Şimdi Ara

Selam Arkadaşlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelicekle selam çok utangacım ve r harfini söyleyemediğim için sınıftaki arkadaşlarım çoğu zaman benimle dalga geçiyor 9. sınıfa gidiyorum her hangi bir öneriniz falan varmı acaba dalga geçtikleri için derslere bile katılamıyorum

• Güncel arkadaşlar cecevaplarınız önemli benim için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psikolağa görün

• O olmaz işte ailem bilmiyor bunu ve söyleyememde

• R harfini söyleyememek bana göre insana bi sempati katar bu durumundan keyif almaya çalış. Arkadaşlarına gelecek olursak yaptıkları çok saçma gereksiz bi davranış yaşlarıda küçük zaten aldırma dostum sen

• Ben de r harfini söyleyemezdim ve arkadaslarim bunu cok sempatik bulurdu.

• Bu yazdiklarim ciddi troll degildir.
    Kucukken bende r leri soyleyemezdim ariya ayi derdim o derece.bi gece ruyamda yasli teyze gordum çemen ye dedi bana.1 hafta boyunca yedim ve duzeldi.sende bir dene derim bir zarari olmaz.
    Ayrica r leri soyleyemeyenler bana gore daha tatli ve sempatik geliyor :) siniftakilere kendini ezdirmicektin basta ezdirirsen devamini getirirler

• Teşekkür ederim keşke bizim sınıftakilerde sempatik bulsa

• Yaşınız daha küçük, o yaşlarda sosyal ortama alışma, liseye yeni geçme hevesi gibi konular olsun arkadaşlarını ve seni her şeye gülme her şeyle eğlenme, dalga geçecek bir şeyler arama gibi saçma şeylere iter. Onlar da sen de yeterince olgun olmadığınız için etraflıca düşünmeden hareketler yaparsınız. Pelteklikle ya da fiziksel görünümle dalga geçme gibi şeyler mantıklı davranışlar değildir ki bence dalga geçilecek veya komik şeyler de değildir. Sorun etmemeye çalış ki bir sorun değil zaten.
  • Sorun değil diyosunda mesela hoca bir şey okutuyor millet gülmeye başlayınca kıpkırmızı oluyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben birçok sessiz harfi söyleyemem.Bugüne kadar metin de okudum,hocaya yanıt da verdim kimse alay etmedi.Sadece 7.sınıfta fen hocası benim taklitimi yapmıştı ve güldü tabi sınıf tepki vermeyince o kötü duruma düştü.Benim hiçbir sınıfım öyle alay etmedi.Eğer sınıfın alay ediyorsa onların gerizekalılığı bir de küçükler diye savunulmuş.Küçülsünler de cebime girsinler her şeye akılları eriyor da bunu mu düşünemiyorlar?Düşünün, öğretmen alay etti ve aramızda öğretmen sıfatıyla dolaşıyor.Benim şu an ki aklım olsaydı onu rezil ederdim.Seninle alay ettiklerinde hiçbir tepki verme,okumana devam et.Zaten öyle çok büyük bir sorunun yok ki,sadece r harfinde sorunun var.Neyinle alay ediyorlar şaşıyorum.

• Sen de onlarla gül, alttan al, umursamadığını görünce bırakacaklardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Light

Sen de onlarla gül, alttan al, umursamadığını görünce bırakacaklardır

Zaten öyle yapıyorum ama vazgeçen yok ...

• Birkaçının ağzıyla burnunu yer değiştirt gör bak nasıl bırakıyorlar alay etmeyi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Birkaçının ağzıyla burnunu yer değiştirt gör bak nasıl bırakıyorlar alay etmeyi..

Onu bende düşündümde hala da düşünüyorum okulda çevremde geniş ama o döveceğim kişinin abisi falan varsa diye çekiniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Herakless12

quote:

Birkaçının ağzıyla burnunu yer değiştirt gör bak nasıl bırakıyorlar alay etmeyi..

Onu bende düşündümde hala da düşünüyorum okulda çevremde geniş ama o döveceğim kişinin abisi falan varsa diye çekiniyorum

Varsa cevren geniş senin yanında olurlar olmazlarsa kaçarsın. Ama yoksa? Boşuna telaş yapıyorsun sana öldür demiyoruz ki.. Biraz vur sadece sana bulaşma ması gerektiğini göster yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Herakless12

quote:

Varsa cevren geniş senin yanında olurlar olmazlarsa kaçarsın. Ama yoksa? Boşuna telaş yapıyorsun sana öldür demiyoruz ki.. Biraz vur sadece sana bulaşma ması gerektiğini göster yeter

İyi bidaha dalga geçer yada karışırsa

• Yeniden harcarsın..

• Kitap oku..

• quote:

Yeniden harcarsın..

Ne alaka anlamadım bide kitap okuyunca nolucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CON STARK -- 27 Aralık 2014; 15:53:18 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.