Şimdi Ara

Yaptığımız çalışmaları fuara götüremezmiyiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yaptığımız oc ve mod çalışmalarını bilişim fuarına götüremezmiyiz? Demek istediğim bizi maddi açıdan fazla yormadan oraya almalarının imkanı yok mu? yada bir şirket böyle girşimler yapıyormu? Bir bilginiz var mı?

• hacı şimdi bilişim fuarı bambaşka bişey....
    oraya modifikasyon yapılmış kasayı nasıl sokçan hadi soktun kendi standı bile yok nerde sergilicen....
    bilişim yeni teknoloji ürünlerinin sergilendiği bir fuardır...
    bu modifikasyonlar için bambaşka fuarlar yapılıyor....
  • peki bizim ülkede yapılıyormu o fuar yada herhangi biryerde sergilenemezmi aklına bir yer gelmiyormu?
  • hocam böyle bir olay türkiyede yok sanırım ...
  • Bende bilmiyorum var mı yok mu ama olsa gerçekten güzel olur sanırım..
  • bildiğim kadarıyla modifikasyon fuarı Türkiye'de açıldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuRk_OyUnCu

bildiğim kadarıyla modifikasyon fuarı Türkiye'de açıldı

peki nerde açıldı ve nezamanlar açık kalıyor?
  • Yaw arkadaşlar kafanızı yormayın böle fuarlarla Ortak bi şehirde buluşalım ve En işlek Caddesinde kuralım tezgahı ondan sonra gelene gidene anlatırız nasıl yaptık diye

Bu kadar basit
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT_09

Yaw arkadaşlar kafanızı yormayın böle fuarlarla Ortak bi şehirde buluşalım ve En işlek Caddesinde kuralım tezgahı ondan sonra gelene gidene anlatırız nasıl yaptık diye

Bu kadar basit

nerde nezaman ?

• ben hazırım 2 modlu kasa + 1 mdf kasamla 7/24 hizmetinizdeyim, artık duyuralım sesimizi böle forumlara sıkışıp kalmayalım ben şahsen bi dünya para harcadım yeri geldi yemek paramdan artırıp uv boya aldım
  • Ya arkadaşlar kimin izin vereceğini zannediyorsunuz öyle işporta tezgah gibi. Napıcaz? Taksimde hem çalıp hem söyleyen müzisyenler gibi mi yapıcaz? Böyle işlerede türkiyede destek çok az. Doğru düzgün bir etkinlik düzenlenmeden bu işin gerçekleşeceğini sanmıyorm.
    Benim asıl aklıma takılan şu fuar olayı. Nerede nasıl ne zaman açıldı bu fuar? Bunun üzerinde yoğunlaşalım. Haaa biz hepimiz toplanır birbirimizi kollar kendi sergimizi açarız diyorsanız elimden geldiğince bende katılırım. Ama öyle ortalığa atlamakla olmuyorki...
  • quote:

Orjinalden alıntı: lordqbeck

Ya arkadaşlar kimin izin vereceğini zannediyorsunuz öyle işporta tezgah gibi. Napıcaz? Taksimde hem çalıp hem söyleyen müzisyenler gibi mi yapıcaz? Böyle işlerede türkiyede destek çok az. Doğru düzgün bir etkinlik düzenlenmeden bu işin gerçekleşeceğini sanmıyorm.
    Benim asıl aklıma takılan şu fuar olayı. Nerede nasıl ne zaman açıldı bu fuar? Bunun üzerinde yoğunlaşalım. Haaa biz hepimiz toplanır birbirimizi kollar kendi sergimizi açarız diyorsanız elimden geldiğince bende katılırım. Ama öyle ortalığa atlamakla olmuyorki...

bende bende bende ... ama bu iş sokakta olmaz kapalı ve büyük bir yerde her çalışma için camdan bir küvezi olan özel bir sıtandın olması gerekir ve seriye açılmadan önce çok büyük çaplı birde reklamın olması gerekir ve bu imkanları sağlamakta bizim için imkansız gibi birşey

• evet arkadaşlar bu yıl bilişim fuarında biliyorsunuz soğutma bölümünden abilerimiz şov yaptılar bazı markaların standlarında.

