6 oyuncusuyum ve şu an %50 indirimdeyken CSGO alayım diyorum oynayan arkadaşlar tavsiye eder mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

Var ve baya da etki ediyor oyuna.

Hangi cfg etkiliyor merak ettim.

• Bir kaç gündür aynısı oluyor sıkıldım artık galiba max 30 tl oyun önerir misiniz cs go var
  • Cs go oneririm gercekten guzel
    Dayzide sin yamadan sonra iyilesti falan demislerdi daha yuklemedim ama arkadaslarim fena degil dedi

• Cfg ne biri soyleyebilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Villi Lapsi

1.5'ten çok farklı çünkü, kafasına göre sağa sola gidiyor mermiler özellikle koşuyorsan. Strafe ile adam vurmak diye bir şey bırakmamışlar modern FPS'lerdeki spray etkisini yaratalım derken. Oyuna aim eklemeden spray ekleyince öyle saçma bir durum oluşuyor. Zamanla alışırsın.

aim olayına iyice alışman icin genelde death mach oyunları oynuyorum iyice alışayım diye. cfg etkisi nasıldır bende çok eskilerde kullandığım cfg vardı ona göre cs go ya biraz uyarladım ve kullanıyorum otomatik silah alma falan vs şeyler. senin kullandığın cfg var ise yollarmısın sakıncası yoksa eğer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImmortalZeus

Cfg ne biri soyleyebilir mi

confing dir yani ayarlar. otomatik silah ama gibi etkiler ekleye bilirsin. mesela benim kullandığımda j ye basınca dg alıyor. n ye basında ak-47 m4a1 alıyor L ye basınca awp dg z basınca mp5 alıyor gibi gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eRcn.

CSGO'da CFG yok diye duymuştum bende 1.6 oyuncusuyum ve şu an %50 indirimdeyken CSGO alayım diyorum oynayan arkadaşlar tavsiye eder mi ?

ben ederim gayet oynanabilir. death mach oyunları oynuyorum ve biraz daha hs atmak konusunda kendime geliştirmeye çalışıyorum.
  • Dayz basladiysan buna donmezsin merak etme

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.