Şimdi Ara

Rekor Sayıda CS: GO Hilecisi Banlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•       Özellikle Counter Strike: Global Offensive'in indirime girmesi ardından son zamanlarda iyice artan hile kullanımı, Valve tarafından gerekli cevabı aldı. Reddit'teki oyuncular rekor sayıda banlanmanın gerçekleştiğini söylüyorlar.

Muhafazakar bir tahmin olarak 1600 oyuncunun banlandığı konuşuluyor. Ayrıca 16 farklı hile satan site de tespit edilmiş ve engellenmiş durumda.

Eğer siz de hile kullandığını düşündüğünüz bir oyuncuyla karşılaşırsanız, rapor etmeyi unutmayın.

• Ya biri bana şu hile kullananlar nasıl oyunun tadını çıkarıyor anlatabilir mi ? En son Warz'yi almıştım(keşke internetim çökseydi de almasaydım). Orada eşya topladıktan sonra bilmem nereden headshot yemiştim. Sinirlenip indirdim bir tane ilk başta iyiydi direk çoğu eşyaya sahip oldum ama 10 dk sonra oyun kökten sıktı her şeye sahip olduğum için. İlk ve Son olarak o zaman kullandım. Lütfen nesi bu kadar cazip bu hilenin ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpellCaster

Ya biri bana şu hile kullananlar nasıl oyunun tadını çıkarıyor anlatabilir mi ? En son Warz'yi almıştım(keşke internetim çökseydi de almasaydım). Orada eşya topladıktan sonra bilmem nereden headshot yemiştim. Sinirlenip indirdim bir tane ilk başta iyiydi direk çoğu eşyaya sahip oldum ama 10 dk sonra oyun kökten sıktı her şeye sahip olduğum için. İlk ve Son olarak o zaman kullandım. Lütfen nesi bu kadar cazip bu hilenin ?

kullananlar zavallı olduğu için onların zavallılığını tatmin ediyor kardeş.

• İşte PC de oyun oynamamızın en büyük nedeni en kötü platform.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben iki kişiyi rapor etmiştim acaba akıbeti nooldu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Keşke aynısını Battlefield 4 oyuncuları için de yapsalar!

• cod advanced warfare oynuyorum hackler havalarda uçuyor.Hile yaptığından şüphelnediğim adamın steam profine bir bakıyorum vac ban record yazıyor.Bu adam daha önce hile yapmış ise yine hile kullanıcak demektir.Sen niye bu adamın tamamen steam hesapını blocke etmiyorsunda bizim oynumuzu mahvetmesine izin veriryorsun sevgili steamciğim.Örneğin Battlefield eğer sen battlefield free2play hile yaparsan ve banlanırsan bütün battlefield oyunlarından banlanıyorsun bf4 bf3 bf2

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

İşte PC de oyun oynamamızın en büyük nedeni en kötü platform.

sen oynama çok şey kaybetmez pc platformu

• Hile kullananlar ! Hile kullanıp karşınızdakini öldürdüğünüzde aslında öldürdüğünüz kişiye şunu söylemiş oluyorsunuz. : '' Ben seni kendi yeteneğimle , oyun becerimle yenemem bu yüzden seni ancak hile ile yenebiliyorum. '' Bu da zaten adam olmadığınızın bariz kanıtıdır. Halbuki hilesiz öldürdüğünüz bir adamın zevki hileliye göre paha biçilemez derecede zevklidir.

• Konsola geçmemin en buyuk nedenlerden biri.
    Hilesiz oyun gibisi yok.
  • İşte pc demek bu demek arkadaş.
  • bir gün konsola geçersem sebebi olacak zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

İşte PC de oyun oynamamızın en büyük nedeni en kötü platform.

Kesinlikle haklısın PC de oynuyorum 2 yıldır ama konsol alıcam galiba hile o kadar çokki multi oynamak imkansız. Aimbot wallhack manyağı bebelerle dolu etraf. Banlanıncada ağlıyor ergen bebeler bu hileyi kullananların yüzde 90 ını ergen sivilceli atarlı 10 ila 17 yaş arası saygısız gençler. Tek tr bazlı demiyorum dünya kapsamında.

