Şimdi Ara

Bir Gönül Meselem Var Dostlar , Dinler Misiniz..? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
7
Favori
1.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıkçası okuduğumda cidden kendimi çok kötü hissettim, çünkü ben de böyle bir durum yaşadım seninki kadar küçüklükten beri tanıştığım biriyle olmasa da her neyse işte. Olay senin kızın iyiliğini düşünüp kendinden uzaklaştırmanda başlamış söylendiği gibi aslında yanlış bir şey de yapmamışsın ama kızlar böyle işte ilgiye karşı zaafları büyük. Tabi ciddi çok seven insan ne kadar kopabilir böyle bir durumda bilmiyorum. Tam tersine seni üzmemek için çok çalışıp o seneyi iyi bir şekilde bitirmek varken böyle bir şey yapmış olması garip. Zaten kızların genel huyu da başkasıyla sevgili falan olur ama seninle konuşmanın iyi hissettirdiğini söyler ve sana başka kiminle ne yaptığını söylemez güya o an sen varmışsın gibi seni umutlandırır mutlu olmak istediğinde sana koşar ama tek amacı senin ona hissettirdiğin duygudur yani egosunu tatmin etmek diyebiliriz buna sen o an çok mutlusundur o seninle mutlu diye oysa sen ona ilgi gösteriyosun seni seviyorsun diye mutlu olur. En azından bu durumun böyle olduğunu düşünüyorum. Yapılacak bir şey yok tabi ki olacağı varmış olmuş deriz ya öyle. Yaşamış olduğun şey sana tecrübe kattığı için hayatının ilerleyen zamanlarında nasıl olacağını da iyi biliyorsun artık, bir virüse karşı aşılanmış metabolizma gibi nerede ne zaman ne olacağını kestirebilip ona göre davranabileceksin. Allah yardımcın olsun devamı da olursa takipteyim. Videonun linkini de atabilir misin rica etsem merak ettim yalnız duygusal bir şeyse de harbi kötü olurum ha :D

• Sonuna kadar okudum.O ilişkiden bir cacık olmaz.Kızın daha karakteri oturmamış, saçma sapan hayatı var resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XenoLeS

Hikyen ilginçmiş hocam. Benimde sonunu getirme isteğim buydu fakat olmadı işte kız karşılık vermedi bana. Çocuğa olan ilgisimi dersin yoksa bana olan inadımı dersin bilemem her kim nasıl yorumlarsa. Ama netice olarak benim hikayem bitti. Zormu , zor akıldan çıkarmak. Ama uğraşıyorum işte...

Ickiden bilimum diger uyuşturucu şeylerden uzak dur sinemaya tiyatroya odaklan bu yara baska kızla hemen kapanmaz telefonunu değiştir annene kiza vermemesi için tembihle her şey iyi giderken bir gün dan diye mesaj atmasın

• Bende buna benzer bişey yaşadım bundan 3 yıl önce, şimdi başka bi ilişkim var unutluyo unutulmasina da bidaha hiç güvenemiyosun tam anlamıyla kimseye, o eski saf aşık olamiyosun bidaha. O çocuksu heyecan felan kalmıyo.

Video yu merak ettim cidden alabilirmiyim PM

• hepsini okudum arkadaşım. tek tavsiyem uzak dur. onu düşünme. kendini düşün. bırak o yoluna gitsin. sen de kendi yoluna..
  • Hocam o sıralar suçluluk psikolojisi işte videoyu öyle çekmiştim ben. Öyle izlendi öyle kaldı. Şu saatten sonra artık gelişme olacağınıda sanmıyorum ama bakalım. Bişiler olursa zaten muhakkak bildiririm buradan :)

Hatun makedon göçmeni hocam hemde bayağı soylularından.

Sağolasın hocam , dediğim gibi artık devamı gelmez diye tahmin ediyorum. Ben hikayemin sonunu kendi ellerimle yazdım olan o :) Videoyu attım bu arada...

Alkol uyuşturucu sigara falan bende olan şeyler değil hocam elimi dahi sürmem. Alkol zaman zaman önemli gün ve zamanlarda tüketirim tamamda diğerleri olmaz bende. Tiyatroyla uğraşıyorum zaten , sinemayı yakından takip ediyorum her hafta muhakkak en az bir filme gidiyorum falan. Bunun yanı sıra sporla uğraşıyorum. Avatar - imzadan belli olacağı gibi zamanımın büyük bir kısmını oyunlara yatırıyorum ki kafamı dağıtmamda büyük yeri oldu.

