Şimdi Ara

Öğrenci Yapımı Oyun Projesi, Görselleriyle AAA Yapımlara Taş Çıkartıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•        Yeni neslin gelmesiyle çoğu AAA bütçeli oyun görselleriyle ve atmosferiyle gayet başarılı işler çıkarıyor. Büyük geliştiricilerin yanında bağımsız yapımcıların ve öğrencilerin de aynı başarıyı yakaladıklarını daha önce gördük. Kanada'da bulunan bilgisayar eğitim okulu NAD'daki bir öğrenci grubu AAA yapımcılara taş çıkartacak bir projeye imza attı.

Trailed adındaki bu proje yedi öğrenci tarafından on dört hafta içinde Unreal Engine 4 kullanılarak geliştirildi. Oyunda kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmaya çalışan bir kadını yönetiyoruz. Projenin geliştirici ekibi bu projedeki amaçlarının teknik, sanatsal ve tasarım açısından limitlerini zorlamak olduğunu söyledi. Bahsettiğimiz projeye ait oynanış videosunu ve oyunun çevre detaylarını gösteren tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• kadın karakterimiz hariç her şeyi şahane yapmışlar :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu projeyi gerçekleştiren arkadaşlar çok iyi yerlere gelecektir büyük ihtimal

• Oyundaki asili duran tren ve oyunun ismindeki yazi fontu uncharted dan esinlenildigini gosteriyor.
    Modelleme guzel ogrencilerin elindeki teknoloji ancak bukadarina yetiyordur belki sponsor vs bulsalar dahada ileriye goturebilirler bu projeyi.

• çabuk ubisoft görmeden...

• yüzlerce kişilik ubisoft ekibinin AC Unity'de beceremediği optimizasyonu 7 kişilik öğrenci grubu başarmış. ironik.

• cevre cok iyi ama hangi sistemle neyle oynamişlar aciklama yokki ama yine temiz bisi gibi en kotu yani ise
    kadin ve yuruyuşu kadin sanki yumuyuyorda surükleniyor oyle degilmi sizcede?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Güzel birşeye benziyor , büyük fırmalar tarafındanda destek verılırse ıyı yerlere gelebılır.

• Karakter Artisti (Elise Hamzaoğlu) Türk'müş arkadaşlar. Soyad Türk facebooktan da baktım,onaylandı :)
  • ne demek önemli olan büyük bir firma olmak değil 1 kişi bile ubisoft a taş çıkartır..

• Bu adamı biliyorum, bu projesi aslen ue3 ile yapmaya başlamıştı 4 e geçti demek. :D

• Artık nasıl bir imkan varsa.. Helal olsun ne diyelim.

• Oha
  • UBİSOFT kadar iyi trailer yapamamışlar, UBİSOFT öyle güzel trailer yapıyorki sırf onun için oyun alanlar var.

• Çok başarılı olmuş.helal olsun
  • Kaplan ve karga seside wow dan alınmış sanırım :)

• Baban oynar mesela

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zumber4428

UBİSOFT kadar iyi trailer yapamamışlar, UBİSOFT öyle güzel trailer yapıyorki sırf onun için oyun alanlar var.

senin beynin fatal error vermiş heralde öğrencilerin yaptığı oyun bu koskaca ubisoft şirketi ile öğrencileri bir tutuyosun onu geçtim ubisoftun oyunlarınıda görüyoruz bugdan optimizasyon sorunlarından geçilmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

UBİSOFT kadar iyi trailer yapamamışlar, UBİSOFT öyle güzel trailer yapıyorki sırf onun için oyun alanlar var.

senin beynin fatal error vermiş heralde öğrencilerin yaptığı oyun bu koskaca ubisoft şirketi ile öğrencileri bir tutuyosun onu geçtim ubisoftun oyunlarınıda görüyoruz bugdan optimizasyon sorunlarından geçilmiyor

Dostum her şeyi dar alanda düşünme farklı alanalarda düşünmeye çalış, gördüğün gibi düşünme.
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: zumber4428<br> <br> UBİSOFT kadar iyi trailer yapamamışlar, UBİSOFT öyle güzel trailer yapıyorki sırf onun için oyun alanlar var.</blockquote><br> <br> senin beynin fatal error vermiş heralde öğrencilerin yaptığı oyun bu koskaca ubisoft şirketi ile öğrencileri bir tutuyosun onu geçtim ubisoftun oyunlarınıda görüyoruz bugdan optimizasyon sorunlarından geçilmiyor<br> </blockquote><br> Dostum her şeyi dar alanda düşünme farklı alanalarda düşünmeye çalış, gördüğün gibi düşünme.

Adam ironi yapmış, misafir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.