• quote:

Orijinalden alıntı: Misafiriz Hacıı

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: SpellCaster<br><br>Ya biri bana şu hile kullananlar nasıl oyunun tadını çıkarıyor anlatabilir mi ? En son Warz'yi almıştım(keşke internetim çökseydi de almasaydım). Orada eşya topladıktan sonra bilmem nereden headshot yemiştim. Sinirlenip indirdim bir tane ilk başta iyiydi direk çoğu eşyaya sahip oldum ama 10 dk sonra oyun kökten sıktı her şeye sahip olduğum için. İlk ve Son olarak o zaman kullandım. Lütfen nesi bu kadar cazip bu hilenin ?</blockquote><br><br>kullananlar zavallı olduğu için onların zavallılığını tatmin ediyor kardeş.

Çok güzel yorum olmuş ama ekleyim tek zavallı değil hiç bir şeyi beceremeyen oyun oynyama becerisi olmayan neyüdüyü belirsiz bir toplum. Asıl soru bunların anında banlanması yoksa pc oyunculuğu gitttikçe çöküşe geçer. Hileciyle karşılaşan ve o oyuna bir daha girmeyen çok arkadaşım var resmen oyundan soğutuyorlar ondan sonrada yapımcılar ağlıyor pc de oyuncu yok olmaz tabi. Sen önce ban işini çöz bak bakayım oyuncu oluyomu olmuyormu.

• Konsola geçme sebebim.

• hayatımda oynadığım en çok hile barındıran oyun diyebilirm.bunun en büyük sebebide zamanında oyun fiyatını 8-10 lira rusya gibi ülkelerde ise 4-5 liraya kadar düşüren valvenin kendisir.güzelim oyun hile ve rus nooblar yüzünden yerlerde.rekabetçide bir sürü wh rastladım ve rapor ettim ama oyunun tadı hiç yok.

• Pc den konsola sadece bu sebeple geçtim. En son bf3 oynarken metro haritasında biri kendi üssünden beni vurdu o an pc de oyun oynanmaz kararını aldım iyi ki de bu kararı almışım insanın içinde acaba hile mi var kuşkusu olunca oynadığı oyundan zevk alamaz oluyor

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ronaldinho62

Hile kullananlar ! Hile kullanıp karşınızdakini öldürdüğünüzde aslında öldürdüğünüz kişiye şunu söylemiş oluyorsunuz. : '' Ben seni kendi yeteneğimle , oyun becerimle yenemem bu yüzden seni ancak hile ile yenebiliyorum. '' Bu da zaten adam olmadığınızın bariz kanıtıdır. Halbuki hilesiz öldürdüğünüz bir adamın zevki hileliye göre paha biçilemez derecede zevklidir.

aynen öyle hocam ben bu oyunu oynuyorum hile kullanan birini dahi görmedim 2 senedir prof olduğum içinde maça giripte öldürmediğim bi adam kalmadı

hele snıper ile oynamak felan o tak sesi süper ya

http://www.youtube.com/watch?v=xbuVoCjbU48&index=27&list=PLJKk1PJLrbcQJ4t5jy2nY3rqtABkKsITR

• VAC hakkında daha fazla bilgi için buyurun:
    https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=7849-RADZ-6869&l=turkish

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fuusrodah -- 25 Aralık 2014; 15:53:41 >
  • Klasik PC ...

O değil birde CS:GO gibi bir oyun... Steam - Valve falan ... Hile konusu masaya yatırıldığında vız vız eden PC'ciler susarlar umarız artık. BF'de de vardı bu mevzu. Hatta League of Legends gibi milyonların oynadığı bir oyuna dahi bir ara sıçramıştı. CoD zaten vefad. Ki bunlar milyon dolarlık serverları olan, deli gibi yatırım ve işçisi olan şirketlerin oyunu. Kenarda köşede kalmış oyunların halini hepimiz biliyoruz.

Al sana open source al sana geliştirilebilir açık platform

Böyle oyun mu oynanır yahu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 25 Aralık 2014; 15:39:20 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.