Bu arada videoyu isteyen herkese gönderdim. İzledikten sonrada yorumlarsınız buraya :)

• Üşenmeden hepsini tek seferde okudum benimde 1 seneden fazladır bi ilişkim var ciddi bi ilişki dengede tutmaya çalışıyorum hep benim için çok önemli çünkü ama bazı an geliyor ne yapsan fayda etmiyor elinden kayıp gidiyor işte bişey yapamıyorsun daha önceki ilişkilerimde yaşamış olduğum tecrübe edinmiş olduğum gibi hata yapa yapa o hatayı birdaha yapmamayı öğreniyoruz.
  • ismkdc kullanıcısına yanıt
    İşte bu benim en büyük hatam , en büyük kaybım ve en büyük tecrübem oldu dostum.
  • quote:

İşte bu benim en büyük hatam , en büyük kaybım ve en büyük tecrübem oldu dostum.

Her ne kadar sonunda biticeğini bilsekte insan bitmeyeceğine inanmak istiyor ve kendini buna inandiriyor ama sonu hüsran olunca çok büyük yaralar alıyor şuanki ilişkimde mesela hiç bitmicek gözüyle bakıyorum ikimizde üniye hazılanıyoruz hergün beraberiz okulda 25.11.13ten beri şuanlık bi problem yok ama ne olur bilemeyiz onun için planlamalar yaptım ayni üniye gitmemiz gerektiğini belirttim ve bunun için çabalamamımız gerektiğini ben bil.müh. istiyorum (yazılımla ve teknolojiyle genel olarak aram iyidir) o ise ebelik istiyor.

• Dostum gereksiz devam ettirmissin basta bitirmen lazimdi iliskiyi(bana gore).

• ismkdc kullanıcısına yanıt
    Bizim niyetimizde oydu hocam. Benim okuduğum yere gelicekti oda güya birlikte devam edicektik. Geçiş yapılacaksa onun gideceği yere ben gidicektim en olmadı. İş resmiye binip birlik bi şekilde devam edilecekti yani. Ama planlandığı gibi olmadı hiç biri. Şimdi büyük ihtimal Abdül'ün yanına gidebilmek için hazırlanıyodur şimdi gittiği dersanede YGS sınavına. Hoş , Abdül'ün puanıda pek iyi olmadığından paralı üniversiteye gitti. Büyük ihtimal benim kızda gidicektir...
  • quote:

Bizim niyetimizde oydu hocam. Benim okuduğum yere gelicekti oda güya birlikte devam edicektik. Geçiş yapılacaksa onun gideceği yere ben gidicektim en olmadı. İş resmiye binip birlik bi şekilde devam edilecekti yani. Ama planlandığı gibi olmadı hiç biri. Şimdi büyük ihtimal Abdül'ün yanına gidebilmek için hazırlanıyodur şimdi gittiği dersanede YGS sınavına. Hoş , Abdül'ün puanıda pek iyi olmadığından paralı üniversiteye gitti. Büyük ihtimal benim kızda gidicektir...

Sizin durum daha kötüymüş hocam benim şuan bi kötülüğü yok bi sorun yok yani planladım öyle beni teyzesiyle tanıştırdı evine gittim teyzesinin ta bağcılara benim ailem biliyor ama tanışmışlıklıkları yok facebookta falan fotolarımız var zaten annem yorum attı hadda bu arada annem babamda ayrı bi sıkıntı değil benim için bu ama şuanlık bi sorun yok yani bakalım zaman ne göstericek

• Videonu izledim, söylenecek laf yok iyi emek harcamışsın güzel yapmışsın fakat olayları bilmeyen birisinin gözüyle baktığımızda sanki büyük bir hata yapmışsın kız hiçbir şey yapmamış da o yüzden onu kaybetmişsin gibi bir mesaj içeren video gibi durmuş. Kız da videoda bunu hissedecek doğal olarak öyle olunca işler iyice sarpa sarar sonuçta kız iyice kendini haklı görmeye başlamıştır bu olaylardan sonra hoş senin için hayırlısı olmuş bence hani her işte bir hayır vardır deriz ya öyle olmuş evet yaşanması gereken ve yaşanmış olan bir hikaye var ortada ve bitmesi cidden üzücü hatta hala acısı devam ediyordur zaten üzerinden fazla zaman da geçmemiş doğal olarak (ben de örneğin öyle hissediyorum 1 yıldan fazla geçmesine rağmen) yani tekrar tekrar söylüyorum sanırım aynı şeyleri ama durum böyle sen cidden her şeyi yapmışsın daha ne yapasın ki? Kızın kuklası değilsin peşinden köpek gibi koşturacak mısın, saçmalığın ta kendisi bu kız zaten belli bir yerden sonra kullanmaya çalışır gibi olmuş resmen böyle güzelim ilişki neden bitirilir ki ne kadar iyiymişsiniz oysa. Hayır çok atar da yaptım çünkü iyiymişsiniz cidden hoşmuşsunuz ve böyle bitmesi, saçma sapan bir şekilde sonlanması beni burdan çok üzdü lan ne bileyim. Tabi olayların sonuna bakınca senin için iyi olduğunu düşünüyorum evet 4 yıl geçirmişsiniz ama sonuçta bu yıllarda geçirmesi yine daha kolay büyük yaşlarda geçirseydin ya da bu 10 yıl falan olsaydı daha kötü olurdu işler evet biraz polyannacılık oynamak gibi ama olaya iyi tarafından bakmadıktan sonra yapabilecek bir şey yok sonuçta olan olmuş en azından daha fazla uzamadan her şeyin ne olduğunu görmüş oldun o da zaten ettiğini bulur umarım. Bilmiyom işte valla abe

