Şimdi Ara

Bugün Profilo Bayiine gittim BM6481MG Bakmaya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün Profilo Bayisine gittim Fethiyede BM6481MG yi yakından görmek ve fiyat almak için netten alınca sıkıntı yaşayan arkadaşları duyunca Fakat işletme sahibi o model 6 Programlı gereksiz yere para verme dedi ve kazanı çelik değil bildiğim kadarıyla dedi. Elinde teşhir yokmuş. Bana BM5380MG modelini önerdi. Ve Bonus karta 9 Taksit ile 1350 TL ye verebileceğini söyledi.
    Şimdi gelelim aklıma takılanlara ben BM6481MG yi görebilme şansım olmadı N11 de satıcıya soruyorum kazanı (kapağı değil dikkat edelim) çelik mi polinox mu şeklinde soru sordum cevap alamadım ?
    1-) BM 6481 MG gerçektende bayide 1715.00 TL katalog fiyatı var 1600.00 TL ye alabilirsek ne mutlu bize...
    2-)BM 6481 MG kazanı çelik mi değil mi hala anlayamadım ?
    3-) Satıcı bana niye ısrarla o kadar programa gerek yok deyip BM5380 MG yi öneriyor.
    4-) Eğer Bayii bana BM 6481 MG yi 1500.00 TL ye getirtirse alayım mı ?
    5-) Yoksa N11 de bonus puanlarımla 1300 Tl ye kadar düşecek sanırım sizce ne yapmalıyım ?

Siemens bayide bir tane çelik kazan vardı oda 2100 TL civarıydı oda bana sanırım SN 26 L 881 TR modelini önerdi. polinox tabandı oda 1400.00 TL fiyatı vardı.

Yardımcı olun arkadaşlar alacağım artık 1-2 güne

• Merhabalar. Yanlış hatırlamıyorsam bu modelin içi çelik, polinox yok. Satıcının sizi bu modelden caydırmak istemesini elinde kalan malı elden çıkartma çabası olarak yorumluyorum. İki makinenin de özelliklerine bakın eğer aradaki farkı vermeye gerek görmezseniz tamamdır ancak satıcı bunu kafasına göre söyleyerek iş yapmamalı.6 programın gerekli olup olmadığı tamamen sizin seçiminiz olmalı, kendimde 6 programlı bir Bosch kullanıcısıyım, hızlı 45(kurutmasız program) harici programları çok sık olmasa bile kullanıyorum. Her ne kadar kullanmasam bile o program olmasa keşke olsa diyecektim. Benim gibi cins huylarınız varsa işiniz zor kolay gelsin, iyi günler.
  • Meandroslu kullanıcısına yanıt
    İnternetten alacaksanız ve ürün lojistik firmasıyla değil de sıradan kargo şirketiyle ulaştırılırsa ürünün hasarlı ulaşma ihtimali var bunu unutmayın, ürünün hasar görmediğinden emin olun.
    Ben bm6481 modelini 7 ay önce güzelevim.com.tr'den peşin 1378'e kargo ücretsiz horoz lojistik ile almıştım, bayileri telefonla aradığımda ise 1400 - 1500 arası rakamlar vermişlerdi. Bu yüzden daha düşük modele 1350 pahalı geldi ama sanırım güzelevim artık bu modeli satmıyor.
    6481'in içi çelik, İspanya üretimi, sanırım üstteki arkadaşın da belirttiği gibi bayi size elinde olan modeli satmak için ısrar ediyor. İki modelin arasındaki en büyük fark 5380'de çatal bıçak sepeti 6481'de ise 3. çekmece var dolayısı ile daha çok bulaşık alıyor.
  • O kadar paraya profilo yerine Siemens SN26M832TR modelini tavsiye ederim 1500 - 1600 arası değişiyor fiyatları bayisinde bile 1600 tl broşürlerinde ki fiyatlarına bakmayın.. ikisi de iyi makinedir ama pek fiyat farkı olmayınca niye gidip profilo alasınız ki :D Siemens hem orjinal Alman üretimidir ithaldir çeliktir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 24 Aralık 2014; 23:41:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

O kadar paraya profilo yerine Siemens SN26M832TR modelini tavsiye ederim 1500 - 1600 tk arası değişiyor fiyatları bayisinde bile 1600. ikisi de iyi makinedir ama pek fiyat farkı olmayınca niye gidip profilo alasınız ki :D

Önerdiğin model bayii kataloğunda 1827.00 TL görünüyor Bayii çok fazla inmiyor fiyatlarda netten alma taraftarı değilim netten alanların yorumlarından sonra bütçem 1500.00 TL civarı çok zorlayamam Zaten baktığım profilo modeli de bayii de 1700.00 TL 1550.00 TL gibi bırakırsa alacağım buradaki bayiden. Teşekkürler yorumlarınız için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meandroslu

quote:

Orijinalden alıntı: Normandia_06

O kadar paraya profilo yerine Siemens SN26M832TR modelini tavsiye ederim 1500 - 1600 tk arası değişiyor fiyatları bayisinde bile 1600. ikisi de iyi makinedir ama pek fiyat farkı olmayınca niye gidip profilo alasınız ki :D

Önerdiğin model bayii kataloğunda 1827.00 TL görünüyor Bayii çok fazla inmiyor fiyatlarda netten alma taraftarı değilim netten alanların yorumlarından sonra bütçem 1500.00 TL civarı çok zorlayamam Zaten baktığım profilo modeli de bayii de 1700.00 TL 1550.00 TL gibi bırakırsa alacağım buradaki bayiden. Teşekkürler yorumlarınız için..