İlk bilgisayar fuarında biz de böyle bir şey yapabiliriz belki fakat bizim stand kiralamamız çok zor olur ki çünkü burada m2 başına astronomik paralar ödeniyor. Belki bir sergi salonunda falan yapabiliriz. Bakırköy olabilir mesela iyi kötü benim kasam da modlu sayılır alır getiririm :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zwandar

evet arkadaşlar bu yıl bilişim fuarında biliyorsunuz soğutma bölümünden abilerimiz şov yaptılar bazı markaların standlarında.

İlk bilgisayar fuarında biz de böyle bir şey yapabiliriz belki fakat bizim stand kiralamamız çok zor olur ki çünkü burada m2 başına astronomik paralar ödeniyor. Belki bir sergi salonunda falan yapabiliriz. Bakırköy olabilir mesela iyi kötü benim kasam da modlu sayılır alır getiririm :D

fena fikirde deyil bakırköy nede olsa modingcilerin tümü biraz delidir yoksa akıllı olsalardı hangi akıllı kasasına böyle şeyler yapıyor. ama olumsuz bişey daha var peki fuara kim gelip gezecek
  • kimsenin bir fikri yokmu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt40_ditroit -- 9 Kasım 2006; 2:07:55 >
  • Kimse gelmese sırf dh üyeleri yeter bee. Sadece modla uğraşan istanbulda kaçbin kişi vardır bir düşünün. Olmadı sergileyenler bile gezse yeter. O kadar yani. Üstelik herkes bilg hastası birkaç tanıdığını davet etse yeter.
    Fakat bence başka bir sorun var. Sergi salonunu nasıl kapatıcaz. Onun fiyatı çokmu ucuz yada beleş mi? Bu konu üzerine yoğunlaşalım.

Zaten sergi kesin olsun sırf benden 20 kişi gelir.
  • moddin yapmıyorum yada oc ama arkadaşlar bu iş o kadar zor değil...
    bir ekip kurun donanimhaber.com size reklam veya haber destedi versin bir yer tutun, atıyorum bir seminer yada sergi salonu, katılımcılardan sergilemeye gelenlerden 20 ytl alsanız izleyicilerdende 2 ytl mizansel bir para alsanız bu iş gene olur gene olur...

para topladığınız zaman yasal bir süreç devreye girer makbuz kesmeniz gerekir. ama para toplanmadan da yapılabilir... sonuçta bu başlangıç olur siz büyüdükce büyüklerin gözleri üzerinizde olur ve sponsorlarla sergiler açarsınız yılda 1 kere yapsanız gene olur gene olur...
  • güzel söylüyorsunda bak en son 9 Kasımda yazmışım ne ses var ne de seda. Çoğu kişi dikkatini başka şeylere yoğunlaştırmaya başladı. Mod adına uğraşta bulunanlar bireysel olarak çalışmalarına devam ettiler. Birlik sağlanamadı malesef.
  • arkadaşlar doğru söylemiş bence büyük bir şehrin işlek bi caddesinde kuralım tezhagı,çağıralım habercileri bence ilginç bir haber olur önceden böle bir olay olmamıştı ilk biz yapmış olurus yani burda çok güzeli modifikasyonlar var belki bazı yetenekli arkadaşlarımızı keşfedilme imkanı bulur bence caddeye kuralım tezgahı çağıralım habercileri gerisi gelir ve çokda güzel olur...
  • bu iş bence en güzel üniversitelerde bahar şenliklerinde olur. donanımhaber ön ayak olacak böyle bir şeye ve overclock yapılmış extreme soğutmalı sistemler ile modifiye edilmiş kasalar sergilenecek. üniversitelerde bu yapılmayacak birşey değil. çok rahat yapılır. izin olayı filan çok soun olmaz. bilişim klüpleri ile filan bağlantı kurulup yapılabilir. ama tabi organizatör lazım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.