• Kiz seni aldatmis ustune sen gidip neden surpriz yapiyorsun ?
    Ustune dusersen degerin kalmsz.

• Sonuna kadar okudum ve şunu anladım ki kız tam bir karaktersizmiş hocam

• Aga simdi farkli bir yonden yorumlamak istiyorum olayi. Baraji asamayan biriyle ne isin var allesen? Sinav cogu seye olcut değil ama acikcasi baraji bile asamayanlarin bir sorunu oldugu apacik ortada. Yirmi bes Turkce yapsan baraji geciyorsun. Okudugunu da mi anlayamamis senin kiz?

Anlattiklarina gore gayet kaliteli, kulturlu birisin. Kendi ayarinda birini bul. Davul bile dengi dengine demisler. Cok vakit kaybetmissin o kizla. Sana basit insanlar basit sekilde hayatimizdan cikar diye mesaj atmis. Daha ne uzatiyorsun? Kendini cok alta almissin, kizin gozunde degerin pek yoktur artik. Buyu bozuldu mu daha da toparlanmiyor.

Dort yil olmasa da uzun suren bir iliskim olmustu. Benzer seyler yasamisiz bazi yerlerde. Benim eyyorlamam bu kadar. Ha dersen ki bu kadar salladin sen boyle seyler yapmadin mi, yaptim aga senin kadar cok yaptim ama yapmamak lazım iste.

• Videoyu merak ettim dostum
  • XenoLeS kullanıcısına yanıt
    Hikayeni baştan sona bir çırpıda okudum hocam çok güzel ve akıcı yazmışsın bunun için teşekkür ediyorum öncelikle :). Gelelim ilişki hakkında yorumuma. Belli ki kültürlü, nerede ne yapması gerektiğini bilen birine benziyorsun anlattıkların doğrultusunda ve duygusal bir insansın aynı zamanda. Bu yaptığın fedakarlıklara kızın bu şekilde cevap vermiş olması kesinlikle kabul edilemez bir durum ama kalbe, duygulara söz geçirilemiyor maalesef. Senin burada ilk hatan kendini geri plana çekmiş olman. Her ne kadar bunu kız arkadaşın için yaptığını söylesen de kızları az çok tanıyorsan ilgisizlikten nefret ettiklerini, çıtkırıldım olduklarını ve en ufak ilgi gördüklerinde delice şımardıklarını biliyor olmalıydın. Kızın o anda yaşadıkları da bundan ibaret. Dediğin gibi yanında destekçisi olan kız arkadaşı da bunda büyük bir etken olmuş. Biliyorsun ki kızlar yakın arkadaşlarına bu konuda çok değer verirler. Çevremde ne kızlar gördüm sırf yakın kız arkadaşları uygun gördüğü için saçma sapan ilişkilere evet demiş tipleri...

Bir diğer hatan da kendini çok fazla suçlamış olman ve bütün gayreti senin göstermen olmuş. Aklı başında bir insansın ama duygularına söz geçiremediğin için kız ne zaman saçmalasa arkasında durmuşsun, yanında olduğunu hissettirmişsin kız da seni avucunda bellemiş ve ona göre akıllıca oynamış durum bundan ibaret. Senin adına bir yandan çok üzüldüm bir yandan da sevindim. Üzüldüm çünkü emeklerine, hayallerine, duygularına yazık olmuş ama sevindim en azından seni hak etmeyen birini böylelikle görmüş oldun.

Bu arada videoyu PM olarak atar mısın merak ettim ben de izleyip yorum yapmak isterim saygılar

• Şimdi ne kadar ilginç geliyor dimi bu yaptıkların? Keşke yapmasaymışım diyorsun. Kötü, çok kötü. Kendimi gördüm yazında. Tek fark aldatma kısmı idi. Belki yapmıştır o da bilemiyorum... Alışkanlıklar kötü şeyler, her yerde onu aramak, Bi kıza baktığında onu görmek... Her kızda onu istiyor insan ama biliyoruz ki o kız senin istediğin kız değil. İşte insana bu koyuyor. Sevmek güzel şey, ama sevilen hak ediyorsa... Karşıyaka'dan selamlarla hemşerim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video pm hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.