Daha önce yazmıştım bunu tahmin ederek broşürlerinde ki fiyatlarına bakma diye... Katalog fiyatları tavsiye edilen fiyattır :D bende bayiden 1 hafta önce felan aldım 9 taksit 1600'e .. :) hatta aynı model forumda siemens bölge sorumlusu 1500 e gönderiyor..... Bayi'ye ''internetten daha ucuza bulunuyor ben kargoyla uğraşmak felan istemiyorum fiyat 1800-2000 olduktan sonra zaten gider Miele alırım'' dersin düşüyorlar senin konuşmana bağlı :D bende internetten hayatta ürün almam özellikle beyaz eşya ise görerek bilerek almak daha doğrudur ee tabi bu markalar sonuçta aynı grubun ürünleri ama Profilo hem yerli üretim hem daha ucuz olması gerekirken niye böyle fiyat çıkarırlar millete bu da tuhafıma gidiyor o zaman ne anlamı kaldı yerli üretimin :D Ben ithal Alman üretimi bu siemens modelini ısrarla tavsiye ederim ama içine sinen istediğin fiyata alacağın hangisi olursa olsun kalitelidir pişman olmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 25 Aralık 2014; 7:23:01 >

• Benim alacağım model (BM6481) ispanya üretimiymiş çelik kazanlı bosch-siemens birkaç bayii dolaştım sadece Siemens de çelik kazan vardı 2200.00 TL fiyatı vardı sizinki çelik kazan mı ?

Bugün tekrar dolaşacağım alacağım artık bir tane bosch u eledim ya Siemens yada profilo alacağım.

Senin taktiği bir deneyeyim bakalım.

Olmadı netten alacağız artık.
  • 2200 verdikten sonra gidin miele 4210 alın haricinde 6481 1300-1400 gibi tercih edilebilir.
  • Atl@s kullanıcısına yanıt
    Bugün tekrar gittim Profiloya BM6481MG için 1590.00 TL'ye 9 taksit olur dedi. 1550.00 TL'ye bırakacak bırakacak sanırım. 1550.00 TL gibi buradan bayiden alacağım arkadaşlar tek sıkıntı yılbaşı olduğu için elinde yok geç gelecek biraz. Siemens için de SN26M832 TR yi 1700.00 TL den aşağıya inmiyor. Bakalım C.tesi alacağım sanırım.
  • arkadaşım dün yani çarşamba günü 6481mg yi almış bulunuyorum tam bir buçuk ay araştırdım ve bunda karar kıldım 5380mg yide gördüm kesinlikle 6481 alın 6480 almayın o bir sayı farkı çok şey değiştiriyor 6481 çok sessiz çalışıyor ve mükemmel bir makine alınca anlayacaksın siemensin o dediğiniz modelini bilmem ama bu model mükemmel içi tamamen çelik ve kapağı antifrigeprint parmak izi tutmuyor eve gelince biz görünüşüne hayran kaldık bir sürü modu var hepside kullanışlı tabaklıklar katlanıyor kocaman bir düdüklü bile sığıyor ama gel gelelim fiyatına ben internetten almak istemedim çünkü bir problemde değişimdi kargoydu hepsi sorun zaten internetten alınca horoz lojistik dışındakiler eve çıkarmıyor yani 50-100 lira verip eve çıkartmakta var ş.urfa/birecikte memurum o nedenle gittim bayiye elinde bu model yoktu ama getitritiriz dedi ne kadar dedim onlar pahalı 1100-1200 tl dedi fiyatı bildiğim için hemen tamam getirt dedim yalnız uzun sürer bekleyin dedi telimi bıraktım 15 gün sonra aradı hocam geldi adresi verin göndereyim dedi adresi verdim dün gelip kurdular bugünde gittim mağazaya hocam kusura bakmayın fiyatları bilmiyordum 1200 tl kurtarmıyor 1300 tl dedi internetteki fiyatları bildiğim için sorun yok olsun dedim maximum kartıma 2ay geç öde seçeneği ile 6 taksit yaptı tavsiyem 1300 e bayiniz vermesede internetteki 1375 tlfiyatı göstererek bayinizden sıkı pazarlık yapın çünkü böyle mükemmel bir makineyi uygun fiyata alınca daha bi mutlu oluyor insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crefty -- 25 Aralık 2014; 22:27:13 >

