Şimdi Ara

Verdun [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Steam 2014 Yılbaşı indirimlerinde oyunun fiyatı 12 liraya düştü. Oynayan arkadaşlar varsa buradan iletişime geçebilir veya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

• Çok oyunculu ww1 oyunu, hazır indirime girmişken almak lazım.
  • İyi mi oyun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angaraeski -- 26 Aralık 2014; 17:36:00 >
  • Deneyen var mı? server durumları vs.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben biraz göz attım oyunun temeli iyi. Ama iki oyun modu var ve yeni başlayan birinin pek yapabileceği bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutsal Kitap

Ben biraz göz attım oyunun temeli iyi. Ama iki oyun modu var ve yeni başlayan birinin pek yapabileceği bir şey yok.

Vazgeçtim oyun alışınca çok zevkli tek sıkıntı buglar.

Oyunda adam vurmanın keyfini yaşıyorsunuz çünkü anlık gelişmiyor. Özellikle mitralyöz vurmak favorim.
  • ekleyebilirsiniz beni beebee
  • Güzel oyun ancak bu aralar sürekli güncelere geliyor akk'den dolayı sıkıntı biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 23 Nisan 2015; 17:26:15 >
  • Oyunu dün aldım şimdi kurdum da EU sunucusunda server bile yok US'de var server, belki bu saatte diye böyledir ama oyuncu sıkıntısı var, US'de de 250 pingle oynanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rollerbob

Oyunu dün aldım şimdi kurdum da EU sunucusunda server bile yok US'de var server, belki bu saatte diye böyledir ama oyuncu sıkıntısı var, US'de de 250 pingle oynanmıyor.

öyle saçmalıkmı olur.. gidip gelip gözüme ilişiyordu oyun.. iyi dedin alınmaz böyle.. ama büyük ihtimal saatle alakalıdır..
  • Oyunu bugün aldım oynadım biraz baya iyi.Tek sorun 10 sn de bir ölüp durmak

Şimdi siperli modda saldırı ve savunma var.Saldırı yaparken düşman siperine ulaşıcam derken sürekli biri görmediğin yerden vuruyor.Savunmada ise kafamı çıkartamıyorum taa nereden vuruyorlar göremiyorum.Top atışlarına falan hiç girmiyorum.Yine de oynaması oldukça zevkli biraz oyunu keşfedip alışmam gerekiyor sadece.

Edit: Oyunu biraz anladım.Artık sniper oluyorum uzaktan seni farkedemiyorlar indiriyorsun tek tek.Bi de makineli adam var o da fena değil bir yere pusuyorsun gelenleri indir.Tek şu dürbünlü kumandanı pek iyi yönetemiyorum. ( Oyunda nco diyorlar )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeodempp -- 8 Şubat 2016; 13:02:20 >
  • Oyun gayet güzel. Red Orchestra ile kıyaslamak istiyorum, benzer oldukları için elbette. RO2 daha keyifli, daha güzel bir oyun bana göre. Savaş atmosferi çok daha sağlam. Nispeten küçük bir stüdyonun oyunuyla kıyaslamak yersiz elbette. Diğer taraftan grafikler son derece sağlam Verdunda. Yine de şu anki fiyatını hak edip etmediği tartışılır. Neyse, seviye atladığımızda gelen ve bazı yetenekleri açan puanları nasıl aktif edeceğimi çözemedim. Squad sisteminden de hiçbir halt anlamadım. Dürbünsüz rifleman takılıyorum genelde. Sanırım nefesi daha uzun süre tutma gibi özellikler açacağım. Beceremedim.
  • Bu oyunda input lag sorunu mu var yoksa bende başka bir sorun mu var anlık minnak donmalar oluyor gibi sanki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.