• crefty C kullanıcısına yanıt
    Siz çok iyi almışsınız hocam hayırlı olsun tekrardan burada esnaf uyanık. Yazın klima aldım dikkat etmesem adam teşhirdeki sararmış klimayı takıyordu çok kızdım sonrada normal bir şeymiş gibi oluyor kusura bakmayın dedi. Buradaki bayidede yoktu 6481 MG getirtelim dedi. Tamam dedim. Merkezi arayayım fiyat alayım sizi arayayım dedi. Aradı 1590.00 TL fiyat verdi kataloğa 1715.00 TL yazıyor. Aslında N11 de 1499.00 TL birde bonusa 111 TL veriyordu. birde dünkü kupon kampanyalarından kupon kapsaydım 1300.00TL gibi gelecekti. Bende çok düşündün sıcak bakmıyorum nete böyle şeyler netten alınmaz ama çok fark var arada 150-200 TL neyse çok uzatmayayım hocam. Buradaki bayii 1550.00 TL ye bile kem küm ediyor sanki zorla satıyor. Çok zor hocam 1550.00 dedim adam ilgisiz kaldı ne yapacağım bilmiyorum. Yakın ilçelere baksam sorsam getirirler mi ki cumartesi diğer ilçe bayilerine de bakıp alacağım artık. 50-100 fazlaya razıyım çok uzadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Meandroslu

Benim alacağım model (BM6481) ispanya üretimiymiş çelik kazanlı bosch-siemens birkaç bayii dolaştım sadece Siemens de çelik kazan vardı 2200.00 TL fiyatı vardı sizinki çelik kazan mı ?

Bugün tekrar dolaşacağım alacağım artık bir tane bosch u eledim ya Siemens yada profilo alacağım.

Senin taktiği bir deneyeyim bakalım.

Olmadı netten alacağız artık.

Siemens 1500 diyor işte imzasında ki şehirde ikamet ediyorsan mağazasına git bak incele al işte

quote:

Orijinalden alıntı: cetin.s

Siemens çalik kazanlı Almanya üretimi model
    SN26M832TR 1500 tl şuan için arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 26 Aralık 2014; 12:19:18 >

• Arkadaşlar çoook arada kaldım lütfen yardım almanlar teknolojik anlamda bence çok iyiler, bu nedenle SN26M832TR model makineyi düşünüyorum, bunun yanında Profilo BM6481MG modelide kafamı kurcalıyor fiyatları hemen hemen aynı bulunduğum bölgede sizce hangisini almalıyım? (Şuan elimde Vestel Ekomaks 1017 serisi var berbat ötesi iade etme aşamasındayım) Teşşekkürler..
  • Hocam ne kadar fiyat aldınız ? özellikle profilo için ben stoklarda olmadığı ve tek bayii olduğu için (bulunduğum yerde) pahalıya aldım. (1590.00 TL/9 TAksitle bekliyoruz bayi siparişi geçti.
  • Arkadaşlar uzun uğraşlardan sonra netten daha pahalı bir fiyata aldım. BM6481MG yi 1590/9 taksit gibi bir fiyata deneme imkanım olmadı servis geldi kurulumunu yaptı. İncelediğim gibi birde servis çalıştırdıktan sonra evet sessiz bir makinaymış gerçekten dedi. Fakat sabah bir şey fark ettim kapağının üzerindeki malzeme hafif geriye doğru esniyor yani kapağı hafif bastırınca tık tık şeklinde ileri geri esniyor sert ve sabit değil. Kapağın üzerindeki inox malzemeyi kasdediyorum. Kullanan arkadaşlarda öyle mi bir de makina bayi siparişiyle direk çerkezköy fabrikasından geldi. Evde açmalarına rağmen içerisi ıslaktı. Fabrikada denendiğini söyledi servis. Bunun dışında kullandıkça izlenimlerimi bildireceğim. Birde bu modeller ispanya üretimiymiş ama made in spain yazısını göremedim kapağın iç kısmında yazmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meandroslu -- 11 Ocak 2015; 14:45:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hi_laz

Arkadaşlar çoook arada kaldım lütfen yardım almanlar teknolojik anlamda bence çok iyiler, bu nedenle SN26M832TR model makineyi düşünüyorum, bunun yanında Profilo BM6481MG modelide kafamı kurcalıyor fiyatları hemen hemen aynı bulunduğum bölgede sizce hangisini almalıyım? (Şuan elimde Vestel Ekomaks 1017 serisi var berbat ötesi iade etme aşamasındayım) Teşşekkürler..

Hiç maceraya girme başını ağrıtma siemens'in o modelini al geç direk..profilo'dan daha sessiz Alman üretimidir o vestelden de teknolojik olarak 75 yıl ileridedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 11 Ocak 2015; 18:04:50 >
  • Maalesef vestel ürünü geri alıp yenisiyle değişti,hizmet iyi fakat aklım siemens de kaldı